[ad_1]

هونگ کنگ – پس از آنکه مقام ارشد بهداشتی در این شهر گفت که وضعیت ویروس کرونا در این منطقه به سرعت رو به زوال است ، هنگ کنگ کلاس های خصوصی دانش آموزان دبیرستانی را متوقف کرد.

کلاس های دانش آموزان ابتدایی از 1 تا 3 از روز دوشنبه به مدت دو هفته به حالت تعلیق در می آید. این تعلیق فقط بیش از یک هفته بعد از دستور مهد کودک ها پس از شیوع عفونت های دستگاه تنفسی فوقانی انجام شد.

هنگ کنگ 26 عفونت ویروس کرونا را در روز جمعه تأیید کرد که 21 مورد آن موارد محلی بود.

صوفیا چان ، وزیر بهداشت ، گفت: “من از مردم می خواهم كه از جمع آوری غیرضروری جلوگیری كنند ، زیرا اوضاع در هنگ كنگ دشوار است.”

قرار است هنگ کنگ یکشنبه با سنگاپور یک بالون پرتاب کند. اگر میانگین متحرک هفت روزه برای عفونت های ویروسی کرونا غیر قابل ردیابی در هر دو شهر بیش از 5 باشد ، این طرح در حال انجام است ، اگرچه می تواند تحت توافق سنگاپور و هنگ کنگ متوقف شود.

———

آنچه شما باید درباره شیوع ویروس بدانید در اینجا آمده است:

– تعداد کل موارد ویروس کرونا در هند بیش از 9 میلیون مورد است ، اگرچه تعداد روزانه در حال کاهش است

– CDC از آمریكایی ها می خواهد كه از سفر شكرگذاری اجتناب كنند و با افراد خارج از خانه استراحت نكنند

– با تمرکز بر روی تعطیلات ، آزمایش COVID-19 در ایالات متحده دوباره تشدید شده است

– مکزیک در بالای 100000 مرگ ناشی از COVID-19 ، چهارمین کشور برای انجام این کار است

– متخصصان بهداشت با استفاده از داروهای خاص برای COVID-19 روبرو هستند

———

پوشش AP را در https://apnews.com/hub/coronavirus-pandemic و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak دنبال کنید

———

آنچه در اینجا اتفاق می افتد اینجا است:

استکهلم – اسکانسن ، موزه فضای باز محبوب استکهلم و بازار غذای سنتی کریسمس ، تزئینات ماه جولای و آواز و رقصیدن در اطراف درخت کریسمس امسال برای اولین بار در تاریخ 129 ساله خود به دلیل محدودیت ها بسته می شود. تاج.

جان براتمیر ، مدیر عامل شرکت اسکانسن گفت: “این برای مسئولیت پذیری مطابق با دستورالعمل های جدید است که همه مردم را به مسئولیت پذیری تشویق می کند و بیش از هشت نفر را ملاقات نمی کند.”

هفته گذشته ، سوئد سخت ترین محدودیت های ویروسی خود را تاکنون اعمال کرده و اجتماعات عمومی بیش از هشت نفر را برای محدود کردن تعداد قابل توجهی از عفونت ها در هفته های اخیر که سیستم بهداشت و درمان را تحت فشار قرار داده است ، ممنوع کرد. کشور اسکاندیناوی انتخاب کرده است که بخش بزرگی از جامعه را باز نگه دارد. استراتژی بحث برانگیز وی در مبارزه با COVID-19 تاکنون عمدتاً به توصیه های مردم برای حفظ فاصله اجتماعی متکی بوده است.

اسکانسن که در جزیره جورگاردن در مجمع الجزایر استکهلم واقع شده است ، ماکت یک شهر قرن نوزدهم را با لباس های سنتی ارائه می دهد. شامل یک باغ وحش در فضای باز است. هر ساله بیش از 1.3 میلیون بازدید کننده را به خود جذب می کند. هیچ تاریخی برای بازگشایی آن تعیین نشده است.

سوئد 201،055 مورد و 6340 مرگ را گزارش كرد.

———

آتن ، یونان – وزارت بهداشت یونان اعلام کرد که دو کلینیک بهداشت خصوصی و کارکنان آنها را در شمال یونان مستقر کرده است زیرا بیمارستان های دولتی در منطقه تحت فشار شدید ناشی از افزایش موارد ویروس کرونا در هفته های اخیر قرار گرفته اند. این وزارتخانه روز جمعه در بیانیه ای اعلام كرد كه از آنها خواسته شده تختخواب در بیمارستان های خصوصی برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19 در اختیار سیستم بهداشت عمومی قرار گیرد ، اما “علیرغم تلاش ها ، راه حل قابل قبول دو طرف ممكن نیست. وی گفت که وی دو کلینیک و کارکنان آنها را در شمال شهر تسالونیکی ، دومین مرکز بزرگ شهر یونان ، که در مرکز موارد در حال رشد است ، به زور سوpp استفاده کرده است.

———

پکن – پس از کشف چهار مورد محلی جدید ویروس کرونا در روز جمعه ، مقامات شهر تیانجین چین یک بیمارستان ، یک مجتمع مسکونی و یک کودکستان را تعطیل کردند.

سه مورد از موارد تایید شده مجموعه ای از والدین و پسرشان است. چهارم مردی بود که در همان مجتمع آپارتمانی کار می کرد. روز سه شنبه ، این شهر یک مورد COVID-19 را در همان منطقه مسکونی کشف کرده بود ، که منجر به 5 مورد تایید شده شد. چین بیماران بدون علامت را موارد تایید شده نمی داند.

مقامات بهداشتی گفتند که آنها کل مجتمع مسکونی را پلمپ کردند و منطقه را به عنوان گروه پر خطر طبقه بندی کردند. آنها همچنین بیمارستانی را که یکی از بیماران برای تشخیص مراجعه کرده و مهدکودکی که نوه بیمار در آن حضور دارد ، پلمپ کردند. والدین و مربیان کودکستان در خانه قرنطینه می شوند.

———

هونولولو – هرکسی که به هاوایی پرواز می کند ، قبل از عزیمت به ایالت باید آزمایش COVID-19 منفی داشته باشد ، قانون جدید دو روز قبل از شکرگذاری اعمال می شود ، فرماندار دیوید ایگ روز پنجشنبه گفت.

تا کنون ، مسافرانی که با استفاده از یک برنامه آزمایش قبل از سفر به جزایر پرواز می کردند ، اجازه ورود داشتند و سپس نتایج آزمایشات منفی خود را در پایگاه داده ایالت بارگذاری می کردند و به آنها اجازه می دهد از دو هفته قرنطینه بگذرند.

با این حال ، برخی از مسافرانی که بدون نتایج آزمایش وارد هاوایی شدند ، متعاقباً مثبت بودند. ایگه در یک کنفرانس خبری گفت که این تا حدی باعث تغییر در قوانین شد.

برنامه جدید از روز سه شنبه ، کمی قبل از تعطیلات اجرا می شود.

ایج گفت ، برای دور زدن قرنطینه 14 روزه ، مسافران باید نوع صحیح نتایج منفی COVID-19 را از یکی از شرکای آزمایش مطمئن کشور داشته باشند.

وی گفت: “اگر نتایج آزمون قبل از سوار شدن به آخرین مرحله از سفر در دسترس نباشد ، مسافر باید 14 روز یا هرچند مدت اقامت قرنطینه شود ، هر کدام کوتاهتر باشد.” .

کسانی که بدون داشتن نتیجه آزمایش منفی قبل از عزیمت وارد می شوند ، حتی اگر نتایج منفی آنها به زودی پس از ورود در دسترس باشد ، قادر به از دست دادن قرنطینه نخواهند بود.

مسافران همیشه این فرصت را داشته اند که به هیچ وجه مورد آزمایش قرار نگیرند و هنگام ورود در اتاق های هتل یا خانه هایشان قرنطینه شوند. مسافران همچنان از این فرصت برخوردار خواهند بود.

———

سئول ، کره جنوبی – نخست وزیر کره جنوبی از مردم خواست که از اجتماعات اجتماعی خودداری کنند و تا آنجا که ممکن است در خانه بمانند ، زیرا این کشور برای سومین روز متوالی بیش از 300 مورد ویروس جدید را ثبت می کند.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری کره روز جمعه گفت که 363 مورد گزارش شده در 24 ساعت گذشته در مجموع 30،017 مورد را با 501 مورد مرگ از زمان ابتلا به بیماری همه گیر به کشور منتقل کرده است.

بارگیری در کره جنوبی از ماه گذشته که قوانین خود را در مورد فاصله فیزیکی منتشر کرد ، بطور مداوم در حال افزایش است.

نخست وزیر چون زی زیكون روز جمعه از مردم خواست كه مهمانی ها و گردهمایی ها را در پایان سال به حداقل برسانند و از مشاغل خواست كه اجازه دهند كارمندانشان از خانه كار كنند.

مقامات محلی روز پنجشنبه دستورالعملهای فاصله را در بیشتر سئول ، شهر جنوبی گوانگژو و مناطقی از شرق استان کانگون تنظیم کردند.

———

چارلوت ، کارولینای شمالی – مقامات بهداشتی روز پنجشنبه گفتند که سه نفر دیگر در اثر عوارض ویروس کرونا مربوط به مجموعه ای از اجتماعات ماه گذشته در یک کلیسا در کارولینای شمالی کشته شدند و شمار کشته ها را به 12 نفر رساند.

جمعیت زیادی در اکتبر در غرب شارلوت در مراسم نمازخانه متحد متحد متحد شرکت کردند.

در آن زمان ، شارلوت ناظر گزارش داد ، ناظران و مقامات بهداشت عمومی شهرستان مکلنبورگ 213 مورد COVID-19 را با وقایع مرتبط کردند ، که شامل حاضران و افرادی بود که از نزدیک با شرکت کنندگان در ارتباط بوده اند.

مقامات در بیانیه ای اعلام کردند ، از میان این کشته ها ، 10 نفر از اهالی مکلنبورگ و دو نفر از اهالی گاستون بودند.

———

SANTA FE، NM – فرماندار نیومکزیکو هفته آینده جلسه قانونگذاری ویژه ای را برگزار می کند به امید تسکین اقتصادی جدید به بیکاران و مشاغل کوچک که توسط ویروس کرونا ویروس و محدودیت های بهداشتی اضطراری تکان داده شده اند.

میشل لوژان گریشام ، فرماندار میشل ، روز پنجشنبه این خبر را اعلام کرد ، زیرا عفونتهای روزانه در کشور به یک رکورد جدید از 3675 آزمایش مثبت برای COVID-19 رسیده است.

بسته پیشنهادی 300 میلیون دلاری ، بودجه پشتیبانی فدرال را که قبلاً برای حمایت از بیکاری ، هزینه های مسکن فردی و یارانه مشاغل کوچک به نیومکزیکو اختصاص داده شده است ، هدف قرار خواهد داد.

وی گفت که این طرح شامل 300 دلار جایزه هفتگی برای بیکاران است. برایان اگولف ، سخنگوی اتاق دموکرات اظهار داشت: “شما می توانید از مردم خود حمایت کنید تا زمانی که مجبور به برداشتن گام های دشوار اما حیاتی در بهداشت عمومی هستیم.”

———

کارسون سیتی ، نوادا – مقامات بهداشتی در نوادا گزارش دادند که با افزایش ویروس در سراسر ایالت ، پنجشنبه و چهار مورد مرگ و میر ویروس کرونا ویروس جدید ثبت شده است.

آخرین آمار از ابتدای ابتلا به بیماری همه گیر ، باعث افزایش 127،875 مورد و 953 مورد مرگ شناخته شده شده است. تصور می شود که تعداد عفونت ها بسیار بیشتر باشد ، زیرا بسیاری از افراد آزمایش نشده اند و مطالعات نشان می دهد که افراد می توانند بدون احساس بیماری به ویروس آلوده شوند.

انجمن بیمارستان نوادا گفت: 1،288 بیمار تایید شده یا مشکوک به COVID-19 در حال حاضر در بیمارستان بستری هستند. هم تعداد موارد گزارش شده روزانه و هم کل بستری ها در بیمارستان از ابتدای شیوع بیماری نوادا بالاترین است.

———

ساکرامنتو – فرماندار گاوین نیوزوم روز پنجشنبه گفت: کالیفرنیا در حالی که پرجمعیت ترین ایالت برای جلوگیری از افزایش موارد ویروس کرونا ، که از آن می تواند مالیات بر سیستم بهداشت عمومی باشد ، ممنوعیت رفت و آمد به بیشتر ساکنان این کشور اعمال می کند.

آنچه مقامات به دستور محدود ماندن در خانه می خوانند ، ساکنان ناچیزی را می طلبد که از شنبه از ساعت 10 شب تا 5 صبح در خانه بمانند.

این کشور بر شدیدترین کشورها ، 41 کشور از 58 شهرستان ایالت ، که برای بهبود اقتصادی در لایه “بنفش” زیر سیستم رنگی کالیفرنیا قرار دارند ، تأثیر می گذارد. این 94٪ از تقریبا 40 میلیون نفر از ساکنان این ایالت را شامل می شود.

این اقدام تنها چند روز پس از اعمال محدودیت های ایالتی برای محدود کردن فعالیت های تجاری در این 41 شهرستان با بیشترین افزایش در موارد ویروس صورت گرفت.

“ویروس با سرعتی در حال گسترش است که از ابتدای این بیماری همه گیر مشاهده نکرده ایم و چند روز و هفته های بعدی برای متوقف کردن موج بسیار مهم است. در بیانیه ای از نیوزوم آمده است.

این دستور یک ماه تا 21 دسامبر ادامه خواهد داشت ، اما اگر نرخ عفونت و روند بیماری بهبود نیابد ، ممکن است تمدید شود.

———

ایل پاسو ، تگزاس – کارمندان بهداشت در مرزی شهر ال پاسو ، تگزاس ، که بیماری همه گیر ویروس کرونا در آن جا گرفته است ، در حال پیوستن به مقامات ارشد بهداشت عمومی هستند و از مردم می خواهند برای شکرگذاری جمع نشوند.

میشل هاروی ، تکنسین جراحی ، روز پنجشنبه گفت که تجهیزات حفاظت شخصی در بیمارستانی که وی کار می کند ، تقاضای زیادی دارد. او و همکارانش از این که اغلب فقط یک ماسک تنفسی N95 برای شیفت های 10 تا 12 ساعته دریافت می کنند ناامید شده اند و اغلب مجبور به استفاده مجدد از روکش کفش می شوند.

هاروی گفت که برای سفارش تجهیزات جدید از واحدهای ذخیره سازی قفل شده ، یک فرآیند زمانبر انجام می شود و گاهی اوقات “بیمار فقط وقت کافی برای انتظار برای به دست آوردن چیزهای جدید ندارد”.

هاروی گفت که معمولاً 10 تا 15 نفر در خانه او برای شکرگذاری هستند ، اما امسال نه.

هاروی 49 ساله گفت: “اگر این اقدامات احتیاطی را انجام ندهید ، این آخرین بار است.” “این ممکن است آخرین تعطیلات شما در کنار آنها باشد.”

———

سالم ، اورگن – سرویس بهداشتی اورگان روز پنجشنبه گزارش داد که سه سطح ناخوشایند و ناخوشایند از COVID-19 وجود دارد که بیشترین میزان تایید شده روزانه در این ایالت ، بیشترین مرگ و میر روزانه و افراد بستری شده در اثر ویروس است.

1225 مورد تأیید شده جدید COVID-19 وجود دارد که این حالت را به 60873 افزایش می دهد. 20 مرگ جدید گزارش شده است که بیش از 800 مرگ از ابتدای ابتلا به بیماری همه گیر است.

بر اساس اطلاعات بهداشتی ایالت پنجشنبه ، تعداد افرادی که با COVID-19 در اورگان بستری شده اند 414 نفر است که بالاترین تعداد از ابتدای شیوع بیماری و 142 درصد افزایش از اوایل نوامبر است.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر