[ad_1]

آمریكایی ها كه از روز شكرانه به خانه خود بازمی گردند با اقدامات جدی جدیدی برای ویروس كرونا در سرتاسر كشور روبرو هستند در حالی كه مقامات بهداشتی برای بدتر شدن فاجعه پرش غیرقابل كنترل به دلیل اجتماعات تعطیلات در آخر هفته طولانی آماده می شوند.

شهرستان لس آنجلس به آنها دستور داده است که 10 میلیون ساکن خود را در خانه بمانند و سانتا کلارا ، در قلب سیلیکون ولی ، دبیرستان ، دانشگاه و ورزش های حرفه ای را ممنوع کرده و قرنطینه را برای کسانی که بیش از 150 مایل خارج از شهرستان را طی کرده اند ، سفارش داده است.

كدی گفت: “پیش بینی های ما به ما می گوید كه اگر در حال حاضر با تمام قدرت جمعی خود ترمز نكنیم ، آماده هستیم كه حدود هفته سوم دسامبر از خط خارج شویم.”

متخصصان بهداشت از آمریكایی ها خواسته بودند كه در هنگام شكرگذاری در خانه بمانند و با كسی كه با آنها زندگی نمی كند در خانه نباشند. با این حال ، تقریباً یک میلیون و 200 هزار نفر روز یکشنبه از فرودگاه های ایالات متحده عبور کردند ، این بیشترین تعداد از زمان شیوع بیماری همه گیر در ماه مارس است و دیگران برای رفتن در کنار خانواده و دوستانشان به بزرگراه ها رفتند.

اکنون از آنها خواسته می شود علائم بیماری را مشاهده کنند و در صورت بروز علائم فوراً آزمایش شوند.

پینکی پاتل 24 ساله پس از دیدار آخر هفته با دوستانش و پایین آمدن گلو در منزل والدینش در سن آنتونیو منزوی شده است.

پاتل ، که در بهداشت عمومی در نیویورک کار می کند ، گفت که او احتیاط می کند ، در ماسک مردم ماسک می زند و در رستوران ها یا بارها نیست. اما او برای شکرگذاری به باغ انگور و خانه دوستش در تگزاس رفت.

پاتل که هر دو با شرایط پزشکی قبلی از والدینش دور خواهد ماند و تا چند سال آینده در خانه ماسک خواهد زد ، گفت: “من فردی فوق العاده برون گرا هستم و زمان زیادی را می توانم در خانه با پدر و مادرم سپری کنم.” 14 روز

مقامات بهداشتی از مردم می خواهند تا زمانی که واکسن به طور گسترده در دسترس نباشد هوشیار باشند ، که انتظار نمی رود حداقل برای چند ماه این اتفاق بیفتد.

روز دوشنبه ، شرکت مدرن گفت که از مقررات نظارتی ایالات متحده و اروپا می خواهد اجازه استفاده اضطراری از واکسن COVID-19 خود را بدهند ، زیرا نتایج مطالعه جدید تأیید می کند که عکس ها از محافظت قوی برخوردار هستند Pfizer همچنین به دنبال تأیید واکسن خود است و امیدوار است که در ماه دسامبر عکسهایی را در ایالات متحده راه اندازی کند.

عامل این ویروس بیش از 267000 مورد مرگ و بیش از 13.4 میلیون مورد عفونت تایید شده در ایالات متحده است. این کشور به طور متوسط ​​بیش از 160،000 مورد جدید در روز و بیش از 1400 مرگ و میر دارد ، همان چیزی که ملت شاهد آن در اواسط ماه مه بود ، زمانی که نیویورک مرکز کانون بود.

رکورد 90،000 نفر از روز یکشنبه در ایالات متحده با ویروس در بیمارستان بستری شدند و بسیاری از امکانات پزشکی را به حد مجاز رساند.

بیمارستان های رود آیلند روز دوشنبه ، همان روزی که وقفه دو هفته ایالت اعمال شد ، به ظرفیت خود برای COVID-19 رسیدند. طبق محدودیت های اعلام شده توسط فرماندار دموکرات ، جینا رایموندو ، برخی از مشاغل مجبور به تعطیلی هستند در حالی که برخی دیگر محدود هستند. از ساکنان همچنین خواسته می شود محافل اجتماعی خود را به افراد خانواده خود محدود کنند.

رایموندو در بیانیه ای گفت: “این آسان نخواهد بود ، اما من از شما می خواهم که آن را جدی بگیرید.”

دکتر آنتونی فاوسی ، کارشناس ارشد بیماری های عفونی دولت ، آخر هفته در ABC هشدار داد که کشور می تواند شاهد “افزایش” عفونت های مربوط به شکرگذاری باشد. و دکتر دبورا بیرکس ، هماهنگ کننده کارگروه ویروس کرونونا کاخ سفید به CBS گفت که افرادی که به این مسافرت سفر می کنند باید “تصور کنند شما در معرض ابتلا قرار گرفته اید و آلوده شده اید” و در صورت داشتن علائم ، آزمایش می شوند.

———

وبر از فنتون ، میشیگان و نگوین از اوکلند ، کالیفرنیا گزارش می دهد. خبرنگاران آسوشیتدپرس آلن کلندینگ در ققنوس ؛ جف مکمیلان در نیویورک ؛ میشل مونرو در لس آنجلس؛ لوران نرگارد در واشنگتن ؛ ویلیام جی کول در وارویک ، رود آیلند ؛ و پل داونپورت در ققنوس در تهیه این گزارش مشارکت داشته اند.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر