چه سایت معمولی چه سایت فروشگاهی، این افزونه توانایی خوبی در کنترل متادیتای سایت دارد و بما اجازه میدهد، عنوان سئو متمایز، پیوند یکتای سئو شده، توضیحات متا و برچسب گذاری و دسته بندی حرفه ای درون سایت داشته باشیم، بهتر کلمات کلیدی را هدف بگیریم و معماری خوبی برای سایت داشته باشیم، میخواهیم تاثیرات آن را بشما نشان دهیم و کمک کنیم بهتر از قابلیت های افزونه برای بهبود سئو سایت استفاده کنید. همانطور که در بخش قبلی گفته شد، سئو میتواند تاثیرات مثبت زیادی بر روی پیشرفت مشاغل آنلاین داشته باشد. به طور پیشفرض پیوند یکتا بر روی ساده قرار دارد که این ساختار بدترین ساختار پیوند یکتا است. در ذیل به آنچه که باید هنگام نوشتن پست میهمان به خاطر بسپارید اشاره شده است. پست میهمان یکی از رایج ترین تکنیک های لینک سازی است. اگر یک بک لینک خوب می خواهید باید کیفیت محتوای پست میهمان خود را بالا ببرید. استراتژی ها و روش های متعددی برای سئو مورد استفاده قرار می گیرد که هدف آنها بهینه سازی کامل یک سایت از جهات و جوانب مختلف است. ارتباط لینک: آیا لینک به محتوا مرتبط است؟ بک لینک های اجتماعی: محتوای خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید، آن را در فیسبوک ترویج دهید، به بحث ها بپیوندید، برای پست های مرتبط کامنت بگذارید و ارتباط برقرار کنید.

این امر به ویژه هنگامی که به دنبال فرصت های ایجاد لینک برای یک پست وبلاگ خاص هستید، مفید می باشد. لینک هایی که به یک وبسایت اشاره می کنند باید با محتوای آن ارتباط داشته باشند. زمانی که می گوییم میزان ایندکس صفحات برای گوگل مهم است، منظورمان میزان صفحات ایندکسی که محتوای با کیفیت داشته باشد. این کار به راحتی سوء استفاده می شد، از این رو به روزرسانی های الگوریتم گوگل بر روی جریمه های مربوط به تکنیک های لینک سازی جعلی تمرکز کردند. در کنار تمام جوانبی که در بالا ذکر شد، نیاز دارید کیفیت انکر، شهرت، سیگنال های اجتماعی و لینک ها را نو و تازه کنید. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، Google صفحه شما را برای کلمات و عبارات خاص اسکن می کند. لینک هایی که در کل سایت می باشند در فوتر، هدر، سایدبار یا بلاگ رول قرار می گیرند.

در تصویر بالا، سایت A هم به سایت B و هم C لینک زده است. مردم برای یافتن هر آنچه که می خواهند از گوگل استفاده می کنند و سایت شما ممکن است جزء یافته ها باشد. در این روش احتمال پنالتی شدن سایت بسیار بالاست. فقط باید بسیار محتاط باشید و قبل از به کار بردن آن ها به نتایج آن فکر کنید. آموزش سئو یک روند دائمی و البته پیچیده است که طی این مسیر علاوه بر داشتن هدف شفاف باید یک راهنمای خوب هم داشته باشید. با این روش است که میتوانید روزانه خدمات خود را به هزاران نفر معرفی کنید. گام بعدی دسترسی ایمیل است که تماس با مدیران وبسایت برای جایگزینی بک لینک های رقیب یا افزودن بک لینک به عنوان یک منبع اضافی را در بر می گیرد. در قسمت تضمین یادگیری نوشتید که می توانیم دوره بعد را رایگان شرکت کنیم، دوره بعد چه دوره ای است و چه زمانی برگزار می شود؟ وب24 دوره های تخصصی آموزش سئو و بهینه سازی سایت را برای اولین بار در ایران به منظور گسترش علم SEO و ترویج بیشتر آن در وب فارسی برگزار می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انکر تکست ها و اینکه چکونه می توان آن ها را بهینه سازی کرد، می توانید به SEOpedia’s article dedicated to anchor texts مراجعه کنید.

با رعایت کردن نکات گفته شده در این دوره آموزش سئو خودتان می توانید سایتتان را روی کلمات کلیدی مدنظرتان به رتبه های اول گوگل برسانید. شما می توانید این کار را را با URL خاص رقیب انجام دهید. تکنیک هایی که ساده بودند دیگر کارساز نیستند، بنابراین سئو با صرف زمان زیاد، راهکارهای گوناگون را امتحان می کند. مقالات علمی در زمینه آموزش سئو و بهینه سازی سایت، سئو و ارتقا رتبه سایت در موتورهای جستجو توسط وب24 در این بخش ارائه می گردد. Citation Flow نیز پیش بینی می کند که یک URL چقدر می تواند بر اساس اینکه چه تعداد سایت به آن لینک می زنند موثر باشد. نمودار زیر نتیجه تحلیل رابطه بین سرعت سایت و رتبه سایت در صفحه نتایج جستجو در گوگل، برای یک میلیون سایت توسط Backlinko است. اگر به پارامترهای سئو نگاه دقیقی بیاندازید، متوجه می شوید که هدف گوگل نیز بالا بردن رضایت کاربران است. مقالات ارتباط عمومی نوشته شده توسط افراد حرفه ای و منتشر شده در پرتال های جدید بک لینک های کیفیت بالا در اختیار شما می گذارند اما مقداری هزینه در بردارند، بنابراین مطمئن شوید آن ها کاملاً مرتبط هستند. در این روش ما سعی میکنیم همان تکنیک های اصولی و تعریف شده گوگل را برای بهبود رتبه سایت استفاده کنیم درواقع سئو کلاه سفید مطمئن ترین روش های بهینه سازی سایت گفته می شود و تنها مشکل در این روش این است که در روند اجرای کار به صبر و پشتکار بسیاری نیاز است.

ایندکسر