اگر از لیپوساکشن استفاده شود، برشها بسیار کوچک خواهند بود و در اطراف هاله نوک پستان قرار دارند. اگر این مشکل با گذشت شش الی دوازده ماه از جراحی ادامه یافت، شاید نیاز به انتقال چربی از ناحیه شکمی به ناحیه نوک پستان باشد که فرآیند بسیار سادهای بوده و با بیحسی موضعی انجام میشود. انجام این تمرین برای درمان ژنیکوماستی با ورزش با صاف نشستن پشت دستگاه شروع میشود. ژنیکوماستی باعث پنهان شدن عضلات طبیعی قفسه سینه میشود. از فعالیت هایی که ماهیچه های قفسه سینه را تقویت می کند، همچون تمرین با دستگاه الپتیکال، شنا و اسکی غافل نشوید. اگر تحت درمان هستید با پزشک خود مشورت کنید و در صورت امکان از داروهایی استفاده کنید که سبب بروز این پدیده نشوند. در این مورد باید با پزشک خود مشورت کنید تا با توجه به وضعیت شما و با بررسی آزمایشات تصمیمی درست اتخاذ کند. در مورد ژنیکوماستی و عمل آن هر گونه سوالی که دارید می توانید بصورت رایگان با مشاوران تاپ کلینیک تماس بگیرید. برای آشنایی با این جراحی زیبایی و آگاهی درباره مراحل، مزایای آن و همچنین هزینه و شرایط لازم برای انجام آن باید به بهترین جراح ژنیکوماستی مراجعه کنید تا دیدگاه شما درباره این عمل زیبایی به صورت صحیح شکل بگیرد.

در حال حاضر بهترین روش درمان بزرگی سینه، روش ترکیبی لیپولیزر و ساکشن همراه با تخلیه بافت غددی از طریق برشی محدود است. در دوره ریکاوری بعد از جراحی مطلقاً نباید پوست در معرض نور آفتاب قرار گیرد زیرا ممکن است باعث تغییر رنگ دائمی پوست شود. ممکن است شما تصور کنید که میان ژنیکوماستی و تغذیه ارتباط مستقیمی وجود دارد، به صورتی که باید از مواد خاصی اجتناب کنید و یا مواد خاصی را جهت سرکوب ژنیکوماستی مصرف کنید. این توده همچنین ممکن است دردناک یا حساس به لمس باشد. کبودی میتواند محدود به ناحیه سینه باشد یا تا شکم و زیر آن گسترش یابد. در حقیقت چربی اضافی میتواند سبب افزایش سطح استروژن شود. سپس در حالی که دمبلها را در دستش گرفته است، آنها را به سمت خارج تا سطح سینهاش پایین بیاورد، به گونهای که آرنج کمی خم شود. او هر هفته به میزان ۰.۲۵ تا ۰.۵ کیلوگرم کاهش چربی داشت، و بعد از ۱۶ هفته، ۷ کیلو چربی از دست داد و دور بازو و ران او افزایش پیدا کرد. اعمال فشار در 5 روز الی یک هفته اول بعد از جراحی.

سعی کند حداقل 5 روز در هفته و هر بار حداقل 30 دقیقه به پیاده روی تند، شنا و یا دوچرخه سواری بپردازید. برای انجام این حرکت شانهها و باسن فرد باید با نیمکت در تماس باشند و پاها روی زمین قرار بگیرند. ماساژ نرم بهتر از ماساژ با شدت است ولی نباید باعث احساس درد شود. بسیاری از مردان هستند که از اندازه سینه های خود ناراضی بوده و ترجیح می دهند سینه هایشان کوچکتر باشد. در بسیاری موارد در این گروه از مردان، ژنیکوماستی پس از شش ماه تا دو سال بدون اقدام درمانی خود بخود از ژنیکوماستی شیراز بین میرود. ورم گسترده را میتوان با گذاشتن کمپرس یخ برای دو روز اول و پس از آن گذاشتن کمپرس گرم درمان کرد. اگر شما نوجوان هستيد، احتمالاً به انجام آزمايش نيازي نداريد و بزرگي پستان، طي دو تا سه سال، خود به خود برطرف خواهد شد، اما پسران بزرگ تر و مردان جوان ممكن است به آزمايش نياز داشته باشند. نباید بیش از حد پشت خود را قوس دهید. سروما ترکیبی از مایعات بدن و فرآوردههای مایع خون است.

این ورزش ژنیکوماستی تنها چربی قفسه سینه را هدف قرار نمیدهند، بلکه باعث کاهش چربی کل بدن میشوند. این نکته حائز اهمیت است که اگر ژنیکوماستی ناشی از افزایش بافت چربی باشد، جراحی می تواند تنها با بهره مندی از تکنینک لیپوساکشن، ژنیکوماستی را درمان کند. درمان ژنیکماستی با حجامت نتایج خاصی به دنبال ندارد. اگر مدام خودتان را مجبور به سریعتر دویدن کنید، میتوانید به معنای واقعی هدف تان برسید. اگر شما دچار این اختلال هستید میتوانید مشکل خود را به دوستان، خانواده و هر کسی که متوجه آن شد توضیح دهید تا متوجه مشکل پزشکی شما شود. حتما مکملهای روغن ماهی و ماهیهای آبهای سرد را در رژیم غذایی خود قرار دهید. ژنیکوماستی دوران بلوغ: بسیاری از جوانان در سنین بلوغ دچار این عارضه میشوند که دلیل آن میتواند تغییرات هورمونی دوران بلوغ باشد. مربی میتواند وزنه را پشت فرد بگذارد و مطمئن شود از فرم مناسبی استفاده میکند. تا سه الی پنج روز پس از تخلیه هماتوم یا سروما از پانسمان فشاری استفاده خواهد شد. قرص دیازپام که برای درمان اضطراب مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین غدد لنفاوی آن نواحی از سینه که دچار مشکل است، بزرگتر هستند.

ایندکسر