ائتلاف برای افزایش ثبت نام اوباماکر اقدام به همه گیری می کند


ائتلافی از ایالت ها ، گروه های بهداشتی و فعالان تلاش می کنند تا ثبت نام اوباماکر در میان میلیون ها آمریکایی بیمه نشده به دلیل گسترش غیرقابل کنترل COVID-19 در بسیاری از جوامع

جوشوا پک ، یکی از مقامات سابق دولت اوباما که به هدایت تلاش کمک کرد ، گفت: “با توجه به اینکه COVID-19 بر زندگی بسیاری از افراد تأثیر می گذارد ، امسال انرژی تازه ای برای دسترسی به مردم وجود دارد.”

سال گذشته حدود 26 میلیون نفر بیمه نبودند – قبل از اینكه موج اخراج كارگران به دنبال ویروس در بهار امسال متوقف شود. کارشناسان اتفاق نظر دارند که تعداد آنها ، شاید 5 تا 10 میلیون نفر افزایش یافته است ، اما برآوردهای معتبر در انتظار تحقیقات دولت است که زمان بر است.

با این وجود ، تحقیقات بنیاد غیر حزبی خانواده کایزر نشان می دهد که از هر 10 فرد بیمه نشده ، حدود 6 نفر از افراد تحت پوشش قانون اوباما مشمول نوعی پوشش یارانه ای می شوند. اشتراک آزاد طرح های خصوصی یارانه ای از طریق HealthCare.gov در حال انجام است و در 15 دسامبر به پایان می رسد.

کمپین جدید ثبت نام در 10 دسامبر با روز ملی پوشش آمریکا ، قبل از آخر هفته آخر ثبت نام آزاد ، که یک زمان بحرانی سنتی برای مشتریان بالقوه است ، پایان می یابد. برخی از کاربران ممکن است با دولت ورودی فرصت دوم را بدست آورند. رئیس جمهور منتخب جو بایدن HealthCare.gov را بازگشایی می کند و یک دوره ثبت نام ویژه برای افراد مبتلا به بیماری همه گیر ویروس کرونا ایجاد می کند.

ائتلاف “خودتان را در سال 2021 بپوشانید” توسط 14 کشور که بازارهای بیمه درمانی خود را اداره می کنند ، برگزار می شود ، به علاوه واشنگتن دی سی. همچنین گروههایی به نمایندگی از پزشکان و بیمارستانها و همچنین صنعت بیمه درمانی و سازمانهایی که از بیماران محافظت می کنند وجود دارد. چندین گروه مدافع لیبرال و یک کنسرسیوم کارفرمایان دولتی و خصوصی مستقر در کالیفرنیا عضویت این عضو را تکمیل می کنند.

پک گفت: “تمرکز تلاش های ما روی شبکه سازی و دامنه این سازمان ها خواهد بود.”

بسیج در تاریخ 10 دسامبر شامل یک کمپین ملی رسانه های اجتماعی و تلاش برای ایجاد پوشش محلی اخبار در جوامع سراسر کشور است. وب سایت کمپین GetCovered2021.org قادر خواهد بود مصرف کنندگان علاقه مند را با بازار بیمه ایالتی خود و یا با HealthCare.gov فدرال ارتباط برقرار کند.

پک گفت که این کمپین با آنچه او “باد و باد” می نامد روبرو است.

مجموعه افراد بیمه نشده ، واجد شرایط و بالقوه علاقه مند افزایش یافته است. کسانی که پوشش کارفرمایی خود را از دست داده اند و هیچ چشم انداز شغلی فوری ندارند ، ممکن است مایل به بازیابی مزایای سلامتی ، بدون استثنا ، برای شرایط پزشکی موجود باشند.

از طرف دیگر ، پك ادامه داد ، اقتصاد نابسامان ویروس كرونا بودجه خانواده را برای بسیاری از مردم سخت كرده و حتی یارانه ماهانه 80 دلار نیز می تواند بسیار زیاد باشد. علاوه بر این ، دولت ترامپ اقدام ویژه ای برای تشویق پوشش در زمان نیاز بیشتر افراد انجام نمی دهد.

مقامات اداری می گویند که آنها در ایجاد یک تجربه ثبت نام آرام برای مصرف کنندگان متمرکز هستند. در حال حاضر ، حدود 11.4 میلیون نفر تحت پوشش ACA خصوصی هستند. برای بیش از 8 حق بیمه از 10 حق بیمه یارانه دریافت می شود.

در اوایل این ماه ، یک دادگاه عالی به ظاهر مشکوک ، پرونده دولت ترامپ را برای لغو اوباماکر بررسی کرد. انتظار می رود تا پایان بهار تصمیم گیری شود.


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*