اخیراً: فرانسه تحت بستری COVID-19 در بیمارستان بستری است


پاریس – تعداد بیماران ویروسی کرونا که در فرانسه بستری شده اند ، پس از دو هفته اقدامات جدید ملی برای جلوگیری از رشد عفونت ها و کاهش فشارهای بیمارستان ، برای اولین بار از ماه سپتامبر در این آخر هفته کاهش یافت.

بر اساس اطلاعات منتشر شده شنبه شب ، تعداد بیماران مبتلا به COVID-19 در مراقبت های ویژه نیز برای اولین بار در شش هفته کاهش یافته است ، اگرچه بیماران مبتلا به این ویروس هنوز 96٪ از تخت های مراقبت ویژه در فرانسه را اشغال می کنند.

تعداد عفونت های هفتگی به ازای هر 100000 نفر در فرانسه برای 14 روز متوالی در حال کاهش است و برخی از پزشکان می گویند که علائم تسکین در بخش های مراقبت های ویژه پرجمعیت را مشاهده می کنند.

اما خیلی زود است که بگوییم آیا کاهش یک روزه تعداد بیمارستان ها به معنای رسیدن فرانسه به اوج این افزایش دوم در همه گیر است.

فرانسه بیش از هر کشور اروپایی عفونت ویروسی گزارش کرده و 44246 مورد مرگ ناشی از ویروس داشته است. دولت ، از 30 اکتبر ، با دومین ضربه شروع به محاصره جزئی در سراسر کشور کرده است و اگر تعداد مبتلایان به ویروس در بیمارستان ها کاهش مداوم را نشان دهد ، می تواند اقدامات کاهش را از 1 دسامبر آغاز کند.

———

آنچه درمورد شیوع ویروس باید بدانید در اینجا آمده است:

– دور دوم نتیجه گیری برای آشپزهای اروپایی ، مورد ستایش میشلین ، بدبختی به همراه می آورد

– رئیس جمهور منتخب جو بایدن برای حمایت از مسدود کردن ویروس ها با انتخاب دشواری روبرو است

– مکزیک به 1 میلیون مورد ویروس ، نزدیک به 100000 مورد مرگ رسیده است

– پزشکان فرانسوی از تجربه خود برای بهبود درمان بیماران مبتلا به COVID-19 استفاده می کنند

– رستوران ها در سن دیگو ، سالن های ورزشی به دادگاه برای حق کار در داخل خانه با وجود بیماری همه گیر

———

پوشش AP را در https://apnews.com/hub/coronavirus-pandemic و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak دنبال کنید

———

آنچه در اینجا اتفاق می افتد اینجا است:

کلمبو ، سریلانکا – مقامات در سریلانکا می گویند که در حدود 400 زندانی از زندانهای پرتراکم در این کشور آزمایش COVID-19 مثبت شده است زیرا موارد آلوده در پایتخت و حومه در حال افزایش است.

12 نفر از 400 نفر کارکنان زندان هستند در حالی که بقیه زندانی هستند. این پرونده ها توسط پنج زندان در مناطق مختلف کشور کشف شده است.

زندانهای سریلانکا به شدت مسدود شده است و بیش از 26000 زندانی در اتاقهایی که برای نگهداری حدود 10000 زندانی در نظر گرفته شده اند ، گیر کرده اند.

در سریلانکا ، از ماه گذشته ، هنگامی که دو خوشه در کلمبو و حومه آن ظاهر شد ، شیوع جدید این بیماری وجود دارد – یکی در یک کارخانه تولید لباس و دیگری در بازار ماهی متمرکز شده است. موارد تایید شده فقط از این دو خوشه تا روز یکشنبه به 13،079 رسید.

تعداد کل موارد مثبت در سریلانکا در روز یکشنبه با 53 مورد مرگ به 16582 مورد رسید.

———

ANTWERP ، بلژیک – بسیاری از ظروف سه ستاره میشلن در جعبه صادراتی قرار داده شده و در اسکوترهای Deliveroo حمل شده اند زیرا سرآشپزهای مشهور در بلژیک و سایر کشورها سعی در شکستن قفل همه گیر دوم دارند ، که حتی احتمال دارد فصل پر سود کریسمس را تهدید کند.

سرجیو هرمان ، مدیر سه ستاره ، دو ستاره و بسیاری از مراکز دیگر که نیروهای میشلین و پیچیده ترین کام جهان را متحیر کرده است ، واقعاً هیچ نتیجه مثبتی را در این همه گیری مشاهده نمی کند.

“بعضی اوقات احساس می کنید هرچه در طول سال ساخته اید مانند شن و ماسه از انگشتان شما می لغزد. این نوع ترس را ایجاد می کند ، “او به آسوشیتدپرس گفت.

در بسیاری از اروپا ، رستوران های منحصر به فرد جذابیت ارزشمند تجملات لوکس را از دست داده اند – از خوردن چند دوره اختراعی ، لذت بردن از مزه های خوشی ، به لذت بردن از شیرینی بعد از شام و این چت اضافی با آشپز.

“همه اینها فقط با یک جعبه و یک سینی پلاستیکی جایگزین نمی شوند. این به سادگی غیرممکن است. “هرمان در میان گردباد رستوران جدید خود Le Pristine در بندر آنتورپ بلژیک گفت.

———

دهلی نو – هند 41،100 مورد جدید ویروس کرونا در 24 ساعت گذشته گزارش کرده است که مجموع کل این کشور را از ابتدای شیوع همه گیر به 8.79 میلیون نفر رسانده است.

وزارت بهداشت همچنین گزارش داد که 447 مورد فوت روز یکشنبه در مدت مشابه گزارش شده و تعداد کل کشته ها به 129،635 نفر رسیده است.

هند پس از ایالات متحده در کل موارد در رتبه دوم جهان قرار دارد ، اما از اواسط سپتامبر عفونت های روزانه در حال کاهش است. با این حال ، در دهلی نو ، که جهش جدیدی در هفته های اخیر اتفاق افتاده است ، تعداد مجدد عفونت ها وجود دارد و موارد جدید بیشتری را نسبت به سایر ایالت های هند ثبت می کند.

دهلی نو روز یکشنبه 7،340 مورد جدید ویروس کرونا را ثبت کرد ، از جمله 96 مورد مرگ.

———

سیاتل – فرماندار واشنگتن جی اینسلی صبح یکشنبه با افزایش تعداد پرونده های COVID-19 در شمال غربی اقیانوس آرام ، یک کنفرانس مطبوعاتی را برنامه ریزی کرده است ، جایی که گزارش می شود محدودیت های جدید را شرح می دهد.

کابینه اینسلی گفت که در مورد اقدام برای مقابله با بحران بحث خواهد کرد ، اما جزئیات آن را ارائه نداد. سیاتل تایمز گزارش می دهد که اعلامیه های اینسلی شامل ممنوعیت خدمات داخلی در رستوران ها و بارها و ظرفیت قابل توجهی در فروشگاه های مواد غذایی و فروشگاه های راحتی است.

این مقاله به نقل از مقامات این صنعت توسط کارکنان Inslee اطلاع داده شده است. فرماندار دموکرات همچنین همه اجتماعات اجتماعی در داخل خانه را ممنوع می کند. گزارش شده است که Inslee فروشگاه های مواد غذایی و خرده فروشی ها را به 25٪ اشتغال محدود خواهد کرد.

———

هارتفورد ، کانکتیکات – دو سناتور آمریکایی در کنتیکت بعد از اینکه طرفدار حزب دموکرات ند لامونت از COVID-19 بود ، روز شنبه خود را منزوی کردند.

ریچارد بلومنتال و کریس مورفی روز شنبه در توییتر نوشتند که آنها با کارمندان ارتباط نزدیک نداشته اند اما از احتیاط قدم برمی دارند.

سخنگوی ارشد لامونت ، مکس ریز ، خود را به عنوان یک مقام ارشد معرفی کرد که در پیامی که روز جمعه در توییتر منتشر شد ، مثبت آزمایش شد. ریس می نویسد که مطمئن نیست که چگونه و کجا ویروس را آلوده کرده است.

مورفی روز شنبه در توییتی نوشت که “دیروز با فرماندار در مراسمی شرکت کرد ، اما با کارمند که نتایج مثبتی دارد تماس نزدیک ندارد. با این حال ، من خودم را از احتیاط فراوان جدا می کنم تا اینکه صبح روز دوشنبه مورد معاینه و مشورت با مطب دکتر قرار گرفتم. “

بعد از ظهر شنبه ، بلومنتال در توئیتی نوشت: “او تازه از آزمون خود برگشته است و من در حال حاضر در حال انزوا هستم.”

———

کارسون سیتی ، نوادا – نوادا گزارش رکورد تعداد موارد جدید ویروس کرونا را که برای دومین روز متوالی تأیید شده است ، در میان هشدارهای فرماندار استیو سیسولاک مبنی بر اینکه “ایالت” در “یک زمان حساس” است.

سیسولاک یک روز پس از اعلام مثبت بودن آزمایش COVID-19 از ساکنان خواست تا در خانه بمانند و برای محافظت از خود آنچه می توانند انجام دهند. سیسولاک روز جمعه به خبرنگاران گفت که هیچ علائمی را تجربه نمی کند و قرنطینه خواهد شد.

نوادا 2286 مورد جدید و 15 مورد مرگ و میر اضافی را در روز شنبه گزارش کرد و از رکورد 1857 مورد جدید که روز جمعه ثبت شده بود ، پیشی گرفت.

در اوایل هفته ، سیسولاک به نوادان هشدار داد که اگر ایالت نتواند سرعت ویروس را در عرض دو هفته کاهش دهد ، مجبور به اعمال اقدامات شدیدتر خواهد شد.

———

نیویورک – دانش آموزان ، والدین و معلمان همچنان با نگرانی نتایج آزمایش ویروس کرونا را در نیویورک مشاهده می کنند. آخرین آمار برای بسته شدن ساختمان مدارس در روز شنبه به زیر آستانه شهر رسید ، اما شهردار هشدار داد که این شهر در یک لحظه “حیاتی” در مبارزه با احیای ویروس قرار دارد.

شهردار بیل دو بلازیو روز جمعه به والدین و معلمان هشدار داد كه برنامه تعطیلی احتمالی مدرسه را فوراً روز دوشنبه اعلام كنند و گفت: این شهر می تواند از حد حیاتی خود عبور كند – 3٪ آزمایش ویروس كرونا در سراسر شهر برای یك دوره هفت روزه مثبت است – در آخر هفته. .

وی گفت که نرخ بهره زیر شنبه 2.47 درصد باقی مانده است.

شهردار دموکرات در توئیتی گفت: “اما این می تواند تغییر کند” ، هشدار داد که این شهر با “آخر هفته حساس” در مبارزه با بیماری همه گیر روبرو است.

نیویورک با بیش از 1 میلیون دانش آموز دارای بزرگترین سیستم مدارس دولتی در ایالات متحده است. این شهر یکی از معدود شهرهای بزرگی بود که در پاییز امسال به دنبال مدارس همه گیر اجباری آنلاین در بهار ، مجدداً کلاس های درس را بازگشایی کرد ، اگرچه خانواده ها این پاییز فرصت ادامه تحصیل از راه دور را داشتند.

حدود 280،000 دانشجو بصورت حضوری شرکت کردند ، بسیار کمتر از شهر مورد انتظار.

———

آتن ، یونان – مرگ ویروس کرونا در یونان بیش از 1000 مورد است ، به گفته مقامات بیش از نیمی از 18 اکتبر رخ داده است.

دولت یونان تصمیم گرفته است مدارس ابتدایی ، کودکستان ها و مراکز مراقبت های روزانه را از روز دوشنبه به مدت دو هفته تعطیل کند. این کودکان همانطور که قبلاً در مورد دانشجویان دبیرستان و دانشگاه اتفاق افتاده است ، در خانه آموزش می بینند.

مقامات از ساعت 9 شب تا 5 بامداد منع رفت و آمد را افزایش داده اند ، از جمله با دستگیری.

روز گذشته دو دانشجوی ارزی که در آپارتمان خود در شمال تسالونیکی میزبان وقت اضافه کار بودند ، روز جمعه دستگیر و به پرداخت 3000 یورو (3،550 دلار) در محل جریمه شدند. این زن 24 ساله فلسطینی و 21 ساله اهل فرانسه نیز روز شنبه 2 سال و دو ماه حبس تعلیقی دریافت کرد.

15 میهمان مهمانی آنها ، همه دانشجویان اروپای غربی ، هر كدام 300 یورو (355 دلار) جریمه شدند ، اما دستگیر نشدند.

———

بالتیمور – تعداد افراد با آزمایش ویروس کرونا در ایالات متحده به بالاترین میزان روزانه رسیده است.

داده های دانشگاه جان هاپکینز نشان می دهد ، با ادامه افزایش تعداد افراد آلوده ، تعداد موارد تأیید شده در روز جمعه به 184،514 نفر رسیده است.

اطلاعات جان هاپکینز نشان می دهد که میانگین متحرک هفت روزه مرگ و میر ناشی از ویروس که روزانه در ایالات متحده گزارش می شود ، در دو هفته گذشته از حدود 828 در 30 اکتبر به 1047 در روز جمعه افزایش یافته است که حدود 26 درصد افزایش یافته است.

نرخ مثبت هفت روزه متحرک نیز در دو هفته گذشته از 6.4 به 9.6 افزایش یافته است که تقریباً 50٪ افزایش دارد ، حتی با افزایش تعداد آزمایشات انجام شده.


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*