از جمله اولین اقدامات بایدن خواستار 100 روز ماسک زدن است


جو بایدن می گوید از آمریکایی ها درخواست خواهد کرد که به عنوان اولین اقدام خود به عنوان رئیس جمهور ، به داشتن 100 روز ماسک بپردازند

رئیس جمهور منتخب اغلب بر پوشیدن نقاب به عنوان “وظیفه میهنی” تأکید می کند و در طول مبارزات انتخاباتی ، ایده ایجاد یک اختیار در سراسر کشور مطرح شد ، که بعدا اعتراف کرد بیش از توانایی رئیس جمهور در اجرای آن است.

بایدن در مصاحبه ای با جیک تاپر از CNN گفت که این درخواست را از آمریکایی ها در روز بازیگری ، 20 ژانویه انجام می دهد.

“اولین روزی که کشف شدم ، 100 روز از مردم می خواهم که خود را مبدل کنند. فقط 100 روز برای پوشاندن – نه برای همیشه ، فقط 100 روز. بایدن گفت ، و من فکر می کنم که شاهد کاهش قابل توجه ویروس خواهیم بود.

بایدن همچنین گفت که وی از دکتر آنتونی فاوسی خواسته است تا در دولت او باقی بماند ، “دقیقاً در همان نقشی که در چند رئیس جمهور گذشته بازی کرده است” ، به عنوان مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، بزرگترین بیماری عفونی جهان. متخصص کشور

رئیس جمهور منتخب گفت که او از فائوتی خواسته است “مشاور ارشد پزشکی” و همچنین بخشی از تیم مشاوره COVID-19 خود باشد.

در مورد واکسن ویروس کرونا ، بایدن گفت که خوشحال خواهد شد که برای جلوگیری از هرگونه نگرانی در مورد کارایی و ایمنی آن ، به صورت عمومی تلقیح شود. سه روسای جمهور سابق – باراک اوباما ، جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون – گفته اند که واکسیناسیون عمومی نیز انجام می شود تا نشان دهد ایمن نیست.

بایدن با بیان اینکه “مردم به توانایی واکسن در کار خود اعتقاد ندارند” ، افزود: “آنچه مهم است این است که رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور چه کاری انجام می دهند.”


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*