استان آلمانی زبان ایتالیا در حال انجام یک آزمایش سریع سریع است


شهروندان در استان کوچک تیرول جنوبی به زبان آلمانی در مدارس ، دبیرستان ها و داروخانه ها برای آزمایش سریع ویروس کرونا ، بزرگترین ابتکار آزمایش کشور تاکنون ، صف کشیده اند.

استان آلپ هم مرز با اتریش از اسلواکی تبعیت می کند ، که به سرعت به عفونت های آرام روی آورده و از انسداد مجدد آن جلوگیری کرده و تقریباً دو سوم از 5.5 میلیون نفر خود را در یک آخر هفته این ماه آزمایش کرده است.

در تیرول جنوبی ، مقامات و پزشکان خانواده از شهروندان استان با جمعیت بیش از نیم میلیون نفر می خواهند تا در غربالگری داوطلبانه شرکت کنند و در نزدیک به 200 سایت آزمایش حاضر شوند. هدف آزمایش 350،000 نفر یا 80٪ جمعیت بالای 5 سال تا روز یکشنبه است.

در مقایسه ، ایتالیا روزانه حدود 200000-250،000 آزمایش مولکولی با سواب بینی انجام می دهد.

توماس ویدمن ، مقام ارشد بهداشت استان ، این هفته گفت: “غربالگری جامع بسیار بزرگ است و شاید تنها شانس برای کنترل مجدد خطر ابتلا به عفونت باشد.”

آزمایش انبوه به عنوان راهی برای جداسازی ناقلین بدون علامت ویروس کرونا شناخته می شود ، که ناقلان اصلی رنسانس هستند ، پس از آن موارد تایید شده در سراسر اروپا بالاتر از ارقام گزارش شده در اولین اوج مرگبار همه گیری در بهار است.

حتما بخوانید:
دریافت 🅞🅕🅕 کد تخفیف حرف آخر 🅞🅕🅕 خرید محصولات با 3500000 تخفیف

تست های سریع آنتی ژن که South Tyrol برای رانندگی فعلی خود استفاده می کند ، در افزایش ظرفیت آزمایش بسیار کلیدی تلقی می شود ، زیرا برای تولید نتایجی مانند بالشتک های بینی قابل اطمینان تر اما گران تر و وقت گیر تر ، به آزمایشگاه ها نیاز ندارد. اما کارشناسان هشدار می دهند که آزمایش های 15 دقیقه ای منجر به منفی کاذب می شود و استفاده م effectiveثر از آنها برای غربالگری به آزمایش مجدد مکرر نیاز دارد.

هند در تابستان امسال از آزمایشات سریع برای افزایش آزمایش ویروس تقریباً 5 برابر استفاده می کند. در انگلیس ، شهر لیورپول در شمال غربی انگلیس از اوایل ماه نوامبر بیش از 130،000 نفر از نیم میلیون نفر را آزمایش کرده است ، پروژه ای که دولت انگلیس امیدوار است در صورت موفقیت تکرار کند. از ابتدای ماه نوامبر ، کل انگلیس بسته شده است ، رستوران ها ، میخانه ها و مغازه های ناچیز بسته شده اند ، اما مدارس باز است.

بیمارستان های جنوب تیرول با داشتن بیش از 93٪ تختخواب برای بیماران COVID-19 در مقطعی حساس قرار دارند ، در حالی که اوج اخیر 99٪ است. با این وجود ، این کمی بیش از 50 درصد بیش از میانگین ایتالیا است. از روز جمعه ، 468 بیمار در استان با این ویروس در بیمارستان بستری شدند ، به علاوه 38 نفر در مراقبت های ویژه و نزدیک به 10200 در قرنطینه در منزل.

طی دو ساعت اول آزمایشات سریع ، 24000 یا حدود 4.4٪ از استان در غربالگری انبوه شرکت کردند که نزدیک به 600 تست مثبت یا 2.5٪ بود.

باربارا دی پرتزو که در حال آزمایش با پسر بزرگسال خود در بولزانو بود ، گفت: “مهم است ، ویروس باید به نوعی مسدود شود.” “همه کسانی که می دانم برای این کار هستند. من یک پرستار کودک هستم و به خانواده ای می روم که بچه های کوچکی دارند. آنها آرام تر خواهند بود و من هم می دانم که ویروس را به خانه نمی برم. “

حتما بخوانید:
76 راهبه فرانسیسکانی نتیجه مثبتی در صومعه در آلمان می دهند

این استان که از استقلال قابل توجهی از رم برخوردار است ، به ویژه در مواردی مانند مراقبت های بهداشتی ، در 8 نوامبر ، چند روز پس از اعمال محاصره جزئی در چهار منطقه توسط دولت ایتالیا ، خود را منطقه قرمز اعلام کرد. روز جمعه ، وزارت بهداشت ایتالیا محاصره های جزئی در چهار منطقه را که شامل مرکز لمباردی است ، تا 3 دسامبر تمدید کرد.

امید به بازگشت واقعی به شرایط عادی در سراسر جهان با موفقیت در آخرین آزمایشات واکسن همچنان وجود دارد. ایتالیا قصد دارد توزیع واکسن Pfizer را بین 1.6 میلیون ایتالیایی که بیشتر در معرض خطر قرار گرفتن در معرض خطر و افراد مسن هستند ، از ژانویه آغاز کند. دومنیکو آرکوری ، کمیسر اضطراری ملی COVID-19 ، روز پنجشنبه گفت ، دولت انتظار دارد تا پایان ماه سپتامبر به اکثر جمعیتی که می خواهند واکسینه شوند ، برسد.

آرکوری در یک کنفرانس خبری گفت: “این بزرگترین کمپین واکسنی است که می توانیم بخاطر بسپاریم ، نه تنها در ایتالیا ، بلکه در سراسر اروپا و بسیاری از مناطق جهان.”

در همین حال ، مجارستان دوز واکسن ویروس کرونا را دریافت کرد و به این ترتیب اولین کشوری در اروپا است که نمونه هایی از Sputnik 5 را دریافت می کند ، دارویی که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه از آن به عنوان اولین واکسن ثبت شده علیه COVID-19 یاد می کند. این دارو تحت آزمایشات بالینی پیشرفته قرار نگرفته است و هنوز توسط آژانس دارویی اروپا ، تنظیم کننده داروهای اتحادیه اروپا ارزیابی نشده است. آزمایشات بالینی نمونه ها در ماه آینده در مجارستان آغاز می شود.

———

کالین باری از میلان اعلام کرد.


منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme bozdurma