امپراتوری تجاری فیلیپ گرین آرکادیا مدیران را فرا می خواند


امپراتوری خرده فروشی انگلیس Arcadia Group ، صاحب زنجیره های معروف مد از جمله Topshop ، برای محافظت در برابر ورشکستگی وارد عمل شده و 13000 شغل را در معرض خطر قرار داده است.

لندن – امپراتوری خرده فروشی انگلیس Arcadia Group که صاحب زنجیره های معروف مد از جمله Topshop است ، روز دوشنبه ورشکست شد و 13000 شغل را در معرض خطر قرار داد.

تحت نظارت شخص ثروتمند فیلیپ گرین ، یکی از مشهورترین و جنجالی ترین شخصیت های تجاری انگلیس ، آرکادیا شامل مارک هایی مانند برتون ، میس سلفریج و دوروتی پرکینز است. وی 444 فروشگاه را در انگلستان و 22 فروشگاه را در خارج از کشور اداره می کند. آنها در طی همه گیری ، که در آن مغازه ها در دوره قفل بسته بودند ، رنج می بردند.

رقابت همچنین از رقبای ارزان قیمت مانند Primark و همچنین ناوشکن های آنلاین مانند ASOS و Boohoo افزایش یافته است. منتقدان همچنین گفتند که گرین 68 ساله ، که در چند سال گذشته درگیر یک سری جنجال ها شده است ، سرمایه گذاری کافی در این تجارت نکرده است تا بتواند آنها را برای مقابله با رقابت جدید خرده فروشی شکل دهد.

هیچ اعلام فوری در مورد اخراج کارگران یا تعطیلی فروشگاه ها صورت نگرفت.

مت اسمیت ، مدیر مشترک در Deloitte ، گفت: “ما اکنون با تیم مدیریت موجود و ذینفعان گسترده تر کار خواهیم کرد تا تمام فرصت های موجود برای آینده تجارت گروه را ارزیابی کنیم.”


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*