امکانات بهداشتی شلوغ در آیداهو در آستانه بارندگی است


بویز ، آیداهو – سربازانی که بیماران سه تایی را در پارکینگ های پایتخت انجام می دهند ، معمولاً موارد علمی تخیلی هستند.

در کلینیک گروه پزشکی بهداشت اولیه ، دستیار نیکول توماس 12 ساعت دیگر کار می کند تا کمک کند. او برای معاینه 36 بیمار در روز با علائم ، از عینک ، ماسک N95 ، ماسک جراحی ، دستکش و پوشش بدن استفاده می کند. به گفته وی ، چند روز نیمی از آنها برای COVID-19 مثبت هستند.

توماس هفته گذشته در حال استراحت روی میز بین بیماران گفت: “بیماران من در ماشین گریه می كردند زیرا آنها تصور می كردند كه خواهند مرد.” “برخی از افراد وجود دارد که فقط یک سرماخوردگی خفیف است و افرادی در بخش مراقبت های ویژه هستند که زندگی را پشتیبانی می کنند. ما از نظر پزشکی نمی دانیم که چگونه بر آنها تأثیر می گذارد. “

عملیات انتخاباتی بیشتر به منظور صرفه جویی در فضای اتاق و کارمندان به حالت تعلیق در آمده است. بیماران مبتلا به COVID-19 برای مراقبت از خود با دستگاههای نظارتی به خانه فرستاده شدند. بعد از جلسات شکرگذاری ، کارکنان از هجوم عفونت هایی که باعث می شود در صورت عدم وجود فضای بیشتر یا کسی که می تواند آنها را معالجه کند ، انتخاب اینکه با بیماران چه کار کنیم ، مشکل دارند.

“چه زمانی به ظرفیت مطلق می رسیم؟” من فقط نمی دانم اما ما عصبی هستیم. “بارتون هیل ، نایب رئیس سیستم بهداشتی سنت لوک ، که بیمارستان هایی در جنوب غربی و مرکز آیداهو دارد ، گفت.

استیو جودی ، مدیر عامل گروه پزشکی اولیه بهداشت ، هنگام بازدید از کلینیکی که توماس در آن کار می کند ، گفت: “من هرگز خواب نمی دیدم که از این طریق با چالش روبرو شویم.”

وی در آنجا برای انجام آزمایش COVID-19 توسط زن جوانی متوقف شد ، وی كه گیج به نظر می رسید از منطقه آزمایش منحرف شد. از روی ماسک گفت ، چشمانش براق بود و خونش کشیده شده بود و مطمئن نبود که باید کجا باشد. جودی تشخیص داد که معاینه وی تمام نشده است و جودی با احتیاط تعدادی از کارگران را که با آنها تماس تلفنی برقرار کرده بودند هدایت کرد و به سایت امتحان بازگشت.

این کلینیک با کارگران حامی توماس و دو دستیار دیگر که بیماران را معاینه می کنند شلوغ است. به طور ترکیبی ، آنها تقریباً 110 نفر در روز را می بینند که برای تشخیص ، اشعه ایکس و آزمایش خون را انجام می دهند. هفتاد نفر دیگر بدون علائم هر روز از نظر COVID-19 در پارکینگ آزمایش می شوند.

20 کلینیک مراقبت های اولیه در جنوب غربی آیداهو به طور معمول از یک سو دارای مراقبت های اورژانسی و از طرف دیگر پزشکان خانواده هستند. هشت نفر به تسهیلاتی تبدیل شدند که فقط بیماران مبتلا به COVID-19 را می پذیرند.

تعیین وقت برای آزمون حداقل دو روز طول می کشد. تا 30 دسامبر ، Primary Health سه مرکز دیگر را به کلینیک های COVID-19 تبدیل می کند و برنامه هایی برای تغییر بیشتر در صورت لزوم دارد.

دکتر دیوید پترمن ، متخصص اطفال و مدیرعامل گروه پزشکی اولیه بهداشت گفت: “من در بیمارستان نیستم.” “اما من به شما می گویم ، ما در مراقبت های بهداشتی اولیه حداکثر هستیم. در اینجا ما بسیار نزدیک به مراقبت هستیم. احتمالاً 10 تا 15 روز دیگر فاصله نداریم. “

حدود 20٪ از کارمندان آن خارج هستند زیرا ویروس را جدا یا آزمایش مثبت کرده اند. جودی گفت که پس از اینکه دیگر کارگران نتوانستند استرس را تحمل کنند و منصرف می شوند ، سعی در پر کردن 50 چاله داشت. او دستمزد دفترخانه را 2.50 دلار به 14 دلار در ساعت افزایش داد.

تماس با کلینیک ها از 30،000 در هر ماه قبل از همه گیری به 80،000 در حال حاضر افزایش یافته است. کلینیک بویس دارای دوازده کارمند است که تماس می گیرند. وقتی آنها روی تلفن نیستند ، کیت های تست را بسته بندی می کنند.

جودی که نگران پرسنل خود است گفت: “ما سخت کار می کنیم.” تقریباً همه وقت اضافه کاری می کشند. »

مقامات گفتند ، در سیستم بیمارستان سنت لوک ، کارگران بیشتری خارج از COVID-19 هستند. علاوه بر لغو جراحی انتخابی ، بیمارستان ها با فرستادن 160 بیمار – 140 بیمار مبتلا به COVID-19 – با دستگاههایی برای اندازه گیری اکسیژن خون در آنها ، سعی در صرفه جویی در فضای خواب داشتند.

بیمارستان ها اکنون در حال برنامه ریزی هستند که در صورت کمبود کارگر یا تختخواب در کل منطقه ، چه کاری باید انجام دهند. متخصصان بهداشت و درمان باید انتخاب کنند که چه کسی درمان می شود و چه کسی درمان نمی شود.

هیل با بیان اینکه دولت در مورد زمان معرفی آنها تصمیم خواهد گرفت ، گفت: “این در واقع زمانی است که ما در معرض خطر” استانداردهای بحران “هستیم. ما برای دو هفته آینده بسیار نگران هستیم. “

طرح بحران آیداهو ، بیماران را به دسته هایی تقسیم می کند ، اولویت افرادی که بیماری های تهدیدکننده زندگی یا جراحات دارند و انتظار می رود زنده بمانند را در اولویت قرار می دهد و فقط مراقبت راحت را برای کسانی که نیستند فراهم می کند.

مناطق روستایی به طور کلی ماه ها از تعداد زیادی از عفونت های COVID-19 اجتناب کرده اند ، اما اکنون گسترش یافته اند. هجوم اخیر عفونت ها در جنوب آیداهو ، تخت بیمارستان را پر کرده و برخی از بیماران را مجبور به انتقال به منطقه بویز کرده است.

هنگامی که مردم در ماه مارس بیمار شدند ، فرماندار جمهوری خواه برد لیتل دستور ماندن در خانه را صادر كرد كه كمی بیش از یك ماه به طول انجامید و انتشار ویروس را متوقف كرد. اما بیکاری از زیر 3٪ به نزدیک 12٪ رسید.

محدودیت ها به تدریج برداشته شدند ، اما با افزایش دوباره عفونت ها و مرگ ها ، ماه گذشته لیتل برخی از قوانین را بازسازی کرد ، از جمله محدود کردن جلسات به 10 یا کمتر. وی همچنین 100 سرباز گارد ملی را برای آزادی کارگران پزشکی فعال کرد ، و آنها را برای پشتیبانی از آزمایش های سیار ، ضد عفونی تجهیزات و صفحه نمایش COVID-19 آموزش داد.

Nicholas Orr یکی از دو سربازی است که در اتومبیل خود مقابل کلینیک بهداشت اولیه با بیماران ملاقات می کند.

وی گفت: “بعضی افراد کمی عصبی به نظر می رسند” ، بسته به اینکه بیمار هستند یا قرار ملاقات دارند یا حالشان خوب است اما می خواهند آزمایش کنند ، آنها را به کجا راهنمایی می کند.

در حالی که لیتل در اولین فرمانداران ماسک عمومی بود که در بهار گذشته استفاده کرد ، وی از صدور مجوز در سرتاسر کشور خودداری کرد و گفت اگر این یک انتخاب باشد افراد بیشتری از آنها استفاده می کنند.

مقاومت زیادی وجود دارد. حدود 64٪ از رای دهندگان آیداهو از رئیس جمهور دونالد ترامپ حمایت کردند ، رئیس جمهور که از پوشیدن نقاب چشم پوشی کرد و جو بایدن رئیس جمهور منتخب را به دلیل پوشیدن یکی از آنها در طول مبارزات انتخاباتی مسخره کرد.

بعضی از کلانترها می گویند الزامات ماسک را اعمال نمی کنند. قانون گذاران Little را به هیتلر تشویق کردند که محدودیت های همه گیری را صادر می کند. قانونگذار تحت سلطه جمهوری خواهان در حال برنامه ریزی قانون ماه آینده است تا توانایی فرماندار در اعلام شرایط اضطراری را محدود کند.

معترضان اخیراً در بویز که دارای اختیاراتی است ، وارد شکسته و مغازه ها و رستوران های بدون پوشش شدند تا از نقض حقوق آنها شکایت کنند.

در همین حال ، در کلینیک بهداشت اولیه ، توماس ، دستیار پزشک ، تجهیزات محافظتی استریل شده را در حالی که کارگران یک اتاق معاینه قبل از بیمار بعدی را توانبخشی می کردند ، قرار داد.

این کلینیک دیگر وقت ندارد که با کسی که آزمایش COVID-19 مثبت دارد تماس بگیرد. بیشتر متن دریافت می کنند. فقط آنهایی که در گروه های بالاترین خطر قرار دارند و بیشترین احتمال مرگ را دارند ، با این صدای انسانی تماس تلفنی دریافت می کنند.

توماس گفت: “آلوده نشدن دیگران چیزی شبیه به نام بازی در حال حاضر است.” اما او امید زیادی ندارد. فکر می کنم بیشتر و بیشتر مشغول خواهیم شد.


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*