انواع لباس های مرد عنکبوتی در مدل های مختلف

لباس مرد عنکبوتی در انواع مختلفی و توسط شرکت های مختلفی تولید می شود از مهم ترین آن ها که توسط شرکت Hasbro تولید می شود می توانیم به این اسباب بازی ها اشاره کنیم:

  • اکشن فیگور اسپایدرمن هازبرو سری تایتان HASBRO Action Figure SPIDER MAN TITAN SERIES

این اسباب بازی مناسب سنین کودکان و نوجوانان می باشد و دارای کیفیت بسیار خوبی است، ارتفاع تقربی آن سی سانتی متر است. این اسباب بازی با جزئیات دقیقی بر اساس انیمیشن MARVEL ULTIMATE طراحی شده است.

  • اکشن فیگور اسپایدرمن سیاه هازبرو سری تایتان HASBRO Action Figure BLACK SPIDER MAN TITAN SERIES

این اسباب بازی مرد عنکبوتی ارتفاع تقریبی در حدود سی سانتی متر دارد و لباس سیاه آیرومن را بر تن دارد مناسب برای سنین بالای چهار سال می باشد محصولی با کیفیت و اورجینال است.

  • اکشن فیگور گابلین سبز هازبرو سری تایتان HASBRO Action Figure GREEN GOBLIN TITAN SERIES

این نوع اسباب بازی مرد عنکبوتی که به گابلین سبز نیز معروف است یک بمب کدو تنبل در دستان خود دارد و برای سنین کودکان و نوجوانان مناسب است ارتفاع آن نیز در حدود سی سانتی متر می باشد و جنس بسیار با کیفتی دارد.

  • اکشن فیگور اسپایدرمن هازبرو سری اسطوره‌ها 1 HASBRO SPIDER MAN LEGENDS SERIES DEADLIEST FOES

این اسباب بازی مرد عنکبوتی که جز لباس شخصیت کارتونی است در حدود شانزده سانتی متر ارتفاع دارد و در پشت خود بال های حشره ای دارد که قابل جدا شدن هستند، شکل آن با دقت و جزئیات بیشتری طراحی شده است.

 

خرید اسباب بازی مرد عنکبوتی در سرزمین تولد

بسیاری از والدین زمانی که می خواهند فرزندان خود را شگفت زده کنند، اسباب بازی مرد عنکبوتی را برای آن ها تهیه می کنند کم تر کودک یا نوجوانی را می توانید پیدا کنید که به این شخصیت تخیلی علاقمند نباشد. به همین دلیل ما در سایت خود انواع اسباب بازی های اسپایدر من را جهت هدیه دادن شما به فرزندانتان عرضه کردیم شما به راحتی و در کم ترین زمان ممکن می توانید اسباب بازی مرد عنکبوتی را خریداری کند و به فرزند دلبند خود هدیه دهید، ویژگی مهم محصولات ارائه شده در سایت ما این است که هم از کیفیت بالایی برخوردار هستند و هم این که قیمت بسیار مناسبی را دارند.

 

شرکت سازنده اسباب بازی مرد عنکبوتی

اسباب بازی های مرد عنکبوتی که در بالا معرفی شدند جزئی از محصولات شرکت Hasbro هستند، این شرکت در سال 1923 به وسیله دو برادر در نیوجرسی آمریکا تاسیس شد، در ابتدا این شرکت لوازم التحریر تولید می کرد و در سال 1940 اولین اسباب بازی های این شرکت تولید شد و هم اکنون نیز اسباب بازی های بسیاری را تولید می کند که فیگورهای مرد عنکبوتی یکی از مهم ترین آن هاست.

 

 

ایندکسر