اورگان مجوز پزشکی را که از پوشیدن ماسک امتناع می ورزد ، خاتمه می دهد


شورای پزشکی اورگان مجوز پزشکی پزشکی را که در یک گردهمایی طرفدار ترامپ گفته بود که وی در کلینیک خود در دالاس ، اورگان ماسک ندارد ، به حالت تعلیق درآورد.

سلم ، اورگن – شورای پزشکی اورگان پروانه پزشکی پزشکی را که در یک گردهمایی طرفدار ترامپ گفته بود که وی در کلینیک خود در دالاس ، اورگان ماسک به دست نگذاشته و به کارمندان خود نیازی به پوشاندن صورت ندارد ، به مدت نامحدود تعلیق کرده است.

طبق گفته KGW-TV ، دکتر استفان لاتولیپ همچنین در یک راهپیمایی در 7 نوامبر در سالم گفت که دیگران را تشویق می کند که ماسک نزنند.

ناظران اورگان اواخر روز پنجشنبه به دلیل نگرانی در مورد ایمنی بیمار ، رای به تعلیق فوری مجوز LaTulippe رأی دادند.

LaTulippe به درخواست نظر KGW-TV پاسخ نداد و قبلاً از اظهار نظر خودداری كرد.

این تعلیق مانع از این می شود که LaTulippe ، که یک کلینیک پزشکی خانوادگی به نام South View Medical Arts را اداره می کند ، در هر نقطه از ایالت طبابت کند.

حتما بخوانید:
مطالعات نشان می دهد که واکسن ضد AstraZeneca COVID-19 ایمن و موثر است

حزب جمهوری خواه شهرستان Multnoma فیلمی از سخنرانی LaTulipe در راهپیمایی متوقف کردن سرقت پس از انتخابات در YouTube منتشر کرد.

LaTulipe با بیان اینکه مردم باید “ماسک شرم را بردارند” گفت: “من و کارکنان من ، هیچ یک از ما ، هرگز در کلینیک خود ماسک زده ایم.

وی علناً اظهار داشت كه حدود 80 بیمار را با COVID-19 معالجه كرده است ، اما ویروس را به اشتباه برابر با “سرماخوردگی” دانسته است.

علی رغم اظهارات عمومی وی مبنی بر اینکه مردم از ماسک زدن استفاده نمی کنند ، LaTulipe به NBC News گفت که او واقعاً از بیمارانی که مشکوک به موارد COVID-19 هستند درخواست کرد که در کلینیک خود ماسک بزنند. وی گفت پس از ترک سایر بیماران برای روز و در اتاق پشتی که قبل و بعد از استفاده ضد عفونی می شود ، آنها را معالجه می کند.


منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme bozdurma