اوکلاهما خواستار دادگاه است: برای پایان دادن به بحران مواد افیونی J&J 9.3 میلیارد دلار بپردازد


اوکلاهما از دادگاه عالی جانسون و جانسون خواسته است تا بیش از 9.3 میلیارد دلار برای پوشش هزینه های پیش بینی شده برای مبارزه با بحران مواد افیونی ایالت پرداخت کند.

شهر اوکلاهما – اوکلاهما از دادگاه عالی جانسون و جانسون خواسته است تا بیش از 9.3 میلیارد دلار برای تأمین هزینه های پیش بینی شده برای مبارزه با بحران مواد افیونی ایالت پرداخت کند.

دادستان کل مایک هانتر روز دوشنبه این درخواست را مطرح کرد و گفت: در سال گذشته یک دادگاه بدوی مبنی بر اینکه غول دارویی 465 میلیون دلار به دلیل مشارکت در مصرف بیش از حد مسکن های اعتیاد آور پرداخت کرده است ، کافی است فقط یک مورد را پوشش دهد. سال برنامه کاهش دولت.

این شرکت در دسامبر 2019 دستور شهرستان کلیولند را به داد تال بالکمن تقاضای تجدید نظر کرد و این ایالت در ژانویه درخواست تجدید نظر کرد.

وکلای ایالتی در دادخواست تجدید نظر به قضات گفتند: “چیزی کمتر از سرنوشت اوکلاهما در تعادل نیست.”

به گفته اوکلاهامان ، هانتر ادعا می کند قاضی اشتباه کرده است زیرا شواهد “غیرقابل انکار” نشان می دهد که این بحران 20 سال طول خواهد کشید. تیم وکلای وی از دادگاه عالی ایالت درخواست کرده اند تا از جانسون و جانسون “برای تسکین کامل” 9،300،534،220 دلار بپردازند.

درخواست تجدیدنظر یک طرح جایگزین را تعیین می کند: محکوم کردن جانسون و جانسون به پرداخت 465 میلیون دلار هر سال به مدت 20 سال “یا تا زمانی که دادگاه بدوی تصمیم می گیرد بحران کاهش یابد ، هر کدام از این موارد اول باشد.”

حتما بخوانید:
عزت نفس در مردان

وکلا همچنین از دیوان عالی کشور خواستند تا نتیجه قاضی مبنی بر مقصر بودن جانسون و جانسون در بحران مواد افیونی در این کشور را تأیید کند.

وکلای ایالتی گفتند: “کافی است. همچنان که اوکلاهما رنج می برد و می میرد ، همه نگاهها به این پرونده معطوف است.” ایالت اوکلاهما نمی تواند و هرگز این بحران را کاهش نخواهد داد مگر اینکه تصویب این تصمیم تأیید شود. “


منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme bozdurma