ایالات متحده تاکنون موافقت کرده است که اخراج زنانی را که ادعای آزار می کنند ، متوقف کند


دولت آمریكا توافق كرده است كه زنان مهاجر بازداشت شده ای را كه ادعا می شوند توسط یك متخصص زنان روستایی در جورجیا مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند ، به طور موقت اخراج نكند.

هاستون – بر اساس اسناد دادگاه که روز سه شنبه تشکیل شد ، دولت ایالات متحده موافقت کرده است که زنان مهاجر بازداشت شده را که ادعا می شود توسط یک متخصص زنان روستایی در جورجیا مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند ، به طور موقت اخراج نکند.

ده ها زن ادعا می کنند که توسط دکتر مهندرا امین ، متخصص زنان و زایمان که در بازداشتگاه شهرستان اروین در اوسیلا ، جورجیا ویزیت کرده بود ، مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. وزارت دادگستری در حال انجام تحقیقات جنایی است و بازرس ارشد وزارت امنیت ملی نیز در حال تحقیق است. امین منکر ارتکاب مرتکب تخلف از طریق وکیلش شد.

در این توافقنامه که روز سه شنبه در دادگاه ثبت شد ، پیشنهاد شده است که حداقل تا اواسط ژانویه برای زنانی که “ادعاهای واقعی مشابه مشابه دارند” اخراج صورت نگیرد.

الورا موکرجی ، استاد حقوق در دانشگاه کلمبیا که با چندین زن کار می کند ، گفت که این توافق نامه به زنان “اقدام محافظتی هنگام تلاش برای افشای سو abuse استفاده در آنجا” داده شده است.

وی گفت: “ICE و سایرین در اروین فکر می کردند که می توانند این زنان را ساکت کنند.” “آنها فکر کردند که می توانند بدون مجازات بمانند و هرگز اتفاقی نخواهد افتاد. اما زنان خود را سازماندهی کردند و جسارت صحبت کردن را داشتند. “

ICE روز سه شنبه گفت که “مطابق با کلیه احکام الزام آور دادگاه است.” پیش از این ، آژانس ادعای تلاش برای اخراج زنان برای ساکت کردن آنها را رد کرد و در بیانیه ای کتبی گفت: “هر پیشنهادی مبنی بر اینکه ICE سعی دارد با حذف مصاحبه شوندگان از تحقیقات جلوگیری کند ، کاملاً خلاف واقع است.”

وكیل امین ، اسكات گروبمن ، بلافاصله به ایمیلی كه درخواست نظر می داد ، پاسخ نداد.

در ابتدا این اتهامات با شکایت مشخص شد. در تحقیقات بیشتر چندین نمونه از عمل آمین بر روی زنانی که بعداً گفتند با این روش ها موافق نیستند یا درک کاملی از آنها ندارند ، مشخص شد.

گروبمن هرگونه تخلف از جانب پزشک را انکار کرد و قبلاً از امین به عنوان “پزشکی بسیار محترم که زندگی خود را وقف بزرگسالان برای درمان جمعیت پرخطر و کم برخوردار در مناطق روستایی جورجیا کرده است” نام برد.


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*