[ad_1]

اداره مهاجرت و گمرک ایالات متحده در حال حاضر شش بیمار سابق را که از دکتر ماهندرا امین شکایت داشتند ، متهم می شود که بدون رضایت آنها یا انجام اقدامات غیر ضروری پزشکی مهاجر ، از نظر پزشکی غیرضروری است و به طور بالقوه توانایی فرزندآوری آنها را به خطر می اندازد ، شکایت کردند. . وکلای دادگستری گفتند که حداقل هفت نفر دیگر از بازداشتگاه شهرستان اروین در اوسیلا ، جورجیا ، که علیه دکتر شکایت کرده اند ، خبر دادند که ممکن است به زودی از کشور خارج شوند.

ساعاتی پس از آنكه یك زن بازداشت شده با بازرسان فدرال صحبت كرد ، وی گفت كه ICE به او گفته است كه وی اخراج وی را متوقف كرده و با بركناری “قریب الوقوع” روبرو است.

زن دیگری اوایل روز دوشنبه به یک فرودگاه روستایی در جورجیا منتقل شد و به او گفتند که اسناد اخراج را امضا کند تا در دادگاه فدرال به دادگاه فدرال برگردد.

آنها ادعا می كنند كه امین بدون توضیح كارهایی كه انجام می داد و یا جایگزینی برای آنها ، عملیاتی را انجام می داد كه درد آنها را تشدید می كرد. داستان آنها متناسب با الگوی گسترده تری از ادعاهای زنان بازداشت شده علیه امین است که برخی از آنها در مصاحبه با وکلا و پرونده های پزشکی بررسی شده توسط آسوشیتدپرس فاش شد. اما هیچ مدرکی برای اثبات ادعای اصلی مبنی بر انجام تعداد زیادی عمل جراحی رحم وجود ندارد.

وزارت دادگستری تحقیقات جنایی را آغاز کرده و بازرس ارشد وزارت امنیت ملی نیز در حال تحقیق است.

وكیل امین ، اسكات گروبمن ، قبلاً انكار كرده است كه پزشك مرتكب كار اشتباهی شده است و وی را “یك پزشك بسیار محترم می داند كه زندگی خود را به بزرگسالان در معالجه جمعیت پرخطر و كم برخوردار در روستاهای جورجیا اختصاص داده است.” امین دیدن زنان در بازداشتگاه شهرستان اروین را متوقف کرد.

مدافعان مهاجران از بازرسان فدرال خواستند تا نه تنها پزشک ، بلکه مرکز بازداشتگاه و هر گونه نقش ICE را در اعزام بیماران به وی معاینه کنند.

در حالی که افرادی که اخراج می شوند هنوز می توانند به عنوان شاهد در پرونده های جنایی یا مدنی خدمت کنند ، بسیاری از آنها در کشورهای شکننده یا موقعیت هایی قرار می گیرند که برقراری ارتباط با آنها دشوار است. اخراج ها در هفته های آخر دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا پس از شکست وی از جو بایدن دموکرات صورت گرفت.

الورا موکرجی ، استاد حقوق در دانشگاه کلمبیا که با چندین زن کار می کند ، گفت: “ICE شواهد لازم برای این تحقیقات را از بین می برد.”

ICE گفت که “بازرسان برنامه ریزی شده یا جابجایی بازداشت شدگان در اروین که بیماران سابق دکتر امین هستند” را به بازرس کل امنیت ملی اطلاع داده است.

در بیانیه این آژانس آمده است: “هر پیشنهادی مبنی بر اینکه ICE با حذف مصاحبه شوندگان می خواهد مانع تحقیقات شود کاملاً خلاف واقع است.”

وزارت دادگستری از اظهار نظر در این باره خودداری کرد. گروبمن از گفتن اینکه آیا دکتر با محققان صحبت کرده است امتناع ورزید.

مبتی ندونگا ، 37 ساله ، پس از معالجه درد شکم و خونریزی بیش از حد واژن ، به امین منتقل شد. وی گفت که برای ادامه درمان با دستور پزشک قبلی نسخه جدیدی می خواهد. در عوض ، او گفت ، امین اصرار دارد روشی وجود دارد که به عنوان اتساع و کورتاژ شناخته می شود ، که در آن بافت به عنوان درمانی برای خونریزی بیش از حد از رحم خارج می شود. سوابق پزشکی وی نشان می دهد که وی همچنین تحت لاپاراسکوپی قرار گرفته است که برش هایی را در شکم وی ایجاد کرده است.

ندونگا به AP گفت: “او قاطع بود و گفت من باید عمل کنم.”

وقتی از خواب بیدار شد ، گفت كه امین به او گفته است كه هرگز قادر به بچه دار شدن نخواهد بود. مشخص نیست که این مورد است یا خیر. او هنوز از خونریزی و درد رنج می برد.

Ndonga دو بار با بازرسان دولت صحبت کرد ، آخرین بار در روز سه شنبه. وی گفت: “من به آنها گفتم كه مورد آزار ، شكنجه ، غیرانسانی قرار گرفته ام.”

چند ساعت پس از اولین مصاحبه هفته گذشته ، ندنگا و وکلای وی گفتند که به او گفته شده بود ICE اخراج وی را متوقف کرده است و می تواند هر زمان به کنیا فرستاده شود.

موکرجی گفت: “ترس ممتی ، پاسخ دادن به سوالات محققان ، این بود که پرونده مهاجرت وی را بدتر کند.” “و در عرض چند ساعت از مصاحبه ، بدترین ترس او متوجه شد.”

در پی جراحی رحم که توسط پزشک دیگری در سال 2014 انجام شد ، زن دیگری پس از درخواست وصله های استروژن برای درمان گرگرفتگی به ملاقات با امین رفت. در صورت تبعید به مکزیک در معرض مجرمان قرار می گیرد.

یانیرا گفت که امین به او گفت که او سونوگرافی واژن انجام می دهد و او نیاز به آزمایش اسمیر دارد ، یک آزمایش سرطان که در آن پزشک سلول ها را از دهانه رحم یک زن جمع می کند.

هر دو روش باعث درد شدید وی شد. پس از این لکه ، یانیرا گفت متوجه شد که هیچ ابزاری برای روغن کاری ابزارهای مورد استفاده امین وجود ندارد. نزدیک به یک هفته در نشستن مشکل داشت.

“ما مردم هستیم. ما زن هستیم ما احساساتی داریم. ” “فقط به این دلیل که بازداشت شده ایم ، به این معنی نیست که باید مانند حیوانات با ما رفتار شود.”

ICE به سوالات مربوط به دو زنی که از کودکی به ایالات متحده آورده شده اند پاسخ نداد. موکرجی گفت: ندونگا پیش از این پس از دستگیری به دلیل دخالت در اموال دولتی ، اخراج و سپس پس از ورود مجدد به کشور توسط ICE بازداشت شد.

سوابق کیفری نشان می دهد ، یانیرا پس از دستگیری به دلیل داشتن کمتر از یک گرم کوکائین یا مت آمفتامین ، به دلیل مهاجرت دستگیر شده است. وکلای وی روز پنجشنبه به دولت اطلاع دادند که وی می خواهد در مورد امین با بازرسان صحبت کند. در اوایل روز دوشنبه ، یانیرا گفت که او را به فرودگاه منتقل کرده اند تا سوار پرواز اخراج شود. اما یکی دیگر از مأموران ICE گفت که وی اخراج نخواهد شد زیرا وکلایش مداخله کرده اند.

گروبمن با استناد به قانون حریم خصوصی فدرال ، از اظهار نظر خودداری کرد.

خط مشی ICE به نمایندگان دستور می دهد “در مورد اخراج” قربانیان جرم ، شاهدان جنایت و افرادی که شکایات قانونی حقوق مدنی را تحت پیگرد قانونی قرار می دهند “هر قضاوت مناسبی را به صورت مورد به مورد اعمال کنند.

این آژانس این هفته گفت که “به مصاحبه ها پاسخ می دهد” که توسط بازرسان دولتی انجام شده است. وی افزود که هرگاه یک مهاجر بازداشت شده تمام شکایات خود را به اتمام برساند ، “آنها همچنان مشمول حکم نهایی حذف می شوند … و این دستور باید رعایت شود”.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر