[ad_1]

با استثنائات بیشتر و واکسن های چند ماهه استفاده گسترده ، فرمانداران ایالات متحده درخواست کمک بیشتر از واشنگتن را قبل از آنچه زمستان سخت اعلام می شود ، می کنند.

محدودیت های مجدد در مشاغل بسته ، بیمارستان های متراکم و پایان قریب الوقوع مزایای بیکاری میلیون ها آمریکایی باعث شده است که استانداران در ماه های آینده تصویری وحشتناک ترسیم کنند ، مگر اینکه دولت فدرال با پول و رهبری بیشتری برای کمک به تقویت بودجه آسیب دیده آنها دخالت کند. و احیای مجدد ویروس کرونا را بازیابی کنید.

طبق برخی برآوردها ، از اکنون تا ژوئن 2022 ، دولت های ایالتی و محلی ممکن است با 400 میلیارد دلار یا بیشتر با کمبود مواجه شوند.

در تماس تلفنی روز سه شنبه با فرمانداران فرماندار غرب دموکرات ، فرماندار ویسکانسین ، تونی اورس خواستار تمدید قانون کمک به امداد ، امداد و امنیت اقتصادی کرونا شد که در ماه مارس توسط کنگره تصویب شد.

وی گفت: “كارگران و خانواده ها ، كشاورزان و مشاغل كوچكی وجود دارند كه به كمك ما احتیاج دارند و صریحاً می گویم ، ما به تنهایی نمی توانیم این كار را انجام دهیم.” “ما به یک سیستم پشتیبانی فدرال پایدار برای کمک به ایالات و اقتصادهای خود برای بازیابی فراتر از بودجه فدرال برای CARES ، که در پایان سال منقضی می شود ، نیاز خواهیم داشت.

کیسی کتیمس ، رابط فدرال فرماندار واشنگتن ، جی اینسلی ، گفت که وضعیت در آنجا بسیار وخیم است و دولت نمی تواند صبر کند تا رئیس جمهور منتخب جو بایدن در 20 ژانویه سوگند یاد کند.

کاتیمز گفت: “ما تا پایان امسال به کمک نیاز داریم.”

به نظر می رسد به زودی هیچ گونه تزریق پول فدرال صورت نمی گیرد. یک جلسه لنگ کنگره و یک دولت ریاست جمهوری در حال خروج چشم انداز یک توافق را سرد می کند.

دموکرات ها و جمهوری خواهان کنگره معمولاً می گویند که لایحه محرک جدیدی لازم است ، اما آنها درباره دامنه آن اختلاف نظر دارند. برخی از جمهوری خواهان مخالف دور جدید بازرسی مستقیم از بیشتر مودیان هستند و برخی نمی خواهند واشنگتن دولت های ایالتی و محلی را که قبل از همه گیری مشکلات مالی داشتند ، “نجات” دهد.

روز سه شنبه ، میچ مک کانل ، رهبر اکثریت مجلس سنا گفت که رویکرد دموکرات ها “مبالغ هنگفتی برای دولت های ایالتی و شهرها ، بدون ارتباط با نیازهای اثبات شده COVID” را شامل می شود.

جمهوریخواه کنتاکی گفت: “دموکراتها هنوز خواهان تسکین ویروس کرونا برای کل کشور هستند که برای استفاده شخصی خود گروگان یک صندوق بزرگ قربانی شده است.

علت این ویروس نزدیک به یک چهارم میلیون مرگ و بیش از 11 میلیون مورد عفونت تایید شده در ایالات متحده است

در بهار سال گذشته ، کنگره و رئیس جمهور دونالد ترامپ درباره یک سری اقدامات تقریبا 3 تریلیون دلاری برای مقابله با شیوع توافق کردند. این کمک ها از زمان انقضا benefits مزایای بیکاری هفتگی ، همراه با کمک های بلاعوض و وام برای مشاغل و کمک به دولت های ایالتی و محلی ، افزایش چشمگیری داشته است.

ایالت ها از این پول برای آزمایش و ردیابی ارتباطات ، حمایت از مشاغل ، کمک به ساکنان بابت قبض و اجاره خانه و گسترش دسترسی باند پهن برای دانش آموزان که از راه دور به مدرسه می روند استفاده کرده اند. اما آنها به طور كلی مجاز به استفاده از آن برای یكی از نیازهای اصلی خود نیستند: جایگزینی كاهش درآمد مالیاتی برای حفظ خدمات منظم دولت.

نیازها فوری تر شده است زیرا ویروس تقریباً در همه کشورها بیداد می کند. کالیفرنیا و تگزاس بیش از 1 میلیون مورد بوده است.

با پر شدن بخش های مراقبت های ویژه ، برخی از فرمانداران جمهوری خواه که زمانی از تحمیل اختیارات امتناع می کردند ، روند خود را تغییر داده و برخی از شهرها و ایالت ها تهدید به جریمه نقدی علیه مشاغل نقض کننده محدودیت های اجتماع اجتماعی می کنند.

این هفته ، بایدن از كنگره خواست كه بلافاصله نسخه ای از لایحه محرك 2.4 تریلیون دلاری را كه مجلس نمایندگان تصویب كرده اما در مجلس سنا تصویب نكرد ، تصویب كند: “این امر برای زنده ماندن آمریكایی ها است.”

به نظر می رسد واکسن پس از اعلام دو شرکت اعلام کرده است که آزمایش های اولیه نشان داد که نسخه های آنها حداقل 90٪ موثر هستند. اما فریزرهای قدرتمند مورد نیاز برای ذخیره دوزها ، تجهیزات محافظتی برای کارگران و وظیفه معرفی واکسن در هر جامعه و مدیریت عکس ها در حال تبدیل شدن به چالش های لجستیکی و مالی هستند.

مرکز اولویت های بودجه ای و سیاسی برآورد می کند که بودجه ایالتی ، محلی ، سرزمینی و قبیله ای در صورت استفاده از تمام پول اندوخته خود برای مقابله با ویروس ، تا 27 ژوئن تا 415 میلیارد دلار بسیار کم خواهد بود. Moody’s Analytics گفت ، تنها برای ایالات متحده ، این کسری بودجه ممکن است از 196 میلیارد دلار به 396 میلیارد دلار باشد ، بسته به میزان شیوع بیماری.

فرماندار کانزاس ، لورا کلی ، یک دموکرات ، گفت که وی از هیئت نمایندگان کنگره تحت سلطه حزب جمهوری اسلامی خواستار دریافت کمک های فدرال بیشتری هستند. وی گفت کانزاس در صدد اعطای کمک مالی 57.5 میلیون دلاری فدرال به 3000 شرکت است اما دو برابر بیشتر درخواست کمک کرده اند.

فرماندار ایلینوی JB پریتزکر تابستان امسال کسری بودجه 5 میلیارد دلاری را امضا کرد که به گفته وی و قانونگذاران تحت پوشش بسته دوم امداد ویروس کرونا قرار می گیرند.

پریتزکر ، دموکرات ، گفت: “هر کشور … هر شهر به دلیل COVID-19 از شکست درآمد رنج می برد.” “دولت فدرال در واقع تنها منبعی است که همه ما باید به آن مراجعه کنیم.”

———

گزارش های Mulwhill از Davenport ، Iowa و La Corte از Olympia ، واشنگتن. نویسندگان آسوشیتدپرس جان هانا در توپکا ، کانزاس ؛ جان اوکانر در اسپرینگ فیلد ، ایلینوی ؛ و کیت ریدلر از بویز ، آیداهو ، در تهیه این گزارش مشارکت داشتند.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر