[ad_1]

شانتی مک 44 ساله در ماه مه درگذشت. بیش از 20 همکار نیز ویروس کرونا را گرفته اند و برخی از آنها از مشکلات دائمی رنج می برند.

اکنون که ماجرای KHN و آسوشیتدپرس در ماه ژوئیه تحقیقات را برانگیخت ، مقامات شهرستان پرنس جورج گفتند که آنها یک فرایند شکایت را به سیاستهای تکالیف خود اضافه کرده اند و یک مشاور برای شناسایی “نیازهای عملیاتی و مدیریتی برای بهبود” استخدام کرده اند. در بخش مقامات اتحادیه می گویند این شهرستان تجهیزات محافظت شخصی مانند ماسک و دستکش را نیز فراهم کرده است که در ماه های اخیر دسترسی بیشتری پیدا کرده و تأکید بیشتری بر فاصله اجتماعی دارد.

Rhonda Wallace ، رهبر شعبه محلی کارمندان فدراسیون ایالتی ، ایالتی و شهرداری آمریکا گفت: “ما به جایی می رسیم.” “اما ما هنوز آنجا نیستیم.”

در نامه ای به KHN ، جورج لتیس ، سخنگوی بخش بهداشت گفت که مقامات نمی توانند نتایج تحقیقات شهرستان را به دلیل کارمندان و اطلاعات پزشکی فاش کنند. اما نامه یک مقام منطقه به والاس یافته های اصلی تحقیق را بیان می کند: اینکه وزارت بهداشت در اوایل ماه مارس سعی کرد PPE بدست آورد و از طریق یک خبرنامه به کارکنان در زمینه طرد اجتماعی و بهداشت مناسب مشاوره داد.

در نامه ای از دکتر جورج آسکو ، معاون رئیس اداری بهداشت ، خدمات انسانی و آموزش آمده است: “نباید فراموش کرد که این وضعیت به سرعت در حال تحول است.” “در این زمان بی سابقه ، تمام تلاش برای اطمینان از امنیت و آگاهی مقامات بهداشت و جامعه صورت گرفت.” این نامه موارد حذف شده توسط شهرستان را تأیید نمی کند.

برخی از مقامات می گویند که این تحقیقات شرایط مرگ مک را عمیق تر نکرده و می گویند این شهرستان باید علناً به نقش خود در آنچه اتفاق افتاده اعتراف کند. در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه جولای ، آنجلا آلسبروکس ، مدیر اجرایی شهرستان گفت که مرگ مک “سزاوار تحقیق” است و شهرستان “باعث صرفه جویی در وقت و هزینه نخواهد شد”.

مک ، که در برنامه بیماریهای مقاربتی این بخش کار می کرد ، در ماه مارس از اجازه کار در خانه محروم شد ، با وجود مشکلات سلامتی که وی را در معرض خطر عوارض ناشی از COVID-19 قرار داد.

حداقل سه کارمند دیگر که در آن زمان درخواست کار از خانه رد شده بودند نیز بیمار شدند. Revonda Watts ، یک پرستار و مدیر برنامه ، گفت که قبل از اینکه دوباره به مطب دعوت شود ، به او اجازه داده شد یک روز در خانه کار کند. برخی از این کارمندان حداقل بخشی از وقت به صورت چهره به چهره با مردم کار کرده اند.

سند اتحادیه ، که از KHN دریافت شده است ، به طور مفصل یک تماس کنفرانسی از مدیران گروه ها را شرح می دهد که در آن دایان یانگ ، یک مدیر وابسته ، معیارهایی را برای کار در خانه مانند 65 سال یا بیشتر یا داشتن فرزندان خردسال تعیین می کند. وی گفت تصمیمات به صورت مورد به مورد اتخاذ می شود.

در همین حال ، ماسک های محافظ ، لباس ها و سایر تجهیزات محافظتی در سطح کشور و در بخش بهداشت کمبود داشتند ، که آنها را فقط برای کارگران خاص توزیع می کرد. در اوایل آوریل ، هنگامی که یانگ در مورد نیازهای PPE از واتس س askedال کرد ، واتس در نامه ای از KHN نوشت: “ماسک های N-95 برای همه کارکنان مورد نیاز است. ما 1 ماسک برای استفاده مجدد دریافت کردیم. ما نه ماسک محافظ برای پزشکان داریم و نه لباس. “

یانگ پاسخ داد که اگرچه عینک محافظ در دسترس است ، “محافظ صورت و لباس محدود است و برای کسانی که بیماران را برای آزمایش COVID-19 آزمایش می کنند استفاده می شود.”

چندین کارمند جلسات و “دعواهای صبحگاهی” را در دفتر در ماه مارس و آوریل ، بدون فاصله اجتماعی برگزار کردند ، که در آن تعداد کمی ، در صورت وجود ، ماسک می زدند.

یکی از کارمندان یکی پس از دیگری بیمار شد.

واتس ، 58 ساله ، و دستیار ناتانی بوون ، 47 ساله ، آسم هستند و در COVID-19 در حال توسعه عفونت های باکتریایی ریه هستند. هر دو ویروس را به اعضای خانواده منتقل کردند. یولاندا پاتر ، 53 ساله ، پذیرشگر ، در پای راستش لخته خون ایجاد کرد. او و فناوری اشعه ایکس کارولین فرگوسن به طور مداوم دارای مشکلات حافظه هستند ، در حالی که بوون همچنان به مشکلات ریوی مبتلا است.

در حالی که بوون از قبل در خانه کار می کند ، واتس ، پاتر و فرگوسن دوباره در دفتر حضور دارند. لتیس گفت ، از اواسط ماه نوامبر ، 141 کارگر بهداشت به طور کامل در محل کار کردند ، 68 نفر در محل و 196 نفر در خانه.

مقامات گفتند که خوشحال هستند که اکنون فاصله اجتماعی در اداره بهداشت عادی است ، مکان های بیشتری برای بازسازی دست وجود دارد و دستیابی به PPE آسان تر است. آنها همچنین به سیاست جدید کار از راه دور امیدوارند.

این قوانین در کل منطقه شامل دو سطح بررسی درخواست ها برای کار در خانه است: یکی توسط یک مدیر و دیگری توسط یک رئیس ارشد ، که در صورت رد درخواست کارگر باید دلیل آن را ذکر کند. سپس کارمند ممکن است از دفتر مدیریت منابع انسانی بخواهد که این رد را بررسی کند.

علی رغم چنین اقداماتی ، برخی از مقامات هنوز نگران نتیجه گیری COVID-19 در محل کار خود هستند ، خصوصاً از آنجا که داشبورد ویروس کرونا در کشور 42000 مورد در شهرستان جمع کرده است.

چندین کارمند به دنبال مرخصی معلولیت طولانی مدت هستند یا برای جبران خسارت کارگران با وکلا صحبت می کنند. واتس اظهار داشت كه مشتاقانه منتظر شنیدن كارگران است و هنگام مقابله با خستگی خرد كننده و بی حسی پاها و بازوها ، دوباره اجازه كار از خانه را خواست. از زمان بازگشت به دفتر ، او گفته است که مجبور است ماسک خودش را از خانه ببندد.

وی گفت: “من ناامید شده ام که نمی توانم فقط عقب برگردم.” مقامات بهداشتی “واقعاً ما را ناامید کردند و تمام تلاش خود را برای اطمینان از امنیت کارکنان انجام ندادند.”

———

این داستان همکاری بین آسوشیتدپرس و KHN (اخبار سلامت قیصر) است که یک سرویس خبری غیرانتفاعی است و مسائل بهداشتی را پوشش می دهد. این یک برنامه تحریریه مستقل از KFF (بنیاد خانواده قیصر) است که مربوط به قیصر دائمی نیست.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر