این گزارش دریافت که انرژی مایکروویو احتمالاً دیپلمات های آمریکایی را بیمار خواهد کرد


گزارشی از آکادمی ملی علوم نشان داد که اشعه مایکروویو “هدایت شده” علت احتمالی بیماری در میان دیپلمات های آمریکایی در کوبا و چین است.

این مطالعه که به سفارش وزارت امور خارجه انجام شد و روز شنبه منتشر شد ، آخرین تلاش برای یافتن علت بیماری های مرموزی است که از اواخر سال 2016 در میان پرسنل آمریکایی در هاوانا آغاز شد.

این مطالعه نشان داد که “به نظر می رسد انرژی RF پالس هدایت پذیرترین” باشد برای علائمی که شامل فشار شدید سر ، سرگیجه و اختلال شناختی است. وی دریافت که این توضیح بیش از سایر علل بحث شده تاکنون مانند بیماری های گرمسیری یا مشکلات روانی بیشتر است. در این مطالعه منبع انرژی مشخص نشده و گفته نشده است كه در نتیجه یك حمله به وجود آمده است ، اگرچه اشاره داشت كه تحقیقات قبلی در مورد این نوع آسیب در اتحاد جماهیر شوروی سابق انجام شده بود.

در گزارش خود ، کمیسیون 19 نفره خاطرنشان کرد که در تلاش برای دستیابی به رمز و راز پزشکی با چالش های قابل توجهی روبرو است. همه آنها علائم یکسانی را گزارش نکردند و تحقیقات آکادمی ملی علوم به همه مطالعات قبلی این بیماری دسترسی نداشت ، برخی از آنها طبقه بندی شده بودند.

دیوید رلمن ، رئیس کمیسیون ، استاد پزشکی ، گفت: “کمیسیون معتقد است که این موارد ، تا حدودی به دلیل نقش قابل قبول انرژی جهت دار ، پالس RF به عنوان یک مکانیسم ، بلکه همچنین به دلیل رنج و بی ثباتی قابل توجهی که در برخی از این افراد رخ داده است ، بسیار نگران کننده است.” در دانشگاه استنفورد. “ما به عنوان یک ملت باید با رویکردی منسجم ، هماهنگ و جامع به این موارد خاص و همچنین احتمال پرونده های آینده بپردازیم.”

بین پایان سال 2016 و مه 2018 ، چندین دیپلمات آمریکایی و کانادایی در هاوانا به دلیل نامعلومی از مشکلات بهداشتی شکایت کردند. طبق سرشماری دولت آمریكا ، تعداد پرسنل تحت تأثیر آمریكا 26 نفر است.

برخی از آنها شنیدن صداهای بلند مانند جیرجیرک را هنگام حضور در خانه یا اقامت در هتل ها بیان می کنند که منجر به یک نظریه اولیه حمله صدا می شود.


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*