[ad_1]

به طور جداگانه ، بایدن متخصص بیماری های عفونی هاروارد ، دکتر روچل والنسکی را به عنوان رئیس مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها انتخاب کرد.

در صورت تأیید سنا ، بتسرا ، 62 ساله ، اولین رئیس بخش بهداشت و خدمات انسانی آمریکای لاتین ، یک آژانس 1 تریلیونی دلاری با 80،000 کارمند و نمونه کارهای دارویی و واکسن ، تحقیقات پزشکی و برنامه های بیمه درمانی خواهد بود. بیش از 130 میلیون آمریکایی را تحت پوشش قرار می دهد.

انتخاب بایدر از Becerra روز یکشنبه توسط دو نفر از افراد آشنا به این تصمیم تأیید شد ، که قبل از اعلامیه رسمی پیش بینی شده در روز سه شنبه خواستار ناشناس ماندن بودند.

دو نفر نیز به طور ناشناس انتخاب والنسکی را تأیید کردند. پست مدیر CDC نیازی به تأیید سنا ندارد.

بکرا ، بهترین وکیل کالیفرنیا ، ائتلاف دموکراتیک را رهبری می کند و از اوباماکر در آخرین تلاش های دولت ترامپ برای لغو آن دفاع می کند ، این دادخواست در انتظار صدور رای دادگاه عالی در سال آینده است.

بكرا كه از ارشد دموكرات سابق مجلس بود ، در اجراي لايحه بهداشت اوباما از طريق كنگره در سال 2009 و 2010 شركت داشت. در آن زمان ، وي به خبرنگاران مي گفت كه يكي از انگيزه هاي اصلي او داشتن دهها هزار فرد بيمه در محله خود بود. جنوب کالیفرنیا.

Becera رویکرد دقیق یک وکیل در تحلیل مسئله و رفتار آرام دارد.

اما نظارت بر پاسخ ویروس کرونا پیچیده ترین کاری است که وی تاکنون در نظر گرفته است. تا سال آینده ، ایالات متحده به یک کمپین واکسیناسیون گسترده پیوست ، که پایه های آن توسط دولت ترامپ گذاشته شد. اگرچه واکسن ها بسیار امیدوارکننده به نظر می رسند و از هیچ تلاشی برای برنامه ریزی برای توزیع آنها دریغ نشده است ، اما هنوز نمی توان گفت که زمان فرا رسیدن زمان شلیک به دست میلیون ها آمریکایی چقدر اوضاع به خوبی پیش خواهد رفت.

پیش بینی می شود تاجر Jeff Zienz به عنوان هماهنگ کننده ویروس کرونا در کاخ سفید بایدن انتخاب شود. Zients ، مشاور اقتصادی رئیس جمهور سابق باراک اوباما ، همچنین پس از راه اندازی فاجعه بار وب سایت HealthCare.gov ، رهبری نجات وب سایت را بر عهده دارد. و انتظار می رود که ژنرال سابق جراح Vivek Murty ، رئیس گروه ویژه ویروس کرونا ، بایدن به نقش جدید بازگردد. شبیه مشاور ارشد پزشکی است.

اما اجزای اصلی HHS کفش های مبتنی بر پاسخ ویروس کرونا در دولت است. سازمان غذا و دارو واکسن ها و درمان ها را کنترل می کند ، در حالی که بسیاری از تحقیقات اساسی علمی و پزشکی از NIH انجام می شود. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در تشخیص و محدود کردن شیوع بیماری پیشگام هستند. مراکز خدمات مدیکر و مدیکاید بیش از 1 نفر از 3 آمریکایی از جمله سالمندان آسیب پذیر و همچنین بسیاری از کودکان و افراد کم درآمد تحت پوشش بیمه هستند.

در زمان رئیس جمهور دونالد ترامپ ، CDC به یک نقش کوچکتر منتقل شد پس از آنکه دانشمندان آژانس هشدار زودهنگام واضحی را صادر کردند که با اطمینان خاطر ترامپ مبنی بر کنترل ویروس مغایرت داشته و بازارهای مالی را متزلزل می کند ، FDA بارها توسط رئیس جمهور مورد حمله قرار گرفته است. که گمان می کرد دانشمندان وی انگیزه سیاسی دارند و همچنین می خواست که آنها درمان های اثبات نشده را مهر و موم کنند.

والنسکی به عنوان مدیر CDC جایگزین دکتر رابرت ردفیلد می شود که به عموم مردم گفت واکسن ویروس کرونا تا سال آینده در دسترس اکثر مردم نخواهد بود ، اما توسط ترامپ به عنوان “گیج” نادیده گرفته می شود. والنسکی متخصص بیماریهای عفونی برجسته در بیمارستان ماساچوست است و کار خود را به مبارزه با HIV / AIDS اختصاص داده است.

تجربه بكرا در اداره دفتر وكالت كالیفرنیا ، و همچنین موفقیت وی با جمهوری خواهان ، به مهر آمدن بایدن كمك كرد ، گفت شخصی كه با این روند آشنا است اما مجاز به اظهار نظر عمومی نیست. بكرا با وكیل جمهوری خواه لوئیزیانا كار می كرد. برای افزایش در دسترس بودن درمان دارویی COVID-19 Remdesivir در ایالات آنها. وی همچنین با دیگر وکلای جمهوری خواه در زمینه چالش های حقوقی علیه تولیدکنندگان مواد افیونی همکاری نزدیک دارد.

در اوایل پاسخ کالیفرنیا به ویروس کرونا ، بکرا از تعلیق گسترده دولت گاوین نیوزوم برای محدود کردن همه گیر ، از جمله محدودیت در اجتماعات مذهبی ، دفاع کرد. سه کلیسا در جنوب کالیفرنیا از نیوسوم ، بکرا و دیگر مقامات دولتی شکایت کرده بودند زیرا خدمات شخصی کلیسا به حالت تعلیق درآمده بود.

پیشنهاد بایدن روز جمعه به Becerra تمدید شد. رئیس جمهور منتخب تحت فشار باشگاه آمریکای لاتین کنگره در کنگره برای تعیین لاتین ها به کابینه قرار گرفته است.

پیش از آن ، بكرا بیش از یك دهه در كنگره خدمت می كرد و نمایندگی بخشهایی از شهرستان لس آنجلس را بر عهده داشت. وی همچنین پس از حضور در دانشکده حقوق استنفورد در مجلس ایالتی کالیفرنیا خدمت کرده بود.

مادر وی در جالیسکو ، مکزیک متولد شد و پس از ازدواج با پدرش ، ساکن ساکرامنتوی کالیفرنیا ، که در مکزیک بزرگ شده بود ، به ایالات متحده مهاجرت کرد.

Betsera غالباً والدین خود را به عنوان الهام خود ذکر می کند و می گوید که آنها اخلاق کاری قوی و تمایل به پیشرفت را در او ایجاد می کنند. پدرش در حالیکه مادرش کارمند بود در راه سازی کار می کرد. بسرا با دکتر کارولینا ریز ، پزشکی متخصص در زمینه بهداشت مادر و جنین ازدواج کرده است.

در یک پروفایل AP که سال گذشته منتشر شد ، یکی از دوستان مادام العمر Becera گفت که او در دبیرستان به عنوان یک بازیکن گلف و استثنایی پوکر آرامش و خویشتن داری را یاد گرفته است. Betsera هنگام تمرین با مجموعه ای از چوب های دست دوم با کمتر از 100 دلار ، توصیه های گلف بازان مشهور را مطالعه کرد.

———

گزارش لمیر از ویلمینگتون ، دلاور. خبرنگاران آسوشیتدپرس ، عامر مدنی ، زکه میلر و کاتلین رونا از ساکرامنتو ، کالیفرنیا ، در تهیه گزارش همکاری داشتند.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر