[ad_1]

ساکرامنتو ، کالیفرنیا – برخی از بیمارستانهای کالیفرنیا در آستانه شکستن نقطه نظر خود قرار دارند ، که باعث می شود فرماندار گاوین نیوزوم صدها نفر از کارکنان بیمارستان را خارج از ایالت استخدام کرده و آماده بازسازی بیمارستان های اورژانسی شود که ایجاد شده اند اما به سختی مورد استفاده قرار گرفتند. ویروس کرونا رشد کرده است بهار گذشته

باربارا فرر ، مدیر بهداشت در لس آنجلس کانتی ، بزرگترین ایالت با 10 میلیون نفر ساکن ، گفت: “با مشاهده جهش نگران کننده در موارد ، می دانیم که می توان انتظار افزایش قابل توجهی در بستری شدن و مرگ و میر در هفته های آینده را داشت.”

بستری شدن در بیمارستان در کالیفرنیا در حال حاضر در سطح رکوردی قرار دارد و این ایالت گزارش کرده است که فقط در طی دو هفته میزان پذیرش در بخش مراقبت های ویژه تقریباً 70 درصد افزایش یافته است و از این تعداد 7800 تخت مراقبت ویژه فقط 1700 مورد باقی مانده است.

چندین بیمارستان در شهرستانهای لس آنجلس و سایر شهرهای سن دیگو ، امپریال و فرسنو نزدیک به اتمام تخت های مراقبت ویژه برای بیمارترین بیماران هستند. این امر دولت را مجبور به مبارزه برای ایجاد فضای بیشتر و پرسنل مراقبت از بیماران مبتلا به COVID و سایر افرادی می کند که برای موارد اضطراری از جمله شکستن دستها تحت درمان اضطراری هستند.

هدف این است که از سناریوی کابوس در صف انتظار مردم در خارج از بخش های اورژانس بیمارستان ، بیمارانی که برای نفس کشیدن تلاش می کنند همراه با کسانی که به دنبال مراقبت از بیماری های غیر تهدید کننده زندگی هستند و کارکنان کافی برای مراقبت از آنها جلوگیری کند. با توجه به این صحنه دلخراش ، فرماندار گاوین نیوزوم اخیراً مقررات منع رفت و آمد در شب را وضع کرد ، سفرهای جزئی را ممنوع کرد و دستور اقامت در خانه را در مناطقی صادر کرد که تختخواب های باز واحد مراقبت های ویژه به کمتر از 15٪ رسیده است.

نگرانی های مشابه در مورد اضافه بار بیمار و کمبود کارکنان در ماه های اول همه گیری از بین رفت و باعث شد بیشتر بیمارستان های اورژانس ایالتی به سختی مورد استفاده قرار گیرند. اما اکنون حتی قبل از اینکه عفونتهای منتشره توسط کسانی که درخواست ها را نادیده گرفته اند برای شکرگذاری در خانه باقی بمانند ، ظرفیت کاهش می یابد.

کارملا کویل ، رئیس و مدیرعامل انجمن بیمارستان کالیفرنیا گفت: “برای 12٪ که عفونت تنفسی برای آنها غیر قابل تحمل است – آنها تنفس دارند و بسیار ترسناک است – در نهایت در بیمارستان به سر می برند.” آنچه با پرش از مراجعه به اورژانس آغاز می شود “بسته به تعداد تخت های جراحی-پزشکی و اهمیت تعداد تخت های مراقبت های ویژه” می تواند یک چالش باشد.

هنگامی که پرستاران مراقبت ویژه ویژه آموزش دیده بیش از حد تحت فشار قرار بگیرند ، بیمارستانها احتمالاً ابتدا پرستاران را برای پر کردن خلا the آموزش می دهند. و اگر آنها بیش از حد تحت فشار قرار بگیرند ، بیمارستان ها به یک رویکرد تیمی روی می آورند ، جایی که یک پرستار با مراقبت های ویژه دیگران را که کمتر آموزش دیده اند و هنوز هم می توانند بسیاری از وظایف را انجام دهند ، کنترل می کند.

این امر مستلزم کنار گذاشتن رابطه سختگیرانه پرستار و بیمار است که به طور منحصر به فردی در قانون کالیفرنیا ثبت شده است ، چیزی که انجمن پرستاران کالیفرنیا ادعا می کند به طور حتم مراقبت از بیمار را به خطر می اندازد.

در همین حال ، دولت دو 11 مورد از 11 مرکز مراقبت جایگزین را که ظرفیت کل آنها 1862 تخت است ، فعال کرده است.

این سایت در شهرستان امپریال که در مرز مکزیک به شدت تحت تأثیر قرار گرفته است ، در حال حاضر 19 تخت خود را از 25 تختخواب استفاده می کند ، اگرچه می تواند برای پذیرش 115 بیمار گسترش یابد.

سایت دوم در خانه قبلی تیم بسکتبال ساکرامنتو کینگز حرفه ای است. هدف این است که 20 تخت اول تا روز چهارشنبه در یک دبیرستان آماده شود ، پس از آن 224 تخت دیگر در صحنه اصلی آماده می شود – برخی در آپارتمان های لوکس ، جایی که طرفداران پاشنه بلند یک بار مسابقات را تماشا کرده اند.

برایان فرگوسن ، سخنگوی خدمات اورژانس گفت که هنوز مشخص نیست که چه بیمارانی در آنجا اسکان داده می شوند.

در بهار سال گذشته ، دولت 12 میلیون دلار در ابتدا برای ساخت این عرصه و استخدام حدود 250 کارگر پزشکی هزینه کرد ، به آنها گفته شد که در طی 30 تا 60 بیمار انتظار دارند. اما فقط 10 نفر در 10 هفته آینده وارد شدند ، پزشکان قبل از معرفی مجدد سایت ناامید شدند.

این بار ، این تیم های پزشکی کالیفرنیا را شامل می شوند که معمولاً به بلایایی مانند آتش سوزی پاسخ می دهند ، و اعضای سلامتی کالیفرنیا Newsom ، داوطلبان مزدی که اخیراً متخصصان پزشکی بازنشسته شده اند این ایالت همچنین به دنبال کارگران از طرف ارائه دهندگان خدمات پزشکی و دولت فدرال است.

نیوزوم پس از کوچک شدن تعداد اعضای سپاه خود به کمتر از 900 عضو ، کمتر از 1٪ از 93،000 ثبت نام اولیه ، داوطلبان بیشتری می خواهد.

فقط 10 نفر از اعضای سپاه اخیراً در بیمارستان ها و خانه های سالمندان کمک کردند. اما راجر باتلر سخنگوی برنامه گفت برخی قبلاً در بخشهای مراقبت ویژه كمك كرده بودند و نیوزوم روز دوشنبه گفت كه این برنامه “بخصوص در پرستاران واجد شرایط ما بسیار م effectiveثر بوده است” ، اعضا به بیش از 100 رستوران در سراسر کشور.

كویل گفت كه این بخش برای بیمارستانها كمك زیادی نمی كند ، “زیرا بیمارانی كه از آنها مراقبت می كنیم از بیماران جدی هستند و تعداد كمی از افراد داوطلب مراقبتهای بهداشتی در این سطح عالی آموزش دیده اند.”

دانیل لینچ ، مدیر فوریت های پزشکی شهرستان گفت: شهرستان فرسنو از چند هفته قبل برای کمک به سه بیمارستان منطقه درخواست کمک دولتی کرده است ، اما فقط یک یا دو کارگر به دلیل کمبود در سراسر کشور اعزام شده اند.

مقامات فرسنو از ایالت خواستند 123 تخت مراقبت جایگزین را كه برای استفاده در مركز توسعه پورترویل در شهرستان تولار آماده است باز كند ، اما لینچ گفت كه اولویت این ایالت عرصه ساكرامنتو است. مقامات دولتی اکنون در حال بررسی قرار دادن تختخواب های پر از آب در مرکز همایش های فرسنو هستند.

فرگوسن از رویكرد ایالت برای داشتن مراكز مراقبت جایگزین “انعطاف پذیر” برای خدمات دهی به ساكنان آواره از خانه های سالمندان یا پرستاران واجد شرایط یا پذیرش برخی از بیماران با شدت كمتر در بیمارستان ها دفاع كرد.

فرگوسن گفت: “اگر اوضاع واقعاً بد برگردد ، این مرحله به نظر می رسد.”

————

برایان ملی نویسندگان آسوشیتدپرس از لس آنجلس و دیزی نگوین از اوکلند همکاری کردند.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر