[ad_1]

میلیون ها آمریکایی قبل از شکرگذاری به آسمان آمده و به جاده می روند و در خطر ریختن بنزین بر روی آتش ویروس کرونا قرار دارند.

کسانی که در سال 2020 در یکی از شلوغ ترین سفرهای سال در فرودگاه های کشور شاهد چشم انداز متمایزی بودند: موانع پلکسی گلاس در مقابل ایستگاه های هویت ، مکان هایی برای آزمایش سریع ویروس در ترمینال ها و مدارکی که هنگام ورود به مقصد نیاز به قرنطینه دارند.

در حالی که تعداد مسافران آمریکایی در طی چند روز اخیر به طور چشمگیری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کاهش یافته است ، بسیاری دیگر در حال برنامه ریزی برای استراحت در میان مرگ و میر ، بستری شدن در بیمارستان و عفونت های تایید شده در ایالات متحده هستند.

بسیاری از بیش از هشت ماه فاصله اجتماعی خسته شده بودند و مصمم بودند که وقت خود را با عزیزان بگذرانند.

کسیدی کلیسای 25 ساله از ققنوس که برای دیدار با خانواده اش به کانزاس سیتی ، میسوری پرواز کرد ، گفت: “من فکر می کنم تعطیلات و همه اینها در حال حاضر بسیار مهم است ، خصوصاً به دلیل اینکه مردم به دلیل همه گیر شدن همه مردم فرسوده شده اند.”

او تنقلات و ضد عفونی کننده دست خودش را آورد و گفت که پرواز نیمه تمام است. او تعدادی مکان برای خودش داشت.

وی گفت: “مادامی که فاصله خود را حفظ کنید ، به چیزها دست نزنید و دستان خود را ضد عفونی نکنید ، مردم باید در حال حاضر خانواده های خود را ببینند.”

ویروس کرونا ویروس عامل بیش از 12.6 میلیون مورد عفونت تایید شده و بیش از 269000 مورد مرگ در ایالات متحده است.

بیش از 88000 نفر در ایالات متحده – ركوردی همیشگی – از سه شنبه با COVID-19 در بیمارستان بوده اند و موارد جدید به طور متوسط ​​به بیش از 174،000 در روز رسیده است ، كه بالاترین سطح در تاریخ است. مرگ و میرها به بیش از 1600 نفر در روز رسیده است که آخرین بار در ماه مه است که بحران در منطقه نیویورک کاهش یافت.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها و همچنین مقامات ایالتی و محلی از مردم خواستند که به مسافرت نروند و از آنها خواستند تعطیلات شکرگذاری را کوچک نگه دارند.

اندی بشیر ، فرماندار کنتاکی ، گفت: “این اطمینان می دهد که خانواده بزرگ شما برای جشن کریسمس و جشن گرفتن تعطیلات در سال آینده در نزدیکی شما هستند.”

روزانه حدود 1 میلیون نفر از جمعه تا سه شنبه از ایستگاه های بازرسی فرودگاه ایالات متحده عبور می کنند که حدود 60 درصد کاهش نسبت به مدت مشابه سال قبل است. و با این وجود این بزرگترین جمعیت از زمان بروز بحران COVID-19 در ایالات متحده در ماه مارس است.

سال گذشته ، یک رکورد 26 میلیون مسافر و خدمه در 11 روز حوالی شکرگذاری در فرودگاه ایالات متحده غربالگری کردند.

مردم تمایل دارند به جای پرواز در تعطیلات ، رانندگی کنند ، اما AAA پیش بینی می کند که امسال این تعداد نیز کمتر باشد. چقدر پایین تر نمی گفت باشگاه اتومبیل.

بسیاری از کشورها و شهرها اقدامات احتیاطی را انجام داده اند. مسافران به لس آنجلس – چه با هواپیما و چه با قطار – باید فرم آنلاین را پر کنند و درخواست کالیفرنیا را برای قرنطینه کردن افراد در طی دو هفته پس از ورود به این ایالت تأیید کند.

تجدید حیات ویروس و امتناع بسیاری از مردم از ماسک زدن یا فاصله گرفتن از دیگران باعث ناامیدی کارگران بهداشت و کارگران خط مقدم شده است.

“به شما بچه ها می گویم ، من خسته شده ام و سعی در ترغیب مردم به انجام کارها دارم. دکتر فقط توماس دابس ، یک مقام بهداشت عمومی می سی سی پی گفت.

آن مور ، زن 60 ساله ای از شیکاگو ، به آلبانی نیویورک رفت تا برای تعطیلات در کنار دخترش باشد. دخترش ارشد دانشگاه دارتموث است و مور و همسرش نگران رفتن به خانه خود به ایلینوی بودند.

قبل از این پرش ، خانواده قصد داشتند گردهمایی شکرگذاری کمتر از 10 نفر را برگزار کنند. اما در عوض فقط مور ، همسر و دخترش خواهند بود.

“من دوستانی دارم که تنها هستند. و من آنها را دعوت نمی کنم. و من از این بابت احساس بدی دارم. ” “در عوض ، ما به پیاده روی یا چیز دیگری خواهیم رفت. اما بله ، ما سه نفر خود را منزوی می کنیم.”

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر