[ad_1]

ردینگ ، کالیفرنیا. “برندا لونتی آشکارا دستور کالیفرنیا را برای بستن رستوران خود برای شام داخل خانه نقض می کند.” اما او می خواهد مشتری ها و منتقدانش بدانند که او معمولاً آدم شکن نیست. این مسئله بقا است.

“این اولین قسمت نافرمانی مدنی من در زندگی است. تمام خانواده من در اجرای قانون هستند. من یک مرد مطیع قانون هستم. “

این منطقه در شمال استان شستا ، یکی از چندین استان استانی در کالیفرنیا است که برای جلوگیری از ویروس در بهار ظهور کرد ، اما اکنون شاهد هشدارترین جهش در عفونت های COVID-19 در سراسر کشور است. در تلاش برای جلوگیری از بیمارستان های غالب ، فرماندار گاوین نیوزوم دستور تعلیق جدید سختگیرانه ای را صادر کرد که در بسیاری از مناطق دیگر کالیفرنیا لازم الاجرا شده و احتمالاً به زودی منطقه شاستا را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

اما در خارج از شهرهای بزرگ کالیفرنیا ، به ویژه در مناطق محافظه کار ، واکنش به محدودیت های جدی جدید در حال افزایش است و برخی از کلانتری ها می گویند که آنها دستورات بهداشتی را اجرا نمی کنند.

Luntey یک فرد ویروس شک نیست. آنقدر دستهایش را می شوید که خام است. اما او ایده سفارش اقامت در خانه را که باعث بسته شدن تجارت می شود ، رد می کند. او شاهد فروپاشی سایر رستوران ها بود ، هر دو شوهرش ، هر دو در 70 سالگی ، توانایی پرداخت هزینه های آن را نداشت.

لونتای گفت: “من می خواهم مردم درک کنند که ما دماغ خود را به دولت نمی بندیم.” “من سعی می کنم تجارت خود را زنده نگه دارم.”

در پرجمعیت ترین کشور این کشور ، عفونت های تأیید شده از 1.3 میلیون نفر عبور کرده است ، به طور متوسط ​​تقریباً 15000 مورد جدید در روز. هر روز سوابق جدید وحشتناکی را در بستری شدن و مرگ و میر به ارمغان می آورد ، که در روز یکشنبه مجموعاً به 20 هزار نفر رسید.

اما بسیاری هنوز هم نمی پذیرند که این یک ویروس واقعی و خطرناک است. “چاک اسمیت سخنگوی مرکز پاسخ COVID-19 در استان های ساتر و یوبا گفت:” بیشترین انتقال توسط افرادی است که اقدامات احتیاطی توصیه شده را انجام ندهید. “

شهرستان ساتر ، حدود 160 کیلومتری شمال شرقی سانفرانسیسکو ، یکی از بالاترین سطح آزمایشات مثبت را در هفته گذشته با 20.2٪ ثبت کرد و شهرستان همسایه یوبا نزدیک به 17٪ قرار گرفت.

آنها در یک بیمارستان مشترک هستند ، بنای یادبود Rideout Adventist ، که مملو از بیماران مبتلا به COVID-19 است. مونیکا آرواسمیت ، سخنگوی هفته گذشته ، به تلویزیون CBS-13 گفت که هیچ تخت مراقبت ویژه وجود ندارد و کارکنان 50 بیمار مبتلا به COVID-19 را درمان کرده اند ، زیرا فقط یک ماه قبل آنها وجود نداشته است.

یک دستور تعلیق جدید دقیق در کالیفرنیا از روز یکشنبه در جنوب کالیفرنیا ، بیشتر قسمت خلیج سانفرانسیسکو و بیشتر دره مرکزی اجرا شد. اقدامات جدید ، که شامل حکم اقامت در خانه و تعطیلی گسترده کسب و کار است ، در هر منطقه ای که از آستانه 85٪ واحد مراقبت ویژه عبور کند ، انجام می شود. بقیه ایالت نیز در آستانه همان محدودیت ها است.

نیوزوم گفت: “اگر اکنون اقدام نکنیم ، همچنان شاهد افزایش مرگ و میر خواهیم بود.”

او با لحن ادعا می کند که دستورات وی عملی نشده است ، که برای مقامات بهداشتی که دستورالعمل های محلی را صادر می کنند ناامید کننده است – اغلب بی فایده است.

در پست فیس بوکی خود قبل از روز شکرگذاری ، کلانتر شاستا شهرستان اریک ماگرینی از مردم خواست تا پاسخگو باشند ، اما گفت که “او مجبور نیست که هیچ دستور بهداشتی یا شرایط اضطراری منع رفت و آمد در خانه را نگه دارد.” برای تشکر و قدردانی یا سایر اجتماعات اجتماعی » چندین کلانتری در مناطق دیگر اظهارات مشابهی را ارائه داده اند.

اسمیت از مرکز پاسخگویی COVID-19 گفت: در منطقه ساتر ، “ما برای دستگیری افراد در حال اجرا نیستیم ، بنابراین همه اینها مربوط به مسئولیت شخصی است.” “اما آیا می توانید به من بگویید یک سازمان اجرای قانون در هر کجای کالیفرنیا که این را اجرا می کند؟”

برخی مقامات در منطقه سانفرانسیسکو در حال توزیع بلیط و جریمه هستند.

در ابتدای شیوع همه گیر ، هنگامی که ویروس بیشتر شهرها را تحت تأثیر قرار می داد ، بسیاری از مردم در مناطق روستایی کالیفرنیا تحت تأثیر احساس کاذب امنیتی قرار گرفتند. نمودارهای کم ویروس در بهار گذشته با توقف جهانی مخالفت کردند.

“ما افراد زیادی داشتیم که نمی توانستند بفهمند چرا دنیا می خواهد این کار را بکند. ما موارد بسیار کمی داشتیم و شیوع زیادی نداشتیم. “” کری شویت ، سخنگوی آژانس بهداشت و بشردوستانه شهرستان شستا گفت.

شستا اکنون بیش از 5000 مورد و حداقل 50 مرگ دارد. آژانس با تشریح سرعت تکثیر ویروس ، یادآوری می کند که برای از بین بردن 1000 عفونت اول ، از 8 مارس تا 30 سپتامبر 206 روز طول کشیده است ، در حالی که هزاره دوم 28 روز به طول انجامیده است. هزار سوم در 16 روز آمد. هزارم چهارم هفت روز طول کشید.

شوت می گوید مردم اکنون با جدیت بیشتری به آن توجه می کنند ، اما مسئولان در سراسر کشور پس از شکرگذاری و نگرانی از کریسمس خود را برای کارهای بیشتری آماده می کنند. مقامات می گویند بیشتر انتقال در شهرستان های آسیب دیده به دلیل ارتباط با خانواده یا دوستان است.

تنش پیرامون محدودیت های ویروس در ظرافت های Luntey محصور شده است ، جایی که یک تابلوی در روی درب به مشتریان می گوید ماسک بزنند ، اما اینکه این کار را انجام دهند به آنها بستگی دارد.

لونتی گفت: “نظر من این است که این انتخاب شماست.”

ظرافت در یک مرکز خرید جایی برای قرار دادن مکان های مهم در فضای باز ندارد. در اوایل سال ، او سعی کرد با مطالبات دریافتی زنده بماند ، اما این برای پرداخت قبوض یا حقوق 15 کارمند کافی نبود.

او اذیت نمی شود که مجازات شود زیرا مقامات “صندلی عقب و آرام” را برای اجرای قانون در اختیار گرفته اند. و مردم عادی او را به خاطر باز ماندن ستایش می کنند.

تریسی فوستر-اولستاد ، مشتری دیرینه که بعد از ظهر صحبت با لونتی را متوقف کرد ، گفت: “همه ما باید غذا بخوریم.” وی گفت که با “نحوه اداره امور” موافق نیست و می خواهد از مشاغل محلی در حال مبارزه پشتیبانی کند.

فاستر-اولستاد گفت: “اثر موج دار COVID وحشتناک است.” “این مکان مهمی برای من است.”

———

هکر از سانفرانسیسکو گزارش می دهد.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر