با مقابله شهر با ویروس ، مدارس در نیویورک دوباره تعطیل می شوند


شهردار نیویورک می گوید برای تلاش برای جلوگیری از شیوع مجدد ویروس کرونا ، مدارس را تعطیل می کند

نیویورک – شهردار بیل دو بلازیو در چهره ای دردناک برای یکی از اولین سیستم های بزرگ مدارس آمریکایی برای برگرداندن دانش آموزان به کلاس ها گفت: نیویورک مدارس خود را تعطیل می کند تا تلاش کند جلوی شیوع مجدد ویروس کرونا را بگیرد.

شهردار در توئیتر خود نوشت ، بزرگترین سیستم مدارس دولتی کشور روز پنجشنبه آموزش شخصی را به حالت تعلیق در می آورد.

ریچارد کارانزا ، رئیس آموزش ، به والدین گفت: “لطفا توجه داشته باشید که این تعطیلی موقت است و ساختمانهای مدارس به محض ایمن شدن مجدداً بازگشایی می شوند.”

از تابستان ، این شهر گفته است که اگر 3٪ از آزمایشات ویروس کرونا در سراسر شهر طی یک دوره هفت روزه مثبت شود ، ساختمانهای مدارس تعطیل می شوند. با نزدیک شدن درصد به هفته گذشته ، دبلازیو به والدین توصیه کرد که ظرف چند روز برای تعلیق احتمالی آماده شوند.

شهردار گفت این نرخ قبلاً از این حد عبور کرده است.

اکنون بیش از 1 میلیون دانش آموز در مدارس شهری این شهر بصورت کاملاً آنلاین آموزش داده می شوند ، همانطور که بیشتر دانش آموزان در حال حاضر هستند. در پایان ماه اکتبر ، تنها حدود 25٪ از دانش آموزان در پاییز امسال به مدرسه رفته بودند ، بسیار کمتر از انتظار کارکنان.

این مدرسه خصوصی در 21 سپتامبر برای کودکان پیش دبستانی و برخی از دانش آموزان آموزش ویژه بازگشایی شد. مدارس ابتدایی در تاریخ 29 سپتامبر و دبیرستان ها از اول اکتبر افتتاح شدند.

در آن زمان ، میانگین درصد آزمون مثبت هفت روزه زیر 2٪ بود.

حتی اگر سیستم مدارس باز باشد ، پس از مثبت شدن دانش آموزان یا کارکنان و شروع کار به معرفی ایستگاه های اتوبوس محلی در محله هایی که ویروس کرونا افزایش یافته بود ، تقریباً 1500 کلاس تعطیل شد.

در اواسط هفته ، بیش از 2300 دانش آموز یا کارکنان مدارس دولتی از ابتدای سال تحصیلی مثبت شده اند.

سیستم مدرسه نیویورک ، مانند سایر کشورها ، با پریدن ویروس ، آموزش شخصی را در اواسط ماه مارس متوقف کرد.

در حالی که بعداً بسیاری از محله های بزرگ آمریکایی تصمیم گرفتند که پاییز را با آموزش آنلاین آغاز کنند ، د بلازیو اصرار داشت درهای مدرسه را باز کند. این حزب دموکرات معتقد است دانش آموزان به خدماتی که در مدرسه دریافت می کنند نیاز دارند و بسیاری از والدین برای بازگشت به کار خود به آن اعتماد می کنند.

برای پراکنده نشدن دانش آموزان ، این شهر آموزش های شخصی را فقط به صورت نیمه وقت ارائه می داد و بقیه اوقات نیز جوانان از خانه وارد می شدند.

تاریخ از سرگیری ، که در ابتدا برای 10 سپتامبر تعیین شده بود ، دو بار به تعویق افتاد زیرا معلمان ، مدیران و برخی والدین گفتند اقدامات ایمنی و کارکنان ناکافی است و اتحادیه معلمان تهدید کرد که در یک نقطه اعتصاب می کنند.

این شهر با تغییراتی از جمله استخدام هزاران معلم دیگر و آزمایش 10٪ تا 20٪ از کل دانش آموزان و کارکنان ماهانه از نظر ویروس موافقت کرد.

هنگامی که سرانجام دبیرستان ها درهای خود را باز کردند ، دی بلازیو آن را به عنوان “لحظه ای کاملاً شگفت انگیز” برای بازسازی شهر تحسین کرد.

وی در آن زمان گفت: “این یک نمونه از آنچه نیویورک را بزرگ می کند است.” “ما کاری انجام دادیم که سایر شهرهای اطراف این کشور فقط می توانستند رویای آن را ببینند زیرا ما مدت طولانی با این همه گیر مبارزه کردیم.”


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*