[ad_1]

سازمان بهداشت جهانی می گوید مردم باید فعالیت بیشتری داشته باشند ، اصرار دارد که در صورت دویدن ، راه رفتن و فقط حرکت بیشتر ، می توان سالانه تا 5 میلیون مرگ در جهان جلوگیری کرد.

این یافته ها از آژانس مستقر در ژنو گرفته شده است ، که پاسخ جهانی به بیماری همه گیر ویروس کرونا را هماهنگ می کند ، و به روزرسانی در دستورالعمل های WHO برای فعالیت بدنی و رفتار کم تحرک را منتشر می کند – توصیه های قبلی که یک دهه پیش منتشر شده است و در حال توسعه است.

دکتر رودیگر کراچ ، مدیر ارتقا health بهداشت WHO ، گفت: “فعالیت بدنی از هر نوع و مدت زمانی می تواند باعث بهبود سلامتی و سلامتی شود ، اما همیشه همیشه بهتر است.” اگر مجبور هستید زمان زیادی را به نشستن اختصاص دهید چه در محل کار و چه در مدرسه ، باید از نظر جسمی فعالیت بیشتری داشته باشید تا اثرات مضر رفتار کم تحرک را خنثی کنید. “

براساس بیانیه WHO ، فعالیت بدنی منظم در جلوگیری از بیماری های قلبی ، دیابت و سرطان مهم است ، در حالی که علائم افسردگی و اضطراب و “بهبود سلامت مغز” را کاهش می دهد. افراد بالای 65 سال باید بر تعادل ، هماهنگی و قدرت عضلات “برای جلوگیری از زمین خوردن” تمرکز کنند.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر