[ad_1]

تقریباً 37000 نفر در ماه نوامبر در ایالات متحده در اثر COVID-19 در اکثر روزهای تاریک ابتلا به بیماری همه گیر جان خود را از دست دادند.

تقریباً 37000 آمریکایی در ماه نوامبر به دلیل ابتلا به COVID-19 جان خود را از دست دادند ، بیشترین ماه از اوایل تاریک بیماری همه گیر ، خانواده ها را در غم و اندوه گرفت ، صفحات مربوط به مرگ را در روزنامه های شهرهای کوچک پر کرد و ظرفیت سردخانه ها ، خانه های تدفین و بیمارستان ها را آزمایش کرد.

بسیاری از آمریکایی ها درخواست های ماندن در خانه برای شکرگذاری و اجتناب از افرادی را که با آنها زندگی نمی کنند ، مقامات بهداشتی می ترسند که این بحران در هفته های آینده حتی بدتر شود.

جوش میشو ، معاون سیاسی سیاست جهانی بهداشت در بنیاد خانواده قیصر ، گفت: “من شک ندارم که شاهد افزایش مرگ و میر خواهیم بود … و این یک مکان وحشتناک و غم انگیز است.” “چند هفته هوا بسیار تاریک خواهد شد.”

هزینه های ماه نوامبر بسیار کمتر از 60،699 ثبت شده در آوریل بود ، اما بر اساس داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جان هاپکینز ، بسیار نزدیک به بالاترین میزان نزدیک به 42000 در ماه مه است. پس از تعطیل کردن بسیاری از مشاغل و ایالت ها برای ماندن در خانه ، تعداد کشته ها در ژوئن به کمی بیش از 20 هزار نفر کاهش یافت.

میشو گفت ، وضعیت به سرعت رو به وخامت به ویژه ناامید کننده است زیرا گسترش واکسن ها ممکن است طی هفته ها آغاز شود.

یک سردخانه متحرک در بیمارستان مرسی اسپرینگفیلد میسوری ، که در سال 2011 پس از طوفان گردباد در نزدیکی جاپلین و کشته شدن حدود 160 نفر خریداری شد ، دوباره به بهره برداری رسید. روز یکشنبه ، او دو جسد را در دست داشت تا کارگران خانه تشییع جنازه نتوانستند برسند.

در قبرستان Belffontaine در سنت لوئیس امسال ، مراسم تشییع جنازه در مقایسه با سال گذشته حدود یک سوم افزایش یافته است و بقایای سوزانده شده حدود 20 نفر در انبار نشسته اند در حالی که خانواده های آنها منتظر زمان امن تری برای مراسم تشییع جنازه هستند. مردگان شامل یک زن و شوهر دهه 1980 هستند که در فواصل 5 روزه تسلیم COVID-19 می شوند.

ریچارد لای ، معاون رئیس قبرستان بلفونتین گفت: یکی دیگر از اعضای خانواده گفت: “شما می خواهید در گورستان در امان باشید ، بنابراین مجبور نیستید یک سرویس قبر دیگر انجام دهید.”

ستاره تریبون مینیاپولیس در 15 نوامبر 10/2 صفحه گفتگو داشت.

در Worcester ، ماساچوست ، گارد ملی سوار کالسکه ها ، لوازم پزشکی ، میز و سایر موارد مورد نیاز برای کار بیمارستان 250 تختخوابی صحرایی در صورت پر بودن مراکز پزشکی ایالتی شد.

رود آیلند دو بیمارستان صحرایی با بیش از 900 تخت به صورت ترکیبی افتتاح کرده است. بیمارستانهای عادی ایالت روز دوشنبه به ظرفیت ویروس کرونا رسیدند. نیویورک ، مرکز شیوع ایالات متحده در اوایل سال جاری ، هفته گذشته بیمارستان صحرایی را در جزیره استاتن بازگشایی کرد. ویسکانسین یک بیمارستان صحرایی در غرب آلیس دارد که آماده پذیرش بیماران بیش از حد است.

دکتر آمش آدلاجا ، پدر دانشمندی در مرکز امنیت بهداشت جان هاپکینز.

تعداد تخت های بیمارستانی فقط یک نگرانی است. آدلادجا گفت ، بسیاری از بیمارستان ها در تلاشند تا کارکنان کافی برای مراقبت از بیماران پیدا کنند زیرا ویروس تقریباً در همه جا رشد می کند.

وی گفت: “شما نمی توانید فقط بگویید كه پزشكان و پرستاران ایالت های دیگر خواهند آمد ، زیرا این كشورهای دیگر نیز با بیماران مبتلا به COVID سروكار دارند.”

عامل این ویروس بیش از 268000 مورد مرگ و بیش از 13.5 میلیون مورد عفونت تایید شده در ایالات متحده است. رکورد 96،000 نفر در روز دوشنبه با ویروس در ایالات متحده بستری شدند. ایالات متحده به طور متوسط ​​بیش از 160،000 مورد جدید در روز و نزدیک به 1470 مرگ را مشاهده می کند ، برابر آنچه که این کشور در اواسط ماه مه شاهد آن بوده است.

مقامات ایالتی و محلی نیز با تعلیق ، مقررات منع آمد و شد ، قرنطینه ها و دستورات مبدل به آنها پاسخ دادند.

مقامات کالیفرنیا گفتند که این ایالت می تواند تا سه شنبه در کریسمس در بیمارستان بستری شود و برای مناطقی که بالاترین درصد موارد را دارند ، حکم اقامت در خانه را در نظر بگیرد. شهرستان لس آنجلس پیش از این به 10 میلیون نفر از ساکنان خود گفته است که در خانه خود بمانند.

———

وبر از Fenton ، Michigan و Hollingsworth از Mission ، کانزاس گزارش می دهد. نویسندگان آسوشیتدپرس ، آلن کلندینگ در ققنوس ؛ دیوید کاروزو و جف مک میلان در نیویورک ؛ و جولیت ویلیامز از سانفرانسیسکو در این داستان سهیم بودند.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر