آلوپلاست در تولید پروفیل های پنجره وینیل یکی از رهبران بازار در سراسر جهان است از این پروفیل های با کیفیت بالا برای جمع آوری پنجره ها و درهای مدرن مطابق با بالاترین استانداردها استفاده می کند. در زیر خطوط IDEAL یا energeto فروخته می شود ، انواع پنجره زیر با استفاده از پروفیل های آلوپلاست ساخته می شوند:

ویندوز با سیستم 5 محفظه uPVC
پنجره های وینیل (uPVC) با سیستم 6 محفظه
پنجره های کم مصرف با یک هسته عایق بندی شده با کف
ویندوز با کیفیت منفعل aluplast energeto
درها و پنجره های چوبی از تولید کنندگان آلمان
مشخصات پنجره چوبی

تمام پنجره ها و درهای ما با سیستم “activPilot” از شرکت آلمانی Winkhaus مجهز شده است. ترکیبی از صنعت سنتی و آخرین فن آوری در سال 1854 تاسیس شد ، محصولات عالی و خوش ساخت را تضمین می کند. برای پنجره ها و درهای چوبی با کیفیت بالا ، ما فقط از بهترین محصولات با نام تجاری تولید کنندگان معتبر آلمانی استفاده می کنیم

این مورد در مورد بقیه محصولات و اجزای آنها از جمله لعاب و پروفیل های وینیل با مصرف انرژی مناسب صدق می کند. ما همچنین از کلیه موارد حمل و نقل مراقبت می کنیم تا پنجره ها و درهای سفارشی شما به موقع و در شرایط عالی برسند.

پنجره ها و درها با روکش آلومینیوم – محیط و محافظت عالی
نمایه پنجره ترکیبی

پنجره ها و درهای چوبی که توسط پوسته بیرونی آلومینیوم توسط Stemeseder مجهز شده اند ، ترکیبی از چوب و فلز را به نوع بسیار کارآمد پنجره تبدیل می کنند. این سیستم روکش دار آلومینیومی با داشتن جلوه ای دنج و طبیعی از چوب در داخل ، ضمن محافظت از آب و هوا ، از آب و هوای عالی محافظت می کند.

در حالی که تمیز کردن را آسان می کند و از ماندگاری بالایی برخوردار است انواع متفاوتی از کرکره های پنجره می توانند بصورت داخلی یا داخلی ادغام شوند تا از آفتاب بهینه و امنیت بیشتری برخوردار شوند.
درباره ما
Windows24.com چهره آنلاین Neuffer Windows and Doors (Neuffer Fenster + Türen GmbH) است که دفتر مرکزی آن در اشتوتگارت آلمان است. این شرکت در سال 1872 توسط لودویگ-اولریش نوفر تاسیس شد و تقریباً یک قرن و نیم تجربه در پنجره ها و درها ، در دو بخش مسکونی و تجاری دارد.

مشتریان از تجربه گسترده ما همراه با تکنولوژی مدرن پنجره و در بهره مند می شوند. دارای مجوز و تأیید شده توسط فروشگاه های معتمد ، windows24.com و Neuffer (قبلاً Gebrueder Neuffer Fensterfabrik GmbH) یک سایت تجارت الکترونیک پیشرو برای پنجره ها و درهای سفارشی در سراسر جهان است.

مقایسه قیمت ها امروز نشان می دهد تخفیف تا 35٪ تخفیف در خرده فروشی امکان پذیر است. این به معنای نه تنها صرفه جویی قابل توجه در هزینه های پروژه های جدید ساختمانی است

بلکه می تواند منجر به صرفه جویی قابل توجهی در هنگام بازسازی یا تعویض پنجره ها و درها از کاهش هزینه های انرژی شود. پروژه شما هر چه باشد ، ما پنجره ها و درهای سفارشی مناسب برای کار داریم.

منبع:

  1. https://b2n.ir/576994

ایندکسر