بسیاری از آمریکایی ها علی رغم درخواست CDC برای استراحت پرواز می کنند


میلیون ها آمریکایی قبل از اینکه بزرگترین آژانس ملی بهداشت عمومی از آنها بخواهد برای تعطیلات سفر نکنند بلیط می گیرند تا برای شکرگذاری به جایی پرواز کنند

جان برایو از لیگ ملی مصرف کنندگان گفت: “مصرف کنندگان باید احساس راحتی کنند تا برنامه های خود را تغییر دهند و در صورت لزوم پروازهای خود را لغو کنند.”

مشخص نیست که چند نفر از این کوپن ها را می گیرند. تصاویری که آخر این هفته در پایانه های شلوغ فرودگاه ظاهر شد ، نشان می داد که بسیاری از افراد در حال پرواز بودند.

یک روز زودتر ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها گفتند آمریکایی ها باید از سفرهای شکرگذاری بگذرند و تعطیلات را با افراد خارج از خانه خود نگذرانند. بهترین متخصص بیماری های عفونی کشور ، دکتر آنتونی فاوسی ، روز یکشنبه گفت که او نگران است که موارد ازدحام در فرودگاه های ایالات متحده از سفر شکرگذاری ممکن است به یک وضعیت خطرناک منجر شود ، به عنوان COVID- 19 افزایش.

فاوسی به CBS “Face the Nation” گفت که افراد فرودگاه “ما را بیش از آنچه اکنون هستیم درگیر خواهند کرد.” وی گفت که موارد جدید شکرگذاری COVID-19 تا هفته ها بعد آشکار نخواهد شد ، زیرا با خارج شدن از کنترل ویروس و رفتن به سمت هوای سردتر و فصل تعطیلات دسامبر ، این امر “بسیار دشوار” خواهد بود.

برای اکثر افراد ، ویروس کرونا باعث ایجاد علائم خفیف یا متوسط ​​مانند تب و سرفه می شود که طی دو تا سه هفته برطرف می شوند. برای برخی – به ویژه افراد مسن و افرادی که از قبل مشکلات بهداشتی دارند – این می تواند باعث بیماری های جدی تر ، از جمله ذات الریه و مرگ شود.

شرکت های هواپیمایی آنچه را که برای بازسازی دروازه ها و غرفه ها ، کوتاه کردن مسیرها و اجتماعات و تصفیه هوا انجام می دادند ، برجسته کردند. اما بیشتر آنها همچنین به مردم این فرصت را می دهند که از پروازهای تعطیلات خود بگذرند و بعداً سفر می کنند ، اگرچه ممکن است مسافران در صورت گران تر بودن هزینه پرواز جایگزین را پرداخت کنند

برخی معتقدند که شرکت های هواپیمایی باید کارهای بیشتری انجام دهند. سناتور آمریکایی اد مارکی ، دموکرات از ماساچوست که خواستار بازپرداخت پروازهای از دست رفته در هنگام شیوع بیماری همه گیر شد ، گفت افرادی که سفر شکرگذاری خود را لغو کردند کارهای درست را انجام می دهند و از دستورالعمل های بهداشت عمومی پیروی می کنند.

وی روز یکشنبه در نامه ای الکترونیکی گفت: “شرکت های هواپیمایی که قبلاً میلیاردها کمک مالی از دولت دریافت کرده اند باید اطمینان حاصل کنند که مسافران هنگام تعطیلات خود چه بدون امنیت خانوادگی و اقتصادی را جبران می کنند.”

TSA برای کسانی که هنوز در حال مسافرت هستند ، TSA گفت که با افزایش سطح کارکنان برای کوتاهتر کردن خطوط و حفظ فاصله اجتماعی ، در حال آماده سازی برای ترافیک بیشتر در این هفته است.

آژانس روز یکشنبه در یک ایمیل گفت: “از ابتدای ماه اکتبر ، ما اغلب با بیش از 900000 مسافر در روز جابجا شده ایم.”


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*