بعدی برای بایدن: تعیین یک تیم بهداشتی به عنوان یک بیماری همه گیر


به زودی برای رئیس جمهور منتخب جو بایدن: نامیدن مقامات ارشد بهداشتی خود به عنوان یک بیماری همه گیر ویروس کرونا

کاندیدای برجسته سرپرستی وزارت بهداشت و خدمات اجتماعی قبلاً از صحنه ناپدید شده است. روز چهارشنبه یکی از افراد نزدیک به انتقال بایدن ، میشل لوجان گریشام ، فرماندار دموکرات نیومکزیکو برای پست دیگری در کابینه – وزیر کشور – نامزد شد و آن را رد کرد. این فرد به شرط ناشناس ماندن صحبت می کند تا در مورد بحث های داخلی صحبت کند. کابینه لودجان گریشام نظری ندارد.

فرماندار دموکرات رود آیلند ، جینا رایموندو ، به عنوان مرکز توجه بهترین کار بهداشتی ظاهر شده است. اگرچه رایموندو در مبارزه با ویروس پرخاشگرانه عمل کرده است ، اما وضعیت او با جهشی خطرناک روبرو شده و در تلاش است تا منحنی را روان کند. به طور جداگانه ، رایموندو ، صاحب تجارت می تواند اعتراضات جناح چپ حزب دموکرات را برانگیزد.

همچنین ژنرال سابق جراح Vivek Murty ، رئیس مشترک گروه ویژه ویروس کرونا ، بایدن ، در این ماجرا نقش دارد. مرده رفتاری نرم و شهرت در مورد اجماع ساختمان دارد. او نویسنده کتاب اخیر درباره قربانیان انسان در تنهایی است ، مشکلی که در طی COVID-19 به طور گسترده تری شناخته شد.

انتظار می رود که بایدن همراه با وزیر بهداشت خود ، یک مشاور عالی سطح کاخ سفید را برای هماهنگی واکنش های گسترده دولت به ویروس کرونا معرفی کند. واکسن های تولید شده تحت دولت ترامپ تحت نظارت بایدن ، یک شرکت عظیم که قطعاً سهم خود را از مشکلات لجستیکی خواهد داشت ، تحویل داده می شود. کارشناسان سیاست های بهداشت دموکراتیک می گویند که کاندیدای اصلی جف زینز ، تاجر ، مشاور اقتصادی در کاخ سفید اوباما است که از زمان راه اندازی فاجعه بار آن در سال 2013 ، پس انداز شده است.

با حفظ تمرکز بر روی ویروس ، گفته می شود که بایدن در آستانه معرفی شدن به عنوان کمیساری اداره غذا و دارو و مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها قرار دارد.

جوشوا شارفستاین ، معاون سابق FDA ، که همچنین به عنوان دبیر بهداشت مریلند خدمت کرده است ، و دکتر لوسیانا بوریو ، عضو هیئت مشاوره ویروس کرونای بایدن که قبلاً سمت های ارشد FDA را بر عهده داشت ، مورد توجه FDA قرار می گیرند. و تجربه شورای امنیت ملی در پاسخ به شیوع بیماری ها و بیوتروریسم.

مدیر CDC در نظر گرفته می شود دکتر جولی موریتا ، مدیر عامل بنیاد رابرت وود جانسون ، یک سازمان غیر انتفاعی که در طیف گسترده ای از مراقبت های بهداشتی فعالیت می کند. موریتا نزدیک به 20 سال را در سمت های رهبری در بخش بهداشت عمومی شیکاگو گذرانده است و از یک مدیر پزشکی به یک کمیسر رسیده است.

مشخص نیست که آیا بایدن بلافاصله به نام مدیر مراکز خدمات مدیکر و مدیکاید ، آژانس HHS مسئول برنامه های بیمه درمانی دولتی اقدام خواهد کرد. CMS نقش اصلی را در تلاش های رئیس جمهور جدید برای گسترش بیمه درمانی ایفا خواهد کرد. تعدادی از مقامات سابق دولت اوباما مورد بررسی قرار می گیرند.

لویت ، دبیر سابق HHS پیش بینی کرد ، بهداشت و درمان یک مسئله اساسی برای ریاست جمهوری بایدن خواهد بود ، حتی همانطور که واکسن ها انتظار دارند تهدید COVID-19 را کاهش دهند. پرداختن به امور مالی متزلزل مدیکر به یک اولویت فوری قبل از پایان دوره اول تبدیل خواهد شد. دفتر بودجه کنگره پیش بینی کرده است که صندوق سرمایه گذاری عظیم بیمارستانی مدیکر قادر به تأمین هزینه های مورد انتظار در سال 2024 نخواهد بود.

لیویت گفت: “اگر چنین باشد ، آنها مجبورند در سال 2021 یا 2022 به طور قانونی با آن مقابله کنند.”

در همین حال ، میلیون ها نفر هنوز به پوشش بیمه مقرون به صرفه دسترسی ندارند. و نابرابری های نژادی و بهداشتی قومی همچنان منبع پوسیدگی رنج قابل پیشگیری است. لیویت گفت: “برنامه های بشردوستانه از طریق HHS اجرا می شوند.”


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*