بلژیک پول بیشتری را برای خانه های مراقبت تحت تأثیر یک بیماری همه گیر تصویب می کند


منطقه شمالی بلژیک در بلژیک روز سه شنبه 680 میلیون دلار برای کمک به کارکنان در خانه سالمندان و مراکز مراقبت های اجتماعی که تحت فشار شدید در طی بحران ویروس کرونا تحت فشار هستند ، تصویب کرد.

در طول موج اول همه گیری در بهار و دوباره ، خانه های سالمندان اکنون مراکز عفونت و مرگ هستند. در چند هفته گذشته ، سطح کارکنان در چندین خانه به حداقل رسیده است ، زیرا پرستاران آلوده و دیگران پس از آلوده شدن به ویروس مجبور به قرنطینه می شوند. در برخی موارد ، ارتش مجبور بود پرسنل را برای مدیریت مراقبت های اولیه تقویت کند.

این غفلت عمومی به حدی بد بود که هفته گذشته سازمان عفو ​​بین الملل گفت مقامات هزاران نفر از افراد مسنی را که در جریان جزر و مد اول همه گیری در خانه های سالمندان درگذشته بودند “رها” کردند. اکثر مرگ و میرها در طی موج اول در بیمارستان ها رخ داده است ، در حالی که این مرگ در دو ماه گذشته به مرگ در بیمارستان ها هنگام احیا تبدیل شده است.

در حالی که کارکنان بیمارستان در ازای قدردانی از تلاش خود حدود 6 درصد حقوق دریافت می کنند ، کارگران خانه سالمندان باید ماه ها و تا سه شنبه برای دریافت چنین معامله ای مذاکره کنند. طبق ساختار دولت منطقه ای بلژیک ، این معامله در روز سه شنبه فقط 11.5 میلیون نفر در منطقه 6.6 میلیون نفری هلندی زبان تأثیرگذار بود.

جان جامبون ، نخست وزیر فلاندی گفت: “این یک تلاش بی سابقه است.” در کل ، این منطقه حدود 410 میلیون یورو (485 میلیون دلار) برای افزایش حقوق هزینه خواهد کرد ، در حالی که 165 میلیون یورو دیگر (195 میلیون دلار) برای کارمندان جدید و بهبود شرایط کار هزینه خواهد شد.

مارک سلسلاچ از ACV گفت: “این نمایش قدردانی از تلاشهای انجام شده در طی بحران کرونر کاملاً ضروری بود.” این اقدامات براساس بودجه جدید قرار است از سال آینده اجرایی شود.

بلژیک که یکی از کشورهای آسیب دیده در اروپا است ، بیش از 15600 مورد مرگ ناشی از ویروس کرونا گزارش کرده است. در کل بلژیک ، 56٪ مرگ و میر در بیمارستان ها و 43٪ در خانه سالمندان است. برخلاف بسیاری از کشورهای دیگر ، بلژیک موارد تأیید شده و احتمالی COVID-19 را تأیید کرده است.


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*