سلام وقتتون بخیر من شماره ۲۵۲۵ هستم دختری ۱۷ ساله هستم ک ازدواج کردم من تقریبا دو سالی میشه ک پریود شدم و پریودیم تو این دو سال هنوز منظم نشده واز نظر جسمی لاغر هستم میخواستم بدونم برای پریودیم منظم شه باید چیکار کنم و اگر اقدام به بارداری کنم بخاطر لاغری یا پریودیم دچار مشکل میشم یا نه ودر بچگیم یه قسمت از واژنم ضربه دیده بازم دچار مشکل میشم یا نه. دکتر گفت باید از تخمک اهدایی استفاده کنی. البته که شاید برخی با استفاده از این شیاف، دچار هیچ مشکلی نشوند اما چه کسی از عوارض طولانی مدت آن باخبر است؟

استفاده از شیاف ماریانا و خشکی واژن یکی از مشکلات رایج در میان خانم ها که معمولا روابط جنسی را هم تحت تاثیر خود قرار می دهد، خشکی واژن است. استفاده از شیاف ماریانا برای تنگی واژن می تواند در مدت زمان کوتاهی حالت شل شدگی واژن را رفع نموده و تاثیر رضایت بخشی خواهد داشت. در اینجا ما به شما جهت درمان بیماریهای واژن، شیاف تنگ کننده واژن ماریانا را معرفی میکنیم. بخاطر دندون دردم قرص خشک کننده آموکسی سیلین ومسکن خوردم و یک دگزا متازون و امپول کتورلاک زدم حالا نگرانم مشکلی پیش ک نمیاد؟

همچنین پیشنهاد می شود برای بهبود کیفیت رابطه از ژل ایموشن نارنجی که به عنوان ژل محرک بانوان و ژل گرم کننده نیز معروف است استفاده نمایید. یکی از محصولات حرفه ای که با استفاده از ماریانا ساخته شده است یک شیاف است که به صورت واژینال استفاده می شود. من ۳۲ سالمه ۷ سال پیش پریودیم منظم نبود رفتم دکتر گفتن کیست داری (شکلاتی) عمل لاپاراسکوپی انجام دادم پریودیم منظم شد دو ماه بعد از عمل باردار شدم ۳ سال بعد از بارداری پاپ اسمیر انجام دادم عفونت داشتم منجمد کردم ایا باز هم کیست برام بوجود میاد خونریزی پریودیم هم مقدارش کمه هفت روزه هستم ولی تا سه روز بیشتر خونریزی ندارم بقیه روز لکه میشم همیشه هم خارش و سوزش دارم اصلا هم انتی بیوتیک نمیتونم استفاده کنم بیشتر سوزش و خارش میگیرم اگه بخوام باردار بشم برام مشکل پیش میادچیکار باید کرد .ممنون از راهنماییتون.

پارسال برای Ivf اقدام کردیم با کلی آمپولهای هورمونی و تحریک تخمدان ۳تا فولیکول ایجاد شد که موقع تخمک کشی دوتاش پوچ شد و یکی دیگش توی محیط آزمایشگاه رشد نکرد و به مرحله انتقال جنین نرسید. خانم دکتر من ۱۰ ماهه اقدام کردم باردار نشدم رفتم متخصص سونو کرد روز۱۵ پریودی فولیکول ۱۱٫۱۲٫۱۵٫۱۸ داشتم که گفت ضعیفه ودوفاستون خوردم از ۱۵ تا ۲۵ ولی باز پریود شدم رفتم پیشش برام کلومیفن نوشت از سوم پریودی تا پنج شب. بعد از ۵روز تموم شدنش لک بودن انگار می دیدم روزی چندتا ولی مثل همیشه پریود می شدم نبودن .

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از شیاف ماریانا داروکده ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر