[ad_1]

بیش از یک هفته پس از جدایی Sanford Health از مدیر اجرایی قدیمی خود ، سیستم بهداشت و درمان اعلام کرد که مذاکرات ادغام با Intermountain Healthcare مستقر در یوتا را به طور نامحدود متوقف کرده است.

بهداشت Sanford و Intermountain Healthcare روز جمعه این خبر را اعلام کردند و گفتند که با تغییر در رهبری ، سانفورد تصمیم گرفته است تا رفع سایر نیازهای سازمانی مذاکرات ادغام را به حالت تعلیق درآورد.

این دو سیستم حدود یک ماه پیش گفتند که قصد ادغام دارند و مدیر کل وقت بهداشت سانفورد ، کلبی کرابنهافت ، رئیس افتخاری خواهد شد. اما Krabbenhoft و Sanford هفته گذشته پس از آنكه Krabbenhoft به كارمندان خود گفت كه از بیماری COVID-19 بهبود یافته و در اطراف دفتر ماسك ندارد ، از هم جدا شدند.

هفته گذشته ، شورای بهداشت سانفورد بیل گاسن را به عنوان رئیس جدید و مدیرعامل سازمان منصوب کرد.

گاسن در بیانیه ای گفت: “با این تغییر رهبری ، زمان مهمی است كه باید تلاش های داخلی خود را متمرکز كنیم ، زیرا جهت آینده سازمان خود را ارزیابی می كنیم.” ما تلاش می کنیم که راه خود را شکل دهیم. “

هفته گذشته Sanford Health گفت که “با جدایی” از Krabbenhoft موافقت کرد ، که در سال 1996 کار خود را آغاز کرد و به گسترش سازمان از بیمارستان جامعه به بزرگترین سیستم بهداشتی غیرانتفاعی روستایی کمک کرد. در کشور.

عزیمت کرابنهافت پس از آن صورت می گیرد که وی در یک ایمیل به کارمندان خود گفت که معتقد است اکنون “حداقل برای هفت ماه و شاید سالهای آینده” در برابر COVID-19 مصون است و تهدیدی برای انتقال آن به کسی نیست. او گفت استفاده از ماسک فقط برای یک نمایش است. دیگر مدیران سانفورد سعی کردند از اظهار نظرها فاصله بگیرند.

دفتر مرکزی آن در سیوکس فالز ، داکوتای جنوبی ، بهداشت سانفورد دارای 46 بیمارستان و بیش از 200 کلینیک متمرکز در داکوتای جنوبی ، داکوتای شمالی ، مینه سوتا و آیووا است.

دفتر مرکزی مراقبت های بهداشتی Intermountain در سالت لیک سیتی قرار دارد و دارای 225 کلینیک و 24 بیمارستان در یوتا ، آیداهو و نوادا است.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر