بیمارستان ها می توانند به طور همه گیر از بیماران مدیکر در خانه مراقبت کنند


تحت یک برنامه جدید برای کمک به بیمارستان ها برای مقابله با جهش نهایی ، بیمارستان ها می توانند از بیماران Medicare در خانه های خود در طی بیماری همه گیر مراقبت کنند.

در یک برنامه دولتی که روز چهارشنبه برای کمک به بیمارستان ها برای مقابله با جهش نهایی اعلام شد ، بیمارستان ها می توانند از بیماران Medicare در خانه های خود مراقبت کنند.

برخی از بیمارستان ها در حال حاضر به بیماران با بیمه خصوصی این امکان را داده اند که به جای بیمارستان در خانه مراقبت کنند. همه گیری ، استفاده از چنین برنامه هایی را به طرز چشمگیری افزایش داده است.

مراکز خدمات مدیکر و مدیکاید گفتند که آنها به بیمارستان ها اجازه می دهند تا به سرعت برنامه های خانگی را که می توانند نظارت الکترونیکی 24 ساعته به بیماران مدیکر و مدیکر آواندیژ ارائه دهند که به اندازه کافی بیمار نیستند تا در بیمارستان بستری شوند اما نیازی به مراقبت های ویژه ندارند ، راه اندازی کنند. .

Seema Verma ، مدیر CMS ، در بیانیه ای گفت: “ما با COVID-19 در سطح جدیدی از پاسخ بحران هستیم” و این گزینه به بیمارستان ها کمک می کند تا ظرفیت خود را برای کمک به بیماران بیشتر کنند.

برای مشارکت ، بیمارستان ها باید از استانداردهای خاصی برخوردار باشند. این موارد شامل ویزیت دو بار در روز توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی و تجهیزات مانند مانیتورهای فشار خون و اکسیژن و در صورت نیاز به کمک ، بیماران را از طریق iPad یا سایر دستگاه های مرکز فرماندهی متصل می کند. مدیکر به بیمارستان ها همان نرخ مراقبت از بیمارستان را پرداخت می کند.

در اوایل همه گیری ، CMS دامنه ملاقات های از راه دور پزشکی را گسترش داد و برنامه ای را برای پرداخت هزینه های مراقبت در بیمارستان های صحرایی و هتل ها آغاز کرد.

وی گفت: برنامه های خانگی مزایای اثبات شده ای برای بیماران دارند و می توانند از عوارضی که ممکن است در بیمارستان داشته باشند جلوگیری کنند.

لف به همراه متخصصان بیمارستان های بزرگی که قبلاً چنین برنامه هایی را اجرا می كنند و سه شركت كه با بیمارستان ها قرارداد بستند تا برنامه هایی را برای آنها اجرا كنند به CMS كمك كرد تا برنامه را برنامه ریزی كند: پزشكی خانگی ، Contessa Health و Dispatch Health.

از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ، هر سه شرکت گزارش هجوم بیماران جدید و با بیمه خصوصی را داده اند که تصمیم می گیرند در خانه بمانند و در آنجا راحت تر و خانواده خود را زندگی کنند.

رامی کردجیان ، رئیس اجرایی مرکز پزشکی ، اظهار امیدواری کرد که بیماران مسنی که می توانند در طی شیوع بیماری مراقبت را به تعویق بیندازند “اکنون مراقبت های لازم را دریافت خواهند کرد”.

———

Linda A. Johnson را در توییتر دنبال کنید: @ LindaJ-onPharma

———

دپارتمان بهداشت و علوم آسوشیتدپرس از وزارت آموزش علوم موسسه پزشکی هوارد هیوز پشتیبانی دریافت می کند. AP فقط مسئولیت کلیه مطالب را بر عهده دارد.


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*