بیکر ، کومو ، توسط م Edwardسسه ادوارد ام کندی مورد تقدیر قرار می گیرد


از چارلی بیکر ، فرماندار ماساچوست و اندرو کوومو ، فرماندار نیویورک با اهدای ادوارد م.

بوستون – فرماندار ماساچوست چارلی بیکر و فرماندار نیویورک اندرو کوومو چهارشنبه شب در یک رویداد مجازی با جایزه رهبری الهام گرفته از موسسه ادوارد ام. کندی افتخار می کنند.

این مسسه از هر دو فرماندار بخاطر اقدامات فراتر از پاسخ آنها به بحران COVID-19 ستایش کرد.

این مituteسسه به تلاشهای بیکر – که برای دومین بار در ژانویه 2019 سوگند یاد کرد – برای استفاده از مشارکت های دولتی و خصوصی برای تقویت توسعه اقتصادی ، بررسی شرایط نظارتی کشور و ارائه تخفیف های مالیاتی با دو برابر شدن اعتبار مالیات شرکت ها اشاره کرد.

آنها همچنین به تلاش های بیکر برای سرمایه گذاری در آموزش K-12 ، مبارزه با اپیدمی های مواد مخدر و هروئین ، کار در جهت گسترش وابستگی دولت به انرژی های تجدیدپذیر و تغییر در قله های خلیج ماساچوست که برای بهبود خدمات طراحی شده اند ، اشاره کردند. و برای تثبیت امور مالی آژانس حمل و نقل عمومی.

حتما بخوانید:
قیمت لوازم خانگی - فروش لوازم خانگی و صوتی تصویری - فروشگاه آل

این موسسه همچنین با تمجید از کومو ، که برای اولین بار در ژانویه 2011 روی کار آمد ، گفت او “برای عدالت اجتماعی ، نژادی و اقتصادی برای همه نیویورکی ها می جنگد”.

این موسسه گفت ، تحت هدایت کوومو ، نیویورک حداقل دستمزد 15 دلار ، قوی ترین برنامه تعطیلات خانوادگی کشور ، برخی از قوی ترین قوانین ایمنی اسلحه در این کشور را که بزرگترین سرمایه گذاری در آموزش در تاریخ خود است ، تصویب کرده است. ایالت و اولین معامله سبز سبز برای نیویورک.


منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme bozdurma