ترامپ در تلاش است امتیازات معلق دارو را در آستانه انتخابات احیا کند


دولت ترامپ در تلاش است تا طرح مشکل رئیس جمهور را در آستانه انتخابات احیای کند تا برای میلیون ها دریافت کننده مدیکر کارت تخفیف با نسخه 200 دلار ارسال کند.

یک فرد آشنا به تلاش به آسوشیتدپرس گفت که آژانس های دولتی هنوز با مشکلات قانونی در رابطه با این طرح روبرو هستند. این در بالای تدارکات مخوف است که در اوج فصل تعطیلات بدون بهره مندی از برنامه ریزی قبلی ، به حدود 39 میلیون نفر کارت عملکردی بفرستد. این شخص مجاز به بحث در مورد بحث های داخلی در ملا public عام نبود و به شرط ناشناس ماندن صحبت کرد.

سخنگوی کاخ سفید بلافاصله به درخواست روز چهارشنبه برای به روزرسانی وضعیت نقشه ها پاسخ نداد. هفته گذشته ، کیلی مک انانی ، سخنگوی رئیس جمهور به خبرنگاران گفت که از بحث و گفتگوهای در مورد نقشه بی اطلاع است.

حتما بخوانید:
قیمت زعفران نگین درجه یک صادراتی - فروشگاه زعفران اصل قائنات

ترامپ در آن زمان گفت: “هیچ کس قبلاً این را ندیده است.” “این کارتها شگفت انگیز هستند. طی هفته های آینده کارت ها از طریق پست ارسال می شوند.

ترامپ افزود: “من همیشه از شهروندان سالخورده شگفت انگیز خود مراقبت خواهم کرد.” “جو بایدن چنین کاری نمی کند.”

ایده این است که سالمندان از کارت ها برای صرفه جویی 200 دلار در نسخه های پرداخت شده خود استفاده می کنند. اگر ترامپ موفق شود قبل از قسم شدن بایدن در 20 ژانویه شروع به گسترش کند ، ممکن است دولت جدید بتواند جلوی او را بگیرد.

اما هزینه مودیان با احتساب هزینه های اداری ، 7.8 میلیارد دلار برآورد شده است. هزینه های کنگره که قدرت کیف پول را دارد مجاز نیست.

این پول از صندوق اعتماد بیمه درمانی تکمیلی مدیکر ، که مستقیماً توسط خزانه داری نگهداری می شود ، و نه از محل مالیات حقوق و دستمزد که تحت مراقبت های بیماران بستری است ، تأمین می شود.

مقامات کنگره نگرانند که اگر دولت ترامپ این برنامه را اجرا کند ، به طور موثری دام بودجه ای ایجاد می کند که از طریق آن دولت های آینده می توانند میلیاردها دلار بدون تصویب کنگره هزینه کنند.

چندین قانونگذار برجسته دموکرات به الکس هازارد وزیر بهداشت و خدمات اجتماعی نامه نوشتند که مشروعیت این طرح را زیر سوال بردند.

کاخ سفید این طرح را به عنوان یک “برنامه تظاهرات” طراحی کرده است تا ببیند آیا پول اضافی باعث می شود سالمندان تمایل بیشتری به مصرف داروهای خود داشته و از بستری شدن در بیمارستان ها پرهیز کنند.

حتما بخوانید:
خرید تخت بادی و قیمت آن به همراه مشاهده انواع تخت بادی

اما نمایندگان Frank Palone ، DN.J. ، Richard Neal ، D-Mass و سناتور Ron Wyden ، D-Ore. ، استدلال می کنند که ارسال کارت برای تقریباً تمام گیرندگان Medicare امتحانی نیست. به عنوان مثال ، هیچ گروه کنترلی برای اندازه گیری نتایج وجود نخواهد داشت. بنابراین ، چنین نامه های پستی گسترده ای مطابق با استانداردهای قانونی برنامه تظاهرات مدیکر برای آزمایش ایده جدید نیست.

ترامپ با قول اتخاذ اقدامات سخت در زمینه قیمت دارو ، کار خود را آغاز کرد ، اما نتوانست جمهوریخواهان کنگره را به اندازه کافی تصویب کند و قوانین گسترده ای را تصویب کند و دموکرات ها ایده های بلند پروازانه تری داشتند. برخی از اقدامات نظارتی ترامپ برای محدود کردن هزینه های نسخه پزشک با چالش های قانونی برای صنعت روبرو است. در طول دوره مسئولیت وی ، قیمت داروهای مارک دار همچنان در حال افزایش است ، البته نه به شدت سالهای اخیر.


منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme bozdurma