[ad_1]

با توجه به پیشنهادات بیمارستان ها ، پزشکان و بیماران ، مقامات بهداشتی ایالات متحده در حال پیشنهاد تغییراتی در قوانین حریم خصوصی هستند که می تواند تبادل اطلاعات را در شرایط بحرانی تسهیل کند.

اریک هارگان ، معاون وزیر HHS ، در مصاحبه ای گفت: “این اصلاحات لازم ، متناقض و دو جانبه در این مقررات است.” “این بر اساس درخواست ما برای کسب اطلاعات بود و ما بازخورد زیادی دریافت کردیم.”

برخی از پیشنهادها همچنین بر تعاملات روزمره تأثیر می گذارد. موردی که مردم ممکن است متوجه شوند: در صورت عدم تداخل در مراقبت ، بیماران حق قانونی واضحی دارند که از محل ضبط شده خود در مطب پزشک یا بیمارستان عکس بگیرند. این شامل تصاویر MRI است. اکنون برخی مطب های پزشکی این اجازه را می دهند ، در حالی که برخی دیگر این اجازه را نمی دهند.

این تعمیرات اساسی شامل مقررات قابل حمل و پاسخگویی قانون بیمه سلامت 1996 ، اساسنامه قوانین حریم خصوصی پزشکی است که افراد در بیمارستان ها ، داروخانه ها و مطب پزشک خود با آن روبرو هستند. این قانون ضمن محافظت از اطلاعات حساس شخصی ، انبوهی از اسناد و عدم اطمینان مزمن درباره آنچه مجاز و مجاز نیست را ایجاد می کند.

در صورت نهایی شدن پیشنهاد دولت ترامپ در میان یک سری تغییرات:

– کادر پزشکی ممکن است جزئیات از وضعیت بیمار را در مواقع اضطراری در اختیار اعضای خانواده یا مراقبان قرار دهند در صورتی که معتقدند این امر به نفع بیمار خواهد بود و هیچ اعتراضی از جانب بیمار وجود ندارد. والدینی که سعی در کمک به کودک بالغی دارند که به دلیل مصرف بیش از حد مواد افیونی از سم زدایی خارج شده است. افرادی که از دوز بیش از حد بهبود می یابند در معرض خطر عود مجدد قرار دارند و مقامات گفتند که قوانین فعلی پیامدهای ناخواسته خنک سازی یک ارتباط بالقوه نجات دهنده را به همراه دارد.

– تغییر نامحسوس در کلمات باعث تشویق اشتراک اطلاعات مهم در اوایل مواردی می شود که تهدید جدی برای آسیب رساندن به بیمار یا دیگران وجود دارد. راه حل قانونی به جای تهدید “فوری” فعلی ، با تهدید “قابل پیش بینی منطقی” آغاز می شود. وقتی بیمار با افکار خودکشی دست و پنجه نرم می کند ، این می تواند کمک کند. یا می تواند ردیابی تماس را تسهیل کند ، مانند زمانی که بیمار از یک خانه سالمندان برای یک مشکل قلبی به بیمارستان منتقل می شود آزمایشات مثبتی برای COVID-19 در طی یک غربالگری معمول انجام می دهد.

– در یک سیستم مراقبت های بهداشتی که در قسمت هایی شناخته شده است ، ایجاد تغییرات در بیمارستان یا مطب پزشکی امکان ارائه جزئیات مناسب در مورد وضعیت بیمار را به یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی دیگر آسان می کند. ارائه دهندگان خدمات پزشکی همچنین فرصت بیشتری برای هماهنگی با خدمات اجتماعی و آژانس های مراقبت دارند.

راجر سورینو ، رئیس دفتر HHS که نظارت بر حفظ حریم خصوصی را بر عهده دارد ، گفت که مجموعه تغییرات ایجاد شده در این پیشنهاد دسترسی بیماران به پرونده پزشکی خود را آسان می کند.

به عنوان مثال ، قوانین فعلی 30 روز به مطب های پزشکی فرصت می دهند تا به درخواست بیمار برای سوابق پاسخ دهند. این مدت به 15 روز کوتاه می شود.

سیورینو گفت: “با افزایش سن اینترنت ، 30 روز باقی مانده از زمان های گذشته است.”

همچنین ، اگر بیمار به پزشک خود اجازه دهد پرونده پزشکی را از ارائه دهنده دیگری ببیند ، قوانین پیشنهادی پیش بینی می کند که مطب پزشک و نه بیمار ، مسئول دریافت پرونده ها خواهد بود.

به طور کلی ، مطب های پزشکی که دسترسی به سوابق را از طریق درگاه های الکترونیکی ارائه می دهند ، نمی توانند هزینه اضافی را برای بارگیری پرونده ها از بیماران دریافت کنند. سیورینو گفت: “ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم كه نهادها فقط هزینه های معقول را می گیرند.”

همچنین این پیشنهاد الزامی را برای بیمارستانها و پزشکان برای دریافت تأیید امضا شده از بیماران مبنی بر اینکه نسخه ای از سیاست حفظ حریم ارائه دهنده را دریافت کرده اند و سپس این اسناد را به مدت شش سال حفظ می کند ، از بین خواهد برد.

انتشار پیشنهاد رازداری پزشکی یک دوره 60 روزه را برای اظهارنظر عمومی ایجاد می کند ، به این معنی که اولین چیزی که می تواند نهایی شود بهار سال آینده است.

مقامات گفتند كه ارتباط چندانی با انتقال ریاست جمهوری وجود ندارد ، اما كار بر روی این تغییرات از ماه ها قبل ادامه دارد و سرانجام پیشنهاد آنها برای چاپ آماده می شود.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر