[ad_1]

در حالی که موج کشنده ویروس کرونا ویرانگر شهرهای کوچک و متوسطی است که به نظر می رسید با خیال راحت از همه گیری خارج شده اند ، بحث درمورد خواسته های این ماسک در روزهای اخیر زشت شده است.

در کالیفرنیا ، مقامات بهداشتی شهرستان ساکرامنتو قرار بود روز سه شنبه پس از بیش از دوازده معترض که به بحث درمورد افزایش قدرت اجرای قانون در برابر مشاغل نقض کننده محدودیت های ویروس ، رسیدگی می کنند ، پایان دهند.

و در داکوتای جنوبی ، شهردار شهر سریع گفت که اعضای شورای شهر به دلیل پیشنهاد پیشنهاد ماسک در سطح شهر مورد آزار و اذیت و تهدید قرار گرفتند که این هفته با شکست مواجه شد ، حتی اگر بخش های مراقبت ویژه از ایالت پر از بیماران COVID بود. 19

شهردار استیو آلندر گفت: “من فکر می کنم این یک اظهارنظر ناراحت کننده در اینجا در میان یک همه گیر جهانی ، بدترین بحران بهداشتی در زندگی ما است ، و ما برای یک ماسک می جنگیم.”

در میان جهش حماسی در ایالات متحده در تعداد مرگ و میر ، بستری شدن در بیمارستان و عفونت در هفته های اخیر ، تنش ها در حال افزایش است.

مرگ و میرها به طور متوسط ​​بیش از 2200 در روز رخ می دهد ، همه مطابق با سطح مشاهده شده در اوج بهار گذشته در و اطراف نیویورک است. موارد جدید به طور متوسط ​​به بیش از 200000 نفر در روز افزایش یافت و تعداد بیماران در بیمارستان COVID-19 در روز سه شنبه بالغ بر 105000 نفر بود که یک رکورد دیگر در کل تاریخ است.

در آیداهو ، کارکنان بیمارستان به طور مکرر هشدار داده اند که آنها از کار خارج می شوند و ممکن است مجبور شوند “استانداردهای مراقبت از بحران” را اعمال کنند – یعنی برای نجات درمان نجات دهنده زندگی برای بیمارانی که به احتمال زیاد زنده می مانند. مقامات بهداشتی آیداهو بیش از 2،000 مورد جدید در روز سه شنبه و تعداد تلفات فعلی حداقل 1074 نفر گزارش کردند.

در هفته گذشته داكوتای جنوبی بدترین سرانه COVID-19 را در این كشور متحمل شده است ، اما فرماندار كریستی نوئم در مخالفت با دستورات مبدل یا سایر اقدامات تهاجمی برای كند كردن عفونت ها شدید است.

این رویکرد برای بیکاری در جلسات سریع شورای شهر حمایت صوتی را به همراه داشت ، حتی در شرایطی که پزشکان هشدار دادند تنها بیمارستان بزرگ در نیمه غربی ایالت با بحران روبرو است و بیماران در حال تخلیه هستند. این جلسات ساعتها شاهد شهادت افرادی بود که می گفتند خطرات ویروس اغراق آمیز است و الزامات ماسک آزادی آنها را نقض می کند.

دکتر استفان نیابور ، پزشکی با بزرگترین سیستم بیمارستانی در منطقه ، گفت که وقتی می خواست مردم را ترغیب به ماسک زدن کند ، ناامید شده است. وی پس از کار در نیویورک و تحصیل پزشکی در انگلیس ، گفت که نسبت به دولت اطراف خود تردید شدیدی می بیند.

وی گفت: “من هنوز هم افرادی را در اینجا می بینم كه به من خواهند گفت آنها باور ندارند كه این از سرماخوردگی بدتر است.”

———

خبرنگاران آسوشیتدپرس از سراسر جهان در این گزارش مشارکت داشتند.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر