تنظیم کنندگان ایالات متحده بررسی مثبتی از داده های واکسن Pfizer منتشر کرده اند


تنظیم کننده های بهداشتی ایالات متحده در بررسی اولیه می گویند واکسن فایزر 95٪ در برابر COVID-19 محافظت می کند

واشنگتن – اسنادی که توسط نهادهای نظارتی ایالات متحده در روز سه شنبه منتشر شد ، تأیید می کنند که واکسن COvID-19 Pfizer و BioNTech به شدت در برابر COVID-19 محافظت می شود – اولین نگاه دقیق جهانی به شواهد موجود در پشت عکس ها.

سازمان غذا و دارو تجزیه و تحلیل خود را حتی در آن سوی اقیانوس اطلس منتشر کرده است ، در حالی که انگلیس از روز سه شنبه با عکس های Pfizer-BioNTech شروع به واکسینه کردن پیرترین شهروندان خود کرده است.

Pfizer و شریک آلمانی آن BioNTech گزارش دادند که به نظر می رسد عکس ها 95٪ در جلوگیری از بیماری COVID-19 خفیف تا شدید در یک مطالعه بزرگ و مداوم موثر هستند. این بر اساس اولین 170 عفونت تشخیص داده شده است. فقط هشت مورد از این عفونت ها در بین داوطلبانی بوده که واکسن واقعی دریافت کرده اند ، در حالی که بقیه واکسن ساختگی دریافت کرده اند.

حتما بخوانید:
صفحه در دسترس نیست - اخبار ABC

این اندکی پس از دریافت شرکت کنندگان در مطالعه دوز دوم خود اندازه گیری شد. هنوز مشخص نیست که این محافظت تا چه مدت دوام خواهد داشت. دکتر پل اوفیت از بیمارستان کودکان فیلادلفیا و مشاور FDA هشدار داد: “ما در حال بررسی بهترین داده های ممکن هستیم.” “مردم نگران هستند ، شش ماه بعد چطور؟”

مسئله مهم دیگر: ایمنی. Pfizer هیچ عارضه جانبی جدی گزارش نکرده است. برخی از گیرندگان واکنش های مشابه آنفولانزا – از جمله تب ، خستگی یا درد عضلانی – به خصوص پس از دوز دوم مورد نیاز را تجربه می کنند. این نشانه زنده شدن سیستم ایمنی بدن است که در صورت ظاهر شدن ویروس واقعی می تواند ضربه را تشخیص داده و به آن پاسخ دهد.

س questionsالات دیگر از لیست مشاوران FDA:

– آیا عکس ها به اندازه کافی در سیاه پوستان ، اسپانیایی و سایر جوامع مبتلا به بیماری همه گیر آزمایش شده اند تا بدانند که واکسن در این جمعیت چقدر کار می کند؟

– آیا واکسن از عفونت بدون علامت محافظت می کند یا هنوز فرد واکسینه شده ناآگاهانه ویروس را گسترش می دهد؟

– پس از عدم آزمایش در مطالعه Pfizer ، به زنان باردار در مورد واکسیناسیون چه باید گفت؟

مطالعات در مورد کودکان 12 ساله تازه آغاز شده است.

واکسیناسیون اضطراری ممکن است قبل از اتمام مطالعه 44000 نفری Pfizer آغاز شود و برخی از این س questionsالات باید ادامه یابد. مقامات بهداشتی در تلاش هستند تا این کار را به روشی انجام دهند که برای دریافت کنندگان دارونما که به طور منطقی دوست دارند واکسن واقعی دریافت کنند منصفانه است.

حتما بخوانید:
شیر فشارشکن میراب|نمایندگی میراب - امجدپایپ نمایندگی میراب|شیر فشار شکن میراب

این رویکرد “برای بسیاری از افراد مهمترین است” ، اخیراً Pfizer و BioNTech شرکت کنندگان را در این فرآیند نوشتند. این شرکت ها گفتند که آنها در حال کشف روش هایی هستند که به دریافت کنندگان دارونما اجازه می دهد تا به گروه واکسن روی بیاورند ، اگر معیارهای واجد شرایط بودن برای دسترسی زودهنگام را داشته باشند – به عنوان مثال ، اگر آنها کارمند بهداشت هستند یا خط برای سایر کارگران اصلی یا افراد بالای 65 سال باز شده است. سال ها.

از نظر ایمنی ، داوطلبان در این مطالعه به مدت دو سال تحت نظارت قرار می گیرند ، اما حتی مطالعات انجام شده بر روی ده ها هزار نفر نمی تواند عارضه ای را تشخیص دهد که فقط 1 در هر میلیون ایجاد کند. بنابراین دولت همچنین در حال آماده سازی برای نظارت بی سابقه بر دریافت کنندگان با شروع واکسیناسیون اضطراری است.

———

گروه بهداشت و علوم آسوشیتدپرس توسط گروه آموزش علمی موسسه پزشکی هوارد هیوز پشتیبانی می شود. AP فقط مسئولیت کلیه مطالب را بر عهده دارد.


منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme bozdurma