[ad_1]

با افزایش COVID-19 در ایالات متحده ، تگزاس از 20،000 مورد مرگ ویروس کرونا عبور کرده است

طبق تحقیقات محققان دانشگاه جان هاپکینز ، این دومین آمار مرگ و میر در ایالات متحده است ، پس از تنها نیویورک. این سرانه با 69.7 مرگ در هر 100000 نفر 22 مکان است.

تاکنون رهبران تگزاس هیچ نشانی از محدودیت های قریب الوقوع برای جلوگیری از جمع آوری و انتشار ویروس توسط افراد نداده اند. در عوض ، گرگ آبوت ، فرماندار جمهوری خواه ، در روزهای اخیر تأکید کرده است که انتظار می رود به زودی درمان ها و واکسن های جدید ظاهر شود.

هفته گذشته ، دادگاه تجدیدنظر ایالتی جانب دادستان کل تگزاس کن پاکستون را گرفت و دستور توقف محلی را در ال پاسو ، که در آن سردخانه های سیار برای کمک به بیمارستان های شلوغ و خانه های تدفین در حال جنگ هستند ، لغو کرد.

به گفته مدیر روابط عمومی کلانتر ال پاسو کلاسیک ، کریس آکوستا ، سردخانه شهرستان الپاسو پس از “بارگیری بیش از حد” ، به اداره کلانتر ال پاسو مراجعه کرد. آكوستا در بیانیه ای گفت از زندانیان در بازداشتگاه شهرستان “خواسته شد كه با یك ساعت 2 دلار کمک هزینه كنند.”

به گفته آکوستا ، از چهارم تا هشت شرکت کننده در برنامه دستگیری از 9 نوامبر روزانه داوطلب شده اند. وی گفت: آنها توسط معاون کلانتری و دو افسر بازداشت همراه بودند و تجهیزات حفاظت شخصی در اختیار آنها قرار گرفت. آکوستا گفت ، داوطلبان زندانیانی هستند که حداقل بازداشت کیفری دارند و خدمات داوطلبانه آنها موقتی است ، “زیرا ما منتظر هستیم گارد ملی این کار را بکند.”

تگزاس همچنین هفته گذشته به اولین ایالت ایالات متحده تبدیل شد که بیش از 1 میلیون مورد تایید شده COVID-19 را ثبت کرده است. علاوه بر این ، اخیراً از کالیفرنیا ، پرجمعیت ترین کشور ، پیشی گرفت و مثبت ترین آزمایش ها را برای ویروس کرونا ثبت کرد. تعداد واقعی عفونت ها احتمالاً بیشتر است ، زیرا بسیاری از افراد آزمایش نشده اند و مطالعات نشان می دهد که افراد می توانند آلوده شده و احساس بیماری نکنند.

در تابستان ، افرادی که دارای بیمارستان شایع COVID-19 در هوستون و دره ریو گراند ، در مرز با مکزیک بودند. اما در پاییز ، تعداد موارد کاهش یافت و ابوت با اجازه دادن به رستوران ها و سالن های ورزشی اجازه ورود افراد بیشتری را به برخی از محدودیت های ویروس کرونا داد. همچنین به رهبران شهرستانها اجازه داد تصمیم بگیرند که آیا می خواهند بارهای با ظرفیت 50٪ را دوباره باز کنند.

از آن زمان ، ویروس شیوع یافته است.

در دو هفته گذشته ، میانگین متحرک موارد جدید روزانه 3،430.4 افزایش یافته است که 53.6٪ افزایش یافته است.

در حال حاضر سرطان تگزاس با 428.3 مورد جدید در هر 100000 نفر در دو هفته گذشته در سرانه 31 کشور است. هفته گذشته از هر 417 نفر یک نفر در تگزاس مثبت بود.

در همین حال ، دادگاه عالی ایالات متحده روز دوشنبه گفت که وزارت دادگستری جنایی تگزاس به طور قابل توجهی شرایط زندانیان در یک مرکز امنیتی در منطقه هوستون را برآورده کرده است. دادگاه با دادگاه تجدیدنظر فدرال که قبلاً دستور آوریل TDCJ قاضی فدرال برای تهیه مواد ضد عفونی کننده دست ، ماسک و دسترسی بی حد و حصر صابون را برای زندانیان لغو کرده بود موافقت کرد. قاضیان سونیا سوتومایور و النا کاگان اختلاف نظر داشتند.

———

اقاقیا کرونادو عضو سپاه آسوشیتدپرس / گزارش برای ابتکار اخبار America Statehouse است. Report for America یک برنامه غیرانتفاعی ملی است که روزنامه نگاران را در اتاق خبرهای محلی قرار می دهد تا در مورد مسائل نامشخص گزارش دهند.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر