نکته ی که پیش از هر طراحی باید به آن توجه کنید این که نوع طراحی سقف شما می تواند تاثیر به سزایی در سبک و سیاق دکوراسیون شما داشته باشد به خصوص اینکه این طراحی با نورپردازی هم همراه باشد. برگشت پذیری ولتامتری چرخه ای نشان می دهد که واکنش اینترکلیشن ازطریق تداخل الکترولیت – جامد (SEI) بدون تجزیۀ بالای حلال پیش می رود. ورقهای پلی کربنات تخت شفاف بیشترین مقدار عبور طیف نور مریی و نزدیک IR را دارا می باشد، ورقهای پلی کربنات با ضخامت ۲-۱۲ میلیمتر و در رنگهای گوناگون تولید می شوند. همچنین مقاومت خمشی این ورق ها در حدود 2500 نیوتن بر میلی متر مربع میباشد که این مقاومت ، مقاومت بسیار خوب و قابل قبولی نیز میباشد. یک ورق دو جداره با ضخامت 6 میلی متر می تواند میزان مقاومت 1.65 براری در مواجه با شار حرارتی داشته باشد که این عدد در شیشه 0.90 و در پلی اتیلن میزان 0.83 است. مقاومت آتش ورق PC بیشتر از تخته فیبر شیشه است. به دلیل خاصیت بازدارندگی شعله, پانل های سقفی پلی کربنات گزینه مناسبی در برخی از نقاطی است که مستعد آتش سوزی هستند, مانند کارخانه های نساجی, انبارها, و گیاهان میدان نفتی.

پلی کربنات همدان
ورقهای تولیدی توسط آیدا پلاستیک مقاومت بسیار زیادی در برابر ضربات مختلف دارند. در سال های اخیر شاهد هستیم که بسیاری از افراد به جای نایلون و شیشه از پلی کربنات استفاده می کنند که البته باید گفت که از این بابت کاملا کار درستی انجام می دهند زیرا این محصول به شدت باعث صرفه جویی در انرژی می گردد و همواره در فصل مختلف دما را به حد تعادل می رساند. این بدان معناست که در کل، گلخانه های ساخته شده از پلی کربنات دمای متوسط بالاتری نسبت به گلخانه های سنتی و شیشه ای دارند. در بهترین حالت مخزن شما تعمیر خواهد شد که دیده شده معمولا این هزینه از مشتری دریافت می شود. کاشی سقف پلی کربنات و کاشی سقف FRP عمدتا برای روشنایی روز سقف استفاده می شود, مانند صفحات گلخانه ای پلی کربنات, پانل های گلخانه ای FRP, تخته فیبر برای سقف های خانگی, FRP کارخانه های اتومبیل راه راه, سقف های ریخته شده از تخته فیبر, که می تواند به طور م energyثر در مصرف انرژی صرفه جویی کرده و فضای ساختمان را زیباتر کند. در این مطالعه مشخص شد که پانل سقفی از الیاف شیشه و پانل سقف پلی کربنات دارای قابلیت عبور نور خوبی هستند.

گلخانه؛ یکی از مهمترین ابزار های ساخت هر گلخانه ای است.
چرا که هم قیمت پایین تری از شیشه دارد . قیمت پانل های سقفی فایبرگلاس مقرون به صرفه تر از پانل های پلی کربنات است. ورق های پلی کربنات چند جداره قابلیت استفاده در فضای داخل و خارج ساختمان را دارند. ویژگیهای متمایزکننده این لولهها باعث میشود کارآیی آنها نیز در برخی موارد متفاوت باشد. تفاوت اصلی بین آنها افزودنی ضد اشعه ماوراء بنفش است. از نظر سختی و سفتی, پلی کربنات بندرعباس بین این دو ماده اختلاف وجود دارد. پلی کربنات در سال های اخیر تبدیل به یک انتخاب فوق العاده محبوب برای اشعه ماوراء بنفش، علامت چهره، پوشش های پیاده رو و موارد دیگر که شفافیت در آن مورد نظر است شد. معمولا, قیمت تخته فیبر برای سقف حدود RMB است 90 در هر متر مربع. به عنوان مشتری, علاوه بر کیفیت محصول, قیمت نیز چیزی است که آنها بیشتر به آن اهمیت می دهند! مناسب می باشد. در صورتی که قصد خرید تیغه کرکره برقی الماس را دارید با ما در فروشگاه دی سی ای کالا همراه باشید تا با ویژگی های آن آشنا شوید. برای آگاهی از برند های شناخته شده با ما تماس بگیرید. پلی کربنات گلخانه؛ یکی از مهمترین ابزار های ساخت هر گلخانه ای است. این نوع گلخانه مساحت زیاد ندارد و به نسبت ساخت آن ارزان است.

پلی کربنات جایگزین شیشه
اگر شما قصد انتخاب یک چمدان از جنس ABS را دارید، بهتر است چمدانی را نتخاب کنید که در آن ABS با مواد قوی تری مانند پلی کربنات ( Polycarbonate ) ترکیب شده باشد. هر کدام از این طلق ها از نظر مواد سازنده با هم متفاوت هستند . عقب و نیم دایرههای مربوط یا کنارهها و سقف گلخانه درصورت تقاضای مشتری در نظر گرفته میشود. البته با توجه اینکه ریل کرکره های قدیمی معمولاً در داخل دیوار نصب شده است و صاحبان فروشگاه ها ترجیح می دهند حداکثر در طول یک روز کار جمع شود و مدت زیادی مغازه تعطیل نباشد ، جهت نصب این کرکره ها از همان ریل قدیمی استفاده می شود و آنها از دل دیوار خارج نمی شوند. کاشی های سقف رایانه می توانند بدون افزودن هیچ گونه مواد مقاوم در برابر شعله به استاندارد ملی مقاوم در برابر شعله B1 برسند, در حالی که رزین کاشی های شفاف FRP یک ماده قابل اشتعال است.

ایندکسر