[ad_1]

دکتر جورج بنیامین ، مدیر اجرایی انجمن بهداشت عمومی غیرانتفاعی آمریکا گفت: “ما هنوز یک مشارکت فدرال ، ایالتی و محلی خواهیم داشت.” “من فقط فکر می کنم راهنمایی های بهتری از طرف دولت فدرال وجود خواهد داشت و آنها همکاری نزدیکتری با ایالت ها خواهند داشت.”

بایدن با اعلام بیشتر مشاغل کلیدی در یک بسته نشان می دهد که انتظار دارد منصوبانش بیش از آنکه به عنوان استاد دارایی های بوروکراتیک خود کار کنند ، با هم کار کنند.

درو آلتمن ، مدیر اجرایی بنیاد غیرحزبی خانواده قیصر ، یک مرکز اطلاعات و تجزیه و تحلیل بهداشت ، گفت: “این افراد آگاه از چمن نیستند.” اما (دولت بایدن به ساختن آن به تیمی موثر بستگی دارد.)

در بیانیه ای از واشنگتن ، که گاهی اوقات به رئیس جمهور فقید رونالد ریگان نسبت داده می شود ، گفته می شود “کارکنان سیاست هستند.” آنچه در توصیه های پزشکی بایدن در مورد سیاست هایی که دولت وی اعمال می کند ، در اینجا است:

دولت فدرال قوی تر

انتخاب Becerra به عنوان وزیر بهداشت و تاجر Jeff Zients به عنوان هماهنگ کننده ویروس کرونا در کاخ سفید به نقش برجسته تری برای ویروس کرونا ویروس فدرال اشاره دارد.

در زمان ترامپ ، ایالت ها گاهی اوقات به حال خودشان رها می شدند ، مثل اینکه کاخ سفید در ابتدا از ایالت ها می خواست همه ساکنان خانه های سالمندان را بدون تأمین زیرساخت آزمایش کنند ، تا بعداً مجبور به حذف این موارد باشند.

Zients با نجات برنامه های دولتی متفاوت ، مانند وب سایت Obamacare HealthCare.gov ، نام خود را به دست آورد. بکرا تجربه اداره کابینه کالیفرنیا را دارد که بزرگتر از برخی دولتهای ایالتی است.

کاتلین سبلیوس ، وزیر بهداشت و امور بشردوستانه سابق ، این دو مرد را از خدمات خود در دولت اوباما می شناسد و می گوید که نمی بیند آنها برای اهداف مختلف کار می کنند.

وی گفت: “منشی بكرا” نمی تواند هر روز صبح بلند شود و فقط به COVID فكر كند. وی “روی COVID کار خواهد کرد و دارایی های FDA ، CDC و NIH را هماهنگ می کند ، اما کارهای دیگری نیز وجود دارد که وی باید انجام دهد”. در همین حال ، “Zients مهندس راه آهن خواهد بود تا قطارها را به موقع کار کند.”

وی گفت که ایالات آماده هستند تا فدرال ها نقش مشخص تری را به عهده بگیرند. وی گفت: “فرمانداران – جمهوری خواهان و دموکرات ها – مشتاقند که سرانجام یک شریک فدرال داشته باشند.” آنها نه تنها احساس تنهایی می کردند بلکه نمی دانستند چه چیزی از کاخ سفید بیرون می آید. »

علوم جلو

انتخاب متخصص بیماری های عفونی بایدن به عنوان دکتر روچل والنسکی به عنوان رئیس مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، ارتقا دکتر آنتونی فوزی به عنوان مشاور پزشکی و بازگشت دکتر ویوک مورتی به عنوان جراح عمومی در جامعه پزشکی خوانده می شود. به عنوان بازیابی نقش مهم سنتی علم در موارد اضطراری بهداشت عمومی.

دکتر نادین گراشیا ، معاون اجرایی Trust for Health of America ، یک سازمان غیرانتفاعی که برای ارتقا سلامت عمومی فعالیت می کند ، گفت: “این بدان معنی است که برنامه پاسخ مبتنی بر علم بهداشت است.

دکتر وندی آرمسترانگ ، متخصص بیماری های عفونی در دانشکده پزشکی دانشگاه اموری ، گفت: در دوران ترامپ ، “ما که امروز پزشکی کار می کنیم ترسیده ایم.” “افرادی که بیشترین تجربه را دارند ، صدایی را که بسیاری از ما دوست داریم داشته باشیم ، ندارند. … این به من نشان می دهد که دولت آماده است تا تخصص را برای هدایت برنامه خود ارائه دهد. “

والنسکی ، یک متخصص HIV / AIDS که به طور گسترده ای شناخته شده است ، در اولین موج بهار امسال تجربه دست اول خود را با ویروس کرونا به عنوان رئیس بیماری های عفونی در بیمارستان بوستون ماساچوست کسب کرد.

دکتر راجش گاندی ، پزشک بیماری عفونی در ماس جنرال گفت: “او یک رهبر واقعی در COVID بود.” “او سیاست های کنترل عفونت در بیمارستان را سازمان می دهد ، آزمایشات درمانی را ترتیب می دهد ، آزمایشات را سازمان می دهد و آزمایشات را انجام می دهد.”

بر روی عدالت تمرکز کنید

حتی بیشتر از نامزدی سیاستمدار لاتین برای دبیر بهداشت ، انتخاب بایدن به عنوان دکتر مارسللا نونس اسمیت به عنوان دانشگاه ییل به عنوان نشانه ای خوانده می شود که دولت وی برای توزیع عادلانه واکسن ها و درمان ها بین اقلیت های نژادی و قومی که تعداد نامتناسبی از مرگ و میر ناشی از COVID-19 را متحمل شده است.

این چالش با شک و تردید گسترده در بین اقلیت ها مواجه است که سیستم مراقبت های بهداشتی بهترین منافع را در ذهن خود دارد.

نشانه های اولیه نشان می دهد که واکسن ها بسیار موثر هستند ، گفت: آلتمن از بنیاد قیصر. اما نظرسنجی ها به ویژه در میان آفریقایی آمریکایی ها فقدان شدید سو strong ظن را نشان می دهد.

آلتمن گفت: “در حالی که ایالات قادر به تصمیم گیری نهایی درمورد اینکه چه کسی واکسن را دریافت می کند ، باید در مورد این تصمیمات راهنمایی شود تا آنها در کل کشور منصفانه و عادلانه باشند.” “شما نمی خواهید مردم نگاه کنند و بگویند:” این فقط عادلانه نبود. ” “

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر