جدیدترین: ایالت استرالیا 28 روز بدون پرونده جدید را جشن می گیرد


جمعه چهار هفته بدون مورد جدید COVID-19 پشت سر گذاشت و در 24 ساعت گذشته 9828 ویکتوریا مورد آزمایش قرار گرفتند.

مقامات بهداشتی می گویند 28 روز بدون موارد جدید به معنای از بین رفتن ویروس از جامعه است ، زیرا این زمان نشان دهنده دو دوره 14 روزه جوجه کشی است.

در 11 آگوست ، ویکتوریا به 7880 مورد فعال رسید. آخرین بیمار COVID-19 در یکی از بیمارستانهای ویکتوریا روز دوشنبه مرخص شد و دولت را غیرفعال کرد.

از سرگیری ، قفل شدن در ملبورن ، ممنوعیت رفت و آمد در شب و محدودیت سفر و پیوستن به خانواده را مجبور کرد. نخست وزیر دانیل اندروز به دلیل رهنمودهای سختگیرانه خود چندین ماه بارها مورد انتقاد قرار گرفته است.

“این یک چیز احساسی است. این آموزش باعث می شود که مراقب باشم که نگویم ما در اینجا به خط پایان رسیده ایم. “” دکتر ملبورن استیون پرنیس به رادیو استرالیا گفت: “اما این واقعیت که ما در طی سه ماه به آن نقطه رسیدیم ، هیچ کس نمی توانست حدس بزند که ما حتی به آن نزدیک خواهیم شد.”

تعداد کشته شدگان ویروس در استرالیا 907 نفر است و 819 نفر از آنها از ویکتوریا هستند.

———

آنچه شما باید درباره شیوع ویروس بدانید در اینجا آمده است:

– جمعه سیاه چراغ امیدواری برای مغازه های آشفته ارائه می دهد

– هنگام ویروس شکرگذاری ، مکانهای خالی ، تعطیلات تحویل داده شود

– انگلستان از تنظیم کننده می خواهد واکسن AZ-Oxford را در برابر س evaluateالات ارزیابی کند

– بیماری همه گیر ، این مورد را به فصلی از خرید در تعطیلات تبدیل می کند که مانند دیگران نیست. کمپانی های اسباب بازی بقیه خانه را که با Play-Doh و Legos با عطر و بوی لاته بزرگ شده است ، تبدیل به وارهولس کرده اند.

– فرودگاه اصلی رم می گوید مقامات ایتالیایی به منظور از بین بردن قرنطینه 14 روزه لازم برای مسافران وارد ایتالیا ، به زودی آزمایشی را با پروازهای موسوم به “آزمایش COVID” از سه فرودگاه ایالات متحده تصویب می کنند.

– بیشتر مردم انگلیس پس از پایان محاصره هفته آینده در سراسر کشور ، با محدودیت های شدید ارتباطی و تجاری روبرو خواهند شد.

———

پوشش AP را در https://apnews.com/hub/coronavirus-pandemic و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak دنبال کنید

———

آنچه در اینجا اتفاق می افتد اینجا است:

توکیو – ناروهیتو امپراطور ژاپن و خانواده اش به دلیل نگرانی در مورد مبارزه این کشور با تجدید عفونت های ویروس کرونا ، تبریک سال نو خود را از بالکن کاخ جشن نخواهند گرفت.

آژانس خانگی سلطنتی روز جمعه در بیانیه ای گفت که تبریک سالانه 2 ژانویه برگزار نمی شود. این رویداد به طور سنتی ده ها هزار انسان خیرخواه را به باغ کاخ می کشاند. این سلام اخیراً در سال 1990 و پس از مرگ پدربزرگ ناروهیتو لغو شد.

امپراتور ناروهیتو و خانواده اش به دلیل لغو حوادث کاخ ، از ابتدای ابتلا به بیماری همه گیر به ندرت در محافل عمومی ظاهر شده اند.

کارشناسان از دولت خواسته اند به دلیل افزایش موارد جدی ویروس کرونا ، فعالیت های اجتماعی و تجاری را در آستانه فصل تعطیلات کاهش دهد.

———

سئول ، کره جنوبی – تعداد ویروس های کرونا در کره جنوبی برای دومین روز متوالی بیش از 500 است و نخست وزیر این کشور از مردم می خواهد که آخر هفته در خانه بمانند تا احیای ویروس را مهار کنند.

نخست وزیر چون زی زیكون روز جمعه گفت كه مردم باید از اجتماعات اجتماعی خودداری كنند و از بیرون رفتن در مكانهای عمومی در آخر هفته خودداری كنند. کره جنوبی پس از تخفیف قوانین سختگیرانه درباره فاصله اجتماعی در ماه گذشته ، شاهد افزایش عفونت های جدید بوده است.

مقامات گزارش دادند 569 مورد عفونت تازه تأیید شده در 24 ساعت گذشته بوده است که در این کشور با 516 مورد مرگ و میر ، 32987 مورد ابتلا به بیماری همه گیر افزایش یافته است. 583 مورد جدید گزارش شده در روز پنجشنبه اولین باری است که تعداد کره جنوبی از ماه مارس تاکنون از 500 مورد عبور کرده است.

———

ST لویی – بیشتر استان های میسوری در منطقه سنت لوئیس مجوزهایی را برای استفاده از ماسک های صورت مانند موارد ویروس کرونا و بستری شدن در بیمارستان وضع کرده اند.

این اقدام در حالی صورت می گیرد که مقامات بهداشتی در منطقه برای ایجاد درخواست ماسک از فرماندار مایک پارسون در سراسر کشور از کار افتاده اند.

شهرستان جفرسون ، در جنوب سنت لوئیس ، آخرین نفری است که این حکم را قبول می کند. همسایه شهرستان فرانکلین هفته گذشته دستور ماسک را تصویب کرد و شهرستان بون نیز در اوایل هفته جاری درخواست مشابهی را پذیرفت. همچنین در این هفته ، مقامات شهرستان سنت چارلز دستور ساعت 11 شب را برای بستن بارها و رستوران ها صادر کردند.

روز پنجشنبه ، مقامات دولتی 4،471 مورد تأیید شده جدید گزارش دادند که در مجموع 287،263 مورد اتفاق افتاد. از ابتدای شیوع همه گیر ، 3،808 نفر بر اثر COVID-19 جان خود را از دست داده اند.

———

نیویورک – اندرو کوومو ، فرماندار نیویورک ، اظهار داشت که مقامات در حال کار بر روی یک طرح زمستانی برای ویروس کرونا هستند که شاخص هایی از چگونگی شناسایی نقاط داغ این ویروس را توسط دولت اضافه می کند.

روز پنجشنبه ، کوومو گفت که ایالت برای هدف جلوگیری از اعمال محدودیت های گسترده ایالت ، با در نظر گرفتن عواملی مانند نرخ بستری شدن در بیمارستان و در دسترس بودن تخت های مراقبت های ویژه ، به هدف قرار دادن مناطق کوچک جغرافیایی که موارد ویروس در آنها یک مشکل خاص است ، ادامه خواهد داد. بخش

در طرح جدید عواملی مانند میزان بستری شدن در بیمارستان و در دسترس بودن تخت های مراقبت های ویژه برای تعیین محل نقاط داغ افزوده خواهد شد.

کوومو گفت که در این طرح زمستانی همچنین به روش هایی برای باز نگه داشتن مدارس ، ارزیابی میزان ایمنی مثبت و تعیین سطح تست مورد نیاز در مدارس در ماه های زمستان پرداخته شده است. این طرح همچنین به طور خلاصه نحوه توزیع واکسن ها در زمان موجود بودن را بیان می کند.

———

DES MOINES ، آیووا – آیووا 41 مرگ ناشی از COVID-19 را روز پنجشنبه اضافه کرد زیرا سه مرکز مراقبت طولانی مدت دیگر شیوع ویروس را گزارش دادند.

KCCI گزارش می دهد که اداره بهداشت عمومی آیووا 3،331 مورد مثبت جدید COVID-19 را در ساعت 10 صبح گزارش کرده است که در مجموع 222،278 مورد رخ داده است.

خدمات مراقبت طولانی مدت به ویژه آسیب دیده است ، به طوری که 1038 مورد از 2312 مرگ این ایالت را تشکیل می دهند. سه تسهیلات جدید گزارش شیوع در مجموع 152 مورد را افزایش داده است.

داده های اداره بهداشت همچنین نشان می دهد که کمتر ایالت آیووا میزان مثبت مثبت 14 روزه بالای 15٪ را گزارش می دهد. اکنون 88 شهرستان با نرخ 15٪ یا بیشتر در مقایسه با 91 روز قبل وجود دارد. مدارس در این شهرستانها ممکن است برای ارائه 100٪ آموزش از راه دور درخواست معافیت کنند.

———

قانون ، می تواند. – تعداد شهرستانهایی در کانزاس که به پوشش صورت نیاز دارند به شدت افزایش یافته است زیرا افراد کمتری دوره گذشته را به عنوان فرماندار لورا کلی کنار گذاشته اند.

طبق لیست تهیه شده توسط انجمن کانزاس کانتی ، 62 شهرستان کانزاس در حال حاضر سفارشاتی دارند که بسیاری از آنها در حال آماده شدن هستند ، زیرا ماسک ماسک جدید کلی از چهارشنبه اعمال می شود. به گزارش ستاره کانزاس سیتی ، 43 شهرستان دیگر منصرف شده اند ، اما بیشتر آنها مردم را به استفاده از نقاب تشویق یا تشویق می کنند.

این در تضاد کامل با پاسخی است که کلی به اولین سفارش ماسک خود در ماه جولای دریافت کرد ، زمانی که اکثر شهرستانها دست از کار کشیدند.

در همین حال ، هتل لارنس به عنوان یک پناهگاه برای افرادی که پس از آزمایش COVID-19 مثبت یا قرار گرفتن در معرض یک مورد مثبت نیاز به قرنطینه یا جدا شدن دارند ، خدمت خواهد کرد ، Douglas County و شرکای فرماندهی مشترک آن در یک بیانیه مطبوعاتی گفتند.

لارنس ژورنال ژورنال گزارش می دهد: بخش مدیریت اضطراری کانزاس بودجه ای را برای خدمات پناهگاه در Baymont Inn and Suites فراهم می کند. این برای افراد بی خانمان قابل دسترسی است ، کسانی که به دلیل بسیاری از افراد در یک خانه زندگی نمی کنند و اولین کسانی هستند که در مشاغل پر خطر پاسخ می دهند و کار می کنند ، نمی توانند با خیال راحت در خانه منزوی شوند یا قرنطینه شوند.

———

پیر ، اس دی – گروهی از داکوتای جنوبی با برپایی یک یادبود موقت در حوالی پایتخت ایالت در پیر برای کشته شدن COVID-19 ، روز شکرگذاری را جشن گرفتند.

گروهی به نام Stop the Spread بیش از 800 صندلی خالی را در كپیتول مستقر كردند كه نماینده هر فرد متوفی بودند. این ایالت 849 مرگ ناشی از COVID-19 را محاسبه کرده است که 424 مورد از این مرگ در نوامبر رخ داده است.

به گفته محققان جان هاپکینز ، تعداد کشته ها 41 امین در کشور است ، اما یازدهمین سرانه است.

در حالی که این ایالت یکی از کمترین میزان مرگ و میر در سرانه را در تابستان و پاییز حفظ کرده است ، موج مرگ و میر منجر به افزایش مرگ و میر در هفته های اخیر شده است.

———

مادرید – اطلاعات مربوط به آلودگی و مرگ و میر اسپانیا در اثر احیای مجدد COVID-19 همچنان رو به کاهش است ، در این کشور 12289 مورد جدید و 337 مورد مرگ ثبت شده است.

تعداد تجمعی 14 روزه COVID-19 مورد در هر 100000 نفر جمعیت ، یک معیار شناخته شده برای شیوع بیماری همه گیر است ، همچنین در روز پنجشنبه به 325 مورد کاهش یافت.

این در 9 نوامبر در زمان رنسانس ، زمانی که 529 بود ، از اوج خود دور است و در میان اقدامات ملی برای محدود کردن جنبش و اجتماعات اجتماعی اتفاق می افتد.

دولت اذعان می کند که روند مطلوب است ، اما می خواهد تا زمانی که به هدف 25 مورد در هر 100000 نفر برسد ، محتاط باشد.

تعداد کل موارد ویروس کرونا ویروس کرونا در اسپانیا 1.6 میلیون نفر است که بیش از 44000 مورد مرگ داشته است.

———

اوتتاوا ، انتاریو – مشاور ارشد پزشکی در بهداشت کانادا می گوید که نامزد Pfizer COVID-19 ممکن است ماه آینده در کانادا تأیید شود.

دکتر Supriah Sharma می گوید که بررسی Health Canada برای واکسن تولید شده توسط Pfizer و BioNTech از پیشرفته ترین موارد است. او می گوید کانادا در حال بررسی آن با ایالات متحده و اروپا است و انتظار دارد که همزمان با دریافت مجوز اضطراری در ایالات متحده ، آن را در اینجا تصویب کند.

سازمان غذا و داروی ایالات متحده در تاریخ 10 دسامبر در حال بررسی موضوع برای دادن چراغ سبز به Pfizer است. کانادا با خرید حداقل 20 میلیون دوز واکسن فایزر معامله ای انجام داده است که چهار میلیون اولیه آن قرار است قبل از پایان ماه مارس وارد شود.

شارما می گوید انتظار دارد اولین زایمان واکسن Pfizer در ژانویه انجام شود ، اما این احتمال وجود دارد که کانادا دریافت اولین دوزها را قبل از پایان سال آغاز کند.


منبع: dandan-khabar.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*