[ad_1]

رئیس جمهور منتخب جو بایدن می گوید امیدوار است جمهوریخواهان در کنگره تمایل بیشتری برای ارسال پول به دولت های ایالتی و محلی داشته باشند ، پس از ترک رئیس جمهور دونالد ترامپ.

14:45

بایدن پیشنهاد کرد که جمهوریخواهان با درخواست دموکرات ها برای تأمین بودجه محلی به عنوان بخشی از بسته امداد همه گیر ، “به دلیل ترس از مجازات رئیس جمهور” مخالفت کردند.

بایدن می گوید: “ما امیدواریم که وقتی او آنجا را ترک کند ، آنها تمایل بیشتری به انجام آنچه می دانند برای نجات جوامعی که در آن زندگی می کنند ، انجام دهند.”

دموکرات ها و جمهوری خواهان کنگره معمولاً می گویند که لایحه محرک جدیدی لازم است ، اما آنها در مورد اینکه چه مقدار پول باید به دولت های محلی برود ، اختلاف نظر دارند.

———

آنچه شما باید در مورد انتقال رئیس جمهور بدانید – انتخابات جو بایدن در خانه سفید:

بیشتر بخوانید:

– دموکرات های مجلس نمایندگان پلوسی را به عنوان رئیس مجلس بایدن رهبری می کنند

– ترامپ رئیس آژانس را که تضمین کننده امنیت آرا در سال 2020 است ، برکنار کرد.

———

آنچه اتفاق می افتد در اینجا است:

12:10

واکسن ساز Pfizer می گوید که در حال حاضر به عنوان بخشی از تلاش های مداوم برای به روزرسانی همه ذینفعان در مورد واکسن ویروس کرونا و توزیع آن ، با تیم انتقال جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، در ارتباط مرتب است.

سخنگوی شارون کاستیلو گفت: “در این روند دیگر جایی برای سیاست وجود ندارد.”

یکشنبه گذشته ، رئیس ستاد بایدن ، ران کلاین ، گفت که تیم انتقالی قصد دارد با Pfizer و سایر تولیدکنندگان واکسن ملاقات کند زیرا رئیس جمهور دونالد ترامپ به تعویق می اندازد روند رسمی انتقال به دولت جدید.

کاستیلو روز چهارشنبه گفت که فایزر ارتباط مداوم خود را با دولت ترامپ ، فرمانداران و قانونگذاران برجسته دو حزب سیاسی در کنگره حفظ می کند. تیم بایدن بخشی از این تلاش است.

Castillo می گوید Pfizer “در طول انتقال” با هر دو طرف ارتباط برقرار می کند.

هنوز در مورد جلسه رسمی بین بایدن و روسای دارو هیچ خبری در دست نیست.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر