[ad_1]

دهلی نو – هند در 24 ساعت گذشته با 36604 مورد جدید گزارش شده ، روند کاهشی در عفونت های ویروس کرونا حفظ کرده است.

به گفته وزارت بهداشت ، موارد در ماه نوامبر نسبت به اکتبر 32 درصد کاهش یافته است. برای بیش از سه هفته ، موارد یک روزه در هند زیر 50،000 باقی مانده است.

وزیر بهداشت راجش بوشن گفت که موارد جدید از اوج خود در اواسط سپتامبر و تقریباً 100000 روزانه به طور مداوم در حال کاهش است. .

در پایتخت دهلی نو نیز کاهش عفونت های روزانه وجود دارد. در 24 ساعت گذشته 4006 مورد جدید گزارش شده است.

هند 501 مورد مرگ اضافی گزارش داد که تعداد کل مرگ ها را به 138،122 نفر افزایش داد.

در تلاش برای جلوگیری از شیوع ویروس ، وزارت کشور به ایالات متحده اجازه داده است محدودیت های محلی را اعمال کنند.

———

تابش ویروس:

– پانل آمریکایی: اولین واکسن ها برای کارمندان بهداشت ، خانه های سالمندان

“برای چند هفته بسیار تاریک”: سردخانه ها و بیمارستان ها سرریز شده اند

– اتحادیه اروپا انتظار دارد در 29 دسامبر اولین واکسن ویروس را بعداً از ایالات متحده تصویب کند

– قانون گذاران انگلیس به تصویب محدودیت های جدید ویروس کرونا در انگلیس رای دادند که از چند ساعت دیگر اعمال می شود. اما نخست وزیر بوریس جانسون با مخالفت قابل توجه حزب محافظه کار در مورد این اقدامات روبرو شده است.

– جاستین ترودو ، نخست وزیر کانادا گفت ، ممنوعیت سفر غیر ضروری با ایالات متحده لغو نخواهد شد تا زمانی که COVID-19 به طور قابل توجهی در سراسر جهان کنترل شود.

– رئیس جمهور فرانسه امانوئل مکرون می گوید که فرانسه محدودیت هایی را برای جلوگیری از رفتن گردشگران به استراحتگاه های اسکی سوئیس اعمال می کند و دامنه های فرانسه در طول فصل کریسمس در میان بیماری همه گیر ویروس کرونا بسته می مانند.

———

پوشش AP را در https://apnews.com/hub/coronavirus-pandemic و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak دنبال کنید

———

آنچه در اینجا اتفاق می افتد اینجا است:

دنور – ACLU در کلرادو و اداره کلانتری ولد توافقاتی را برای اجرای اقدامات زندان شهرستان برای حفاظت بهتر از زندانیان در برابر شیوع ویروس کرونا به توافق رسیده اند.

کلانتر منطقه ولد استیو ریمز و ACLU روز سه شنبه از قاضی فدرال خواستند تا با صدور فرمانی توافق بین دو کشور را برای ایجاد تغییرات و اطمینان از نظارت فدرال انجام دهد.

ACLU در ماه آوریل شکایت کرد و ادعا کرد دفتر کلانتری از دستورات بهداشت عمومی مربوط به بیماری همه گیر پیروی نکرده و از زندانیان ، کارکنان زندان و مردم به اندازه کافی محافظت نکرده است.

جو مویلان ، سخنگوی اداره کلانتری شهرستان ولد ، از اظهار نظر در این باره خودداری کرد.

———

آناپولیس ، مارینا – فرماندار مریلند ، لری هوگان ، روز سه شنبه اقدامات خود را برای افزایش تعداد کارمندان بهداشتی و برنامه ریزی بیشتر تخت های بیمارستانی اعلام کرد.

با همکاری انجمن بیمارستان مریلند ، فرماندار از آغاز ابتکاری به نام MarylandMedNow برای جذب افراد با سابقه بالینی برای کار در بیمارستان های دولتی ، خانه های سالمندان ، سایت های آزمایش و کلینیک های واکسیناسیون خبر داد.

این ایالت از کالج ها و دانشگاه ها خواسته است تا سیاست ها و روش های اضطراری را برای اعطای اعتبار علمی به دانشجویانی که مایل به کسب تجربه عملی کار در طی یک بیماری همه گیر هستند ، تدوین کنند.

استاندار همچنین از اقدامات برای افزایش تخت های بیمارستانی خبر داد. بیمارستانهای این ایالت باید یک برنامه رشد بیمار ، از جمله راهکارهایی برای گسترش تختخواب و تنظیمات کارکنان ارائه دهند. آنها قرار است در بخش بهداشت در 8 دسامبر برگزار شود.

همچنین ، در صورت بستری شدن در مجموع به 8000 بستری در بیمارستان ، بیمارستان ها باید ظرف 7 روز تقویمی ظرفیت کارکنان خود را 10٪ از ظرفیت جسمی هر بیمارستان افزایش دهند. از 6 هزار و 816 نفر در بیمارستان ها ، از روز سه شنبه ، 1،583 مورد ویروس کرونا را تأیید کرده اند.

———

سانفرانسیسکو – شهردار سانفرانسیسکو لندن یک روز پس از حضور فرماندار کالیفرنیا در یک رستوران لوکس در دره ناپا شام ایجاد می کند. شهردار سن خوزه ، سام لیكاردو برای شكرگذاری به خانه والدینش رفت. تنها چند ساعت پس از رای گیری برای ممنوعیت غذا خوردن در فضای باز ، یک رئیس اداره لس آنجلس شام را در فضای باز صرف کرد.

هر سه مقام محلی روز سه شنبه پس از گزارش های مختلف در مورد نقض قوانینی با هدف کنترل شیوع ویروس کرونا – یا حداقل نقض روحیه قوانین با اصرار مکرر دیگران به ماندن در خانه ، در نقطه داغ بودند.

سخنگوی شهردار به سانفرانسیسکو کرونیکل تأیید کرد که نژاد در 7 نوامبر در سه خشکشویی فرانسوی با ستاره میشلن در 7 نوامبر شرکت کرد تا 60 سالگی تولد گورتی لو لوئی سکولار را جشن بگیرد. او به همین ترتیب در اتاق سرپوشیده / فضای باز بسته شده فرماندار گاوین نیوزوم که قبل از آن جشن گرفته بود ، شام خورد.

نیوزوم ، که از مردم کالیفرنیا خواست “کار خود را انجام دهند” و در خانه بمانند ، هنگام اعلام شام 12 نفره عذرخواهی کرد ، و سپس دوباره وقتی عکس هایی از او ، همسرش و دیگران نزدیک هم نشسته ظاهر شد ، عذرخواهی کرد میز بدون ماسک.

سخنگوی نژاد ، جف کریتن ، شام فرانسوی شهردار در لباسشویی را “شام تولد خانواده کوچک” خواند. او بلافاصله به یک تماس تلفنی روز سه شنبه پاسخ نداد که آیا شام شامل بیش از سه خانوار مختلف است که طبق قوانین ایالت ممنوع است؟

———

دنور – جارد پولیس ، فرماندار کلرادو ، روز سه شنبه به بزرگترین متخصص بیماری های عفونی کشور پیوست و مردم را به ماسک زدن و داشتن فاصله اجتماعی برای جلوگیری از صدور حکم خانگی و بیمارستان های متراکم به دلیل شیوع ویروس کرونا تشویق کرد. در طول تعطیلات.

دکتر آنتونی فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو گروه ویژه ویروس کرونا ویروس کاخ سفید ، طی یک کنفرانس مطبوعاتی مجازی هشدار داد که کلرادو تنها نیست ، و شاهد جهش در موارد است و از مردم خواست مسافرت نکنید و در گروههای بزرگ جمع نشوید.

فاوسی گفت: “اگر به ایالات متحده نگاه كنید ، ما در حال حاضر واقعاً در یك بحران بهداشت عمومی به سر می بریم زیرا جهشی داریم كه از جهشی كه همه اواخر زمستان ، اوایل بهار دیده ایم ، بدتر است.”

وی افزود که “به احتمال زیاد شاهد افزایش موج” موارد خواهیم بود که براساس تعداد افرادی که برای شکرگذاری سفر کرده و جمع شده اند و کسانی که قبل از جشن برای خرید و شرکت در مهمانی های تعطیلات شرکت می کنند ، برگزار می شود. کریسمس و سال نو در گروه های بزرگ.

کلورادو با جهش قابل توجهی در موارد COVID-19 مورد اصابت قرار گرفت ، و هر 41 نفر از این افراد را آلوده دانستند.

———

ملل متحد – مجمع عمومی سازمان ملل با تصویب قطعنامه ای که از همه کشورها خواسته است کارگران کشتی را به عنوان “کارگران اصلی” معرفی کنند ، در تلاش برای حل مشکل 400000 دریانوردی است که در نتیجه COVID-19 گرفتار شده اند.

این قطعنامه که با اجماع روز سه شنبه توسط نهاد جهانی 193 عضو به تصویب رسید ، شرایط بسیار دشواری را که دریانوردان در دریا با آن روبرو هستند ، نشان می دهد که با واکنش به بیماری همه گیر ، که مانع از تغییر خدمه و بازگشت مجدد دریانوردان به کشورهای خود می شود ، این وضعیت را بدتر کرده است.

DianTriansyah Djani ، سفیر اندونزی در سازمان ملل ، که حامی این قطعنامه بود ، گفت که کار دو میلیون ملوان “فداکاری و حرفه ای بودن آنها را در این بحران نشان داده است ، اطمینان از اینکه تجارت و تدارکات جهانی به درستی پیش می روند”. مورد توجه قرار نمی گیرد.

این قطعنامه تصدیق می کند که “حمل و نقل بیش از 80 درصد تجارت جهانی را حمل می کند ، که برای عملکرد مناسب جامعه ضروری است ، از جمله تجهیزات پزشکی حیاتی ، مواد غذایی و سایر کالاهای اساسی ، که برای پاسخ و بهبود COVID-19 بسیار مهم است. “

جیانی گفت: محدودیت های سفر اعمال شده توسط دولت ها در نتیجه بیماری همه گیر “تغییر خدمه و جلوگیری از سوار شدن و پیاده شدن ملوانان را دشوار کرده است” و صدها هزار نفر را در دریا رها کرده است. وی گفت: تعریف ملوانان و سایر دریانوردان به عنوان “کارگران اصلی” از مشکلات آنها می کاهد.

اتاق حمل و نقل بین المللی ، که 80 درصد نیروی دریایی بازرگانی جهان را تشکیل می دهد ، تخمین می زند که نزدیک به 400000 ملوان به دلیل همه گیری ، در دریا گیر افتاده اند ، بیش از یک سال و برخی از آنها تا 17 ماه ، که بیش از قرارداد آنها است.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر