[ad_1]

سلم ، اورگن – شورای پزشکی اورگان مجوز پزشکی پزشکی را که در یک گردهمایی طرفدار ترامپ گفته بود که وی در کلینیک خود در دالاس ، اورگان ماسک ندارد ، به حالت تعلیق درآورد.

KGW-TV روز جمعه گزارش داد كه دکتر استفان لاتولیپ نیز در یك گردهمایی در ماه نوامبر گفت كه وی همچنین دیگران را به استفاده از ماسك تشویق نمی كند.

در تهیه تدارکات دولتی ، کارمندان بهداشت باید از ماسک در مراکز بهداشتی استفاده کنند.

شورای پزشکی این هفته به دلیل نگرانی در مورد ایمنی بیمار ، به تعلیق مجوز LaTulippe رأی داد.

LaTulippe به درخواست نظر KGW-TV پاسخ نداد و قبلاً از اظهار نظر خودداری كرد.

———

تابش ویروس:

– بیشتر کالیفرنیا برای جلوگیری از ویروس های جدید عمیق است

– چین در حال تهیه توزیع گسترده واکسن های ویروس کرونا است

– اروپا با افزایش مرگ و میر ویروس کرونا در خانه سالمندان دست و پنجه نرم می کند

– درگیری در اتیوپی باعث یک بحران انسانی و ویروسی شده است

———

پوشش AP را در https://apnews.com/hub/coronavirus-pandemic و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak دنبال کنید

———

آنچه در اینجا اتفاق می افتد اینجا است:

ST لوئیس – بیمارستان های کودکان در سنت لوئیس همزمان با تلاش بیمارستان های منطقه برای مقابله با شیوع ویروس کرونا ، درمان بیماران بزرگسال را آغاز کرده اند.

دکتر ماریا استرند ، رئیس ارشد پزشکی بیمارستان کودکان SSM کاردینال گلن ، به بخش سنت لوئیس پست گفت که وی در حال درمان بزرگسالانی است که COVID-19 ندارند تا برخی فشارها را از بیمارستان های دیگر کاهش دهد. بیمارستان کودکان سنت لوئیس نیز درهای خود را به روی بزرگسالان گشوده است.

حدود 1054 نفر روز چهارشنبه در منطقه سنت لوئیس به علت COVID-19 بستری شدند ، از جمله 221 بیمار در بخش های مراقبت ویژه. ظرفیت بیمارستان های منطقه سنت لوئیس حدود 82٪ برای تخت های بیمار و 81٪ ظرفیت برای تخت های مراقبت ویژه است.

کارمندان بیمارستان های کودکان SSM Health و BJC Healthcare نیز داوطلبانه در سایر بیمارستان های شلوغ شروع به کار کردند.

——

ققنوس – مقامات بهداشتی در آریزونا روز شنبه وقتی ایالت 6،799 مورد ویروس کرونا را گزارش کرد ، دومین افزایش روزانه از زمان شیوع بیماری همه گیر است.

وزارت بهداشت در توییتر خود گفته است که مردم باید “اطراف همه کسانی که عضو خانواده شما نیستند ، حتی کسانی که می شناسید و به آنها اعتماد دارید” نقاب بزنند.

به همین ترتیب ، مدیر بخش ، دکتر کارا کریست ، می گوید مردم “باید اقدامات احتیاطی را انجام دهند ، گویا ممکن است به این بیماری آلوده شویم.” و ما باید طوری رفتار کنیم که گویی همه اطرافیان ما می توانند آلوده شوند. “

موارد گزارش شده در روز شنبه تنها رکورد 10322 مورد گزارش شده در روز سه شنبه را دنبال می کند. مقامات گفتند که بالاترین رکورد شامل تاخیر در تعطیلات آخر هفته شکرگذاری است. در این هفته چهار گزارش روزانه از بیش از 5000 مورد وجود داشت.

بستری شدن در بیمارستان ویروس کرونا در روز جمعه به 2931 مورد رسید ، پنج برابر بیشتر از اوایل ماه اکتبر. داگ دوسی ، فرماندار جمهوریخواه ، برای این کشور حکم مقرری یا مقررات منع رفت و آمد اعلام نکرده است.

روز شنبه ، این ایالت 40 مورد مرگ را گزارش کرد. آریزونا در مجموع 358،900 مورد و 6،935 مورد مرگ تایید شده دارد.

———

ROME – ایتالیا روزانه بیش از 21000 مورد ویروس کرونا داشته و در 24 ساعت گذشته 662 مورد مرگ و میر داشته است.

21،052 مورد جدید باعث افزایش کل ایتالیا به نزدیک به 1.6 میلیون نفر شده است. 59 هزار و 514 مورد مرگ و میر تایید شده وجود دارد که دومین تلفات بزرگ در اروپا پس از تلفات در انگلیس است.

این هفته جوزپه كنته نخست وزیر ایتالیا فرمانی را امضا كرد كه سفر بین مناطق را از 21 دسامبر تا 6 ژانویه ، تعطیلات ملی در روز ظهور مقدس ، محدود می كند. کنته امیدوار است با این کار از تعطیلاتی که می تواند به عفونت دامن بزند جلوگیری کند.

———

RALEIGH، NC – کارولینای شمالی گزارش داد که افزایش رکورد موارد ویروس کرونا و بستری شدن در بیمارستان در روز شنبه.

این ایالت 6018 مورد را از روز جمعه و 2،171 نفر مبتلا به ویروس کرونا را در بیمارستان ها گزارش کرده است. این 14 روز بیشتر از روز قبل است.

دکتر مندی کوهن ، وزیر بهداشت ایالتی گفت: “در کمتر از یک هفته ، ما از بیش از 5000 مورد جدید گزارش شده در یک روز به بیش از 6000 رسیده ایم.” “این بسیار نگران کننده است. این نشان می دهد که ما در حال حاضر شیوع ویروس بیشتری در کشور خود داریم. “

کوهن می گوید ، کارولینای شمالی تعداد افرادی که تحت مراقبت های ویژه هستند رکورد دارد. بخش بهداشت گفت 49 نفر دیگر نیز کشته شدند که در مجموع 5 هزار و 516 نفر را تأیید کرد.

———

شهر اوکلاهاما – روز شنبه 4370 گزارش جدید از ویروس کرونا در اوکلاهما گزارش شد.

میانگین متحرک موارد از 2843 در روز 20 نوامبر به 3044 در روز جمعه افزایش یافته است. طبق اعلام دانشگاه جان هاپکینز ، متوسط ​​میزان مرگ و میر روزانه از 15 در روز به 22 در همان مدت افزایش یافته است.

طبق گفته دکتر دیل براتزلر از مرکز پزشکی دانشگاه اوکلاهما ، این افزایش عمدتا به دلیل شیوع جامعه است. وی می گوید: “این مکانها معمولاً مکانهایی مانند رستوران ، بار ، سالن ورزشی ، عبادتگاهها هستند.”

تعداد کل مرگ های تأیید شده در اوکلاهما 213،245 نفر است.14 مرگ دیگر گزارش شده است که در مجموع 1،874 مرگ تایید شده دارد.

———

بویز ، آیداهو – نیروهای گارد ملی مردم را به خارج از کلینیک اورژانس Boise ، که به یک مرکز ویروس کرونا تبدیل شده است ، هدایت می کنند.

مقامات بهداشتی می گویند با افزایش عفونت و مرگ ، تلاش آیداهو برای مهار ویروس کرونا ناکام مانده است. آنها عملیات انتخابی را برای صرفه جویی در فضای بستر متوقف کردند.

در کلینیک گروه پزشکی بهداشت اولیه ، دستیار پزشک نیکول توماس 12 ساعت دیگر کار می کند. او از تجهیزات محافظتی برای معاینه 36 بیمار در روز با علائم استفاده می کند. به گفته وی ، چند روز نیمی از آزمایش برای ویروس کرونا مثبت است.

در کشوری که بسیاری از شهروندان با محدودیت های همه گیر مخالفت می کنند ، پرسنل پر کار بیمار می شوند یا برای جلوگیری از فشارهای عصبی آنجا را ترک می کنند. تعیین وقت برای آزمون حداقل دو روز طول می کشد. مقامات مراقبت های بهداشتی اولیه می گویند که تا 30 دسامبر سه مرکز دیگر را به کلینیک های COVID-19 تبدیل خواهند کرد.

بیش از 1000 نفر بر اثر ویروس کرونا در آیداهو جان خود را از دست داده اند. عفونت های تأیید شده بیش از 100000 بوده است.

———

دیتروا – مقامات بهداشتی میشیگان بیش از 8600 مورد تایید شده روزانه در روز جمعه و 81 مورد مرگ گزارش دادند.

دکتر عدنان مونکارا ، معاون اجرایی رئیس و مدیر ارشد بالینی سیستم بهداشتی دیترویت هنری فورد گفت: “هنگامی که به تعداد مرگ و میرهای روزانه نگاه می کنیم ، تعداد مرگ و میرهای روزانه را دو برابر کرده ایم ، این هم در سطح ملی و منطقه ای طی چند هفته گذشته.”

او نگران احتمال سفر و اجتماعات خانوادگی در روزهای تعطیل است.

مونکره می گوید که سیستم بهداشتی در حال حاضر 576 کارمند دارد زیرا آنها آزمایشات را پشت سر گذاشته اند ، در آستانه آزمایش هستند یا به دلیل تماس نزدیک در قرنطینه هستند.

وی گفت که این تعداد از یک هفته پیش نزدیک به 200 کارگر افزایش یافته است.

[ad_2]

منبع: dandan-khabar.ir

ایندکسر