از سوی دیگر، برخی از کودکان با نقص های جدی گوش متولد می شوند و بنابراین ممکن است مناسب ترین کاندید برای جراحی گوش برجسته یا اتوپلاستی باشند. والدین معمولاً وقتی کودک به سن مدرسه نزدیک می شود متوجه این مشکل می شوند. اما برای دختر و فرزندان شما که به سن مدرسه رسیده‌اند، جراحی بهترین گزینه است، زیرا غضروف گوش به اندازه کافی برای جراحی مشکل است. این پانسمان باید به طور مرتب تعویض شود تا تمیز بماند و در صورت لزوم گوش بررسی و تخلیه شود. تخلیه در محل درمان ضروری است. لازم است بیمار هر روز به توالت رفته و زخم را با آب و صابون معمولی شستشو دهد این عمل به تخصص جراح نیاز دارد، زیرا برش باید مخفی باشد و جای زخم نباید خیلی قابل مشاهده باشد.

اگر جراح شما اجازه دهد، می توانید یخ را روی محل جراحی پخش کنید. برخی از افرادی که تحت عمل جراحی زیبایی گوش قرار می گیرند ممکن است احساس کنند که غضروف به اندازه کافی به عقب کشیده نشده است. یک باند نرم به مدت 1-3 روز روی گوش ها اعمال می شود. می توانید با خودداری از فعالیت بدنی (حدود دو هفته) روند بهبودی را تسهیل کنید. این به معنای اجتناب از دویدن، ایروبیک، دوچرخه سواری، وزنه برداری یا استفاده از وسایل ورزشی است. 4. به مدت 10 روز بعد از جراحی گوش برجسته در هنگام خواب از هدبند استفاده کنید. جراحی ترمیمی گوش نوعی اتوپلاستی است که برای اصلاح ناهنجاری‌ها یا آسیب‌های وارده به گوش استفاده می‌شود. به مدت سه ماه پس از جراحی زیبایی گوش، باید هر شب از هدبند برای محافظت از گوش خود استفاده کنید. قبل از عمل لیستی از داروهایی که نباید استفاده شوند به شما داده می شود.

به طور خاص، این عمل ماکروتیا (شرایطی که در آن لاله به طور طبیعی شکل اما بسیار بزرگ است) را درمان می کند. پس از عمل، محل برش بسته خواهد شد. به عنوان مثال، پزشک باید تصمیم بگیرد که آیا می توانید بعد از عمل به کار خود ادامه دهید یا خیر. در هنگام انجام جراحی زیبایی گوش، پزشک تنها سطح گوش را با دست تغییر می دهد تا جراحی زیبایی گوش و به طور کلی جراحی گوش برجسته به هیچ وجه در شنوایی انسان اختلال ایجاد نکند. احتمال کوچک شدن گوش پس از جراحی در صورتی که توسط متخصص و پزشک مربوطه انجام نشود. جراحی زیبایی گوش معمولا بین 1 تا 2 ساعت طول می کشد که بستگی به وسعت جراحی دارد. جراح شما چک لیستی از دستورالعمل ها و نکات قبل از عمل را در هفته های قبل از عمل در اختیار شما قرار می دهد.

پارگی تمپان اغلب به دلیل گشاد شدن حفره تمپان ایجاد می شود و معمولاً در زنانی که از گوشواره های سنگین استفاده می کنند رخ می دهد. در پزشکی به آن جراحی زیبایی گوش، جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی می گویند. از آنجایی که زیبایی گوش یکی از ویژگی های بارز چهره است، بسیاری از افراد پس از انجام این عمل با داشتن ظاهری متناسب تری اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنند. اگر عادت دارید به پهلو بخوابید، ممکن است در نتیجه جراحی دچار اختلالات خواب شوید، زیرا مجبور نیستید به گوش (یا گوش) فشار بیاورید. بهبودی بعد از هر عمل تا حد زیادی به نوع عمل، سلامت عمومی و انعطاف پذیری گوش بستگی دارد. نتایج بلافاصله پس از برداشتن پانسمان، معمولاً یک تا دو هفته پس از جراحی قابل مشاهده است. با این حال، تورم یا کبودی ممکن است در طول فرآیند درمان باقی بماند و تغییرات ظریف ممکن است رخ دهد. بیشتر عمل های زیبایی گوش یا اتوپلاستی بین دو تا سه ساعت طول می کشد. در حالی که جراحی گوش یا اتوپلاستی یکی از ایمن ترین جراحی های زیبایی است، ممکن است مشکلاتی مانند هماتوم، گزگز، پریکندریت یا جای زخم داشته باشید.

 

 

عمل زیبایی گوش
جراحی زیبایی گوش
جراحی زیبایی لاله گوش
جراحی زیبایی گوش کودکان
جراحی زیبایی گوش در تهران
عمل زیبایی گوش در تهران
عمل جراحی زیبایی گوش در تهران
عمل زیبایی لاله گوش در تهران
جراحی گوش برجسته
جراحی عقب بردن گوش
جراحی گوش برامده
جراحی گوش کودکان
عمل گوش برجسته
عمل جراحی گوش برجسته
درمان برجستگی گوش
جراحی گوش برجسته تهران
جراحی گوش برجسته کودکان
جراحی زیبایی لاله گوش اتوپلاستی
جراحی اتوپلاستی
جراحی اتوپلاستی گوش
جراحی اتوپلاستی در تهران
جراحی اتوپلاستی تهران
اتوپلاستی گوش
جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی)
اتوپلاستی گوش تهران
 
 

 

 

ایندکسر