در اکثر سشوار های خانگی نوع موتور DC بکار رفته است، قدرت موتور و عنصر مشترک است، در این نوع سشوار تنها یک نوع دکمه وجود دارد که می توان آن را در سه حالت خاموش ، گرمای متوسط و باد سبک ، دمای بالا و باد شدید تنظیم کرد. سشوار رمینگتون مدل AC8820 دستگاهی پرقدرت با توان کاکرد بالاست که به طور کلی برای استفادهی خانگی و نیمه حرفهای طراحی شده است. یکی از سشوارهای حرفهای، سشوار تولیدشدهی شرکت رمینگتون AC5911 است. در ادامه پرفروش ترین مدل های سشوار را معرفی کرده ایم و یکی از محبوب ترین مدل ها را بررسی خواهیم کرد . دمای باد را روی سه حالت کم، متوسط و زیاد و سرعت باد را روی دو حالت معمولی و قوی میتوان تنظیم کرد. سشوار 3 حالت کنترل فشار باد خاموش، متوسط و زیاد دارد. کنترل حرارت نیز در 3 حالت سرد، ملایم و گرم می باشد.

سشوار مسافرتی پرومکس مدل 1040 خرید علاوه بر متمرکز کنندهی هوا، یک دیسپانسر نیز همراه این سشوار ارائه شده است که برای حجم دادن به موها بسیار مناسب است. طول عمر موتور سشوار 3000 ساعت که 5 برابر بیشتر از موتور های دیگر است. سشوار وی جی آر مدل 402 دو سرعته و دارای2 درجه گرما و تکنولوژی جدید کلید مستقل سرما میباشد قدرت این سشوار 2200 وات و موتور این سشوار AC است طول کابل سشوار 3 متر و قابل استفاده در آرایشگاه و منزل میباشد . به طور خلاصه سشوار Promax 1600 دارای موتور 1600 وات DC دو حالت ترکیبی سرعت و حرارت، حالت باد سرد بوده و با دستهی تاشو و ولتاژ قابلتغییر بوده و با حجم کمی که اشغال میکند میتوان بهراحتی آن را داخل کیف و چمدان به مسافرت برد. با انتخاب سشوار کم وزن و کوچک مسافرتی میتوانید به راحتی دسته آن را خم کرده تا حجم کمتری اشغال کند و آن را در کیف یا کمد خود بگذارید. در ضمن جهت سهولت در استفاده یک حلقه پلاستیکی در انتهای سشوار تعبیه شده است که امکان آویزان کردن سشوار را فراهم می کند و دستگاه همیشه در دسترس است و جای کمتری هم اشغال می کند.31. در حالی که این محصول با کاربرد خانگی از اندازه بزرگتری برخوردار است.

سشوار مسافرتی پرومکس مدل 1040 قیمت
بهترین برند سشوار برای مصارف خانگی چیست؟ سشوارهای مسافرتی مکس دارای دسته تاشو و موتور DC است، این سشوارها برای مسافرت و مصارف کوتاهمدت مناسب هستند. همه ی ما به دنبال وسایلی هستیم که با کمترین هزینه تمامی نیاز های حال و آینده ی ما را برآورده کند ، که این موضوع را با لفظ خوب یا بهترین بیان میکنیم .در ادامه با ویان کالا همراه باشید تا سشوار مسافرتی خود را بشناسید و خریداری کنید… ما اینجا هستیم تا دقیق، صریح و شفاف درباره کالاهایی که هر روز در اطرافتان میبینید با شما صحبت کنیم. این سشوار یک درپوش فیلتر هوا دارد که البته قابل جدا کردن نیست و همچنین یک عدد سری متمرکز کننده هوا دارد. سشوار فیلیپس به علت مزایایی چون جنس سرامیک المنت، فیلتر هوای قابل جدا شدن، طول سیم ۲ متری، دوام و ماندگاری بالا، تجهیز به ۳ درجه تنظیم سرعت و حرارت، نمونهای عمری و عالی محسوب میشود، اما به دلیل عدم تجهیز به فناوری تولید یون از سشوار پرومکس، یک گام عقبتر بوده و ازاینجهت باید برتری پرومکس را پذیرفت، البته بهشرط آنکه بتوان از وزن زیاد پرومکس صرفنظر نمود. این به طرز دلپذیری سبک است که باعث خشک شدن بدون درد حتی ضخیم ترین موها می شود و یک سیم پیچ 3 متری کابل های درهم را به گذشته تبدیل می کند.

قیمت سشوار مسافرتی پرومکس
حال این سوال پیش می آید که اگر به صورت موقت موها کوتاه بود و در آینده تصمیم به بلند کردن موها داشتیم و( یا بالعکس ) چه سشواری باید انتخاب کرد ؟ سشوار «نووآ» (Nova) مدل «N-662» سشواری مسافرتی با توان موتور 1000 وات و دستهی تاشوست. سشوار مسافرتی Q NOVA – فروشگاه تخفیف اینترنتی . سشوار دارای انواع مختلفی می باشد که از جمله آنها می توان به سشوار شارژی، سشوار مسافرتی و… روی دستهی سشوار مسافرتی پرومکس مدل LX1600 یک دکمهی چهارحالته وجود دارد که برای روشن/خاموش کردن سشوار و تنظیم سرعت و حرارت باد استفاده میشود. از دیگر ویژگی های آن محل اتصال سیم به دستگاه است که به صورت چرخشی میباشد که این ویژگی به راحتتر حرکت دادن سشوار کمک میکند. سیم برق سشوار 1.8 متر طول دارد و در محل اتصال به دسته، دارای حلقهی آویختن است. طول کابل سشوار به 3 متر میرسد. آنچه مشتریان همواره به دنبال آن هستند محصولی است که قیمت مناسب و بازدهی بالایی داشته باشد و طول عمر آن زیاد باشد. ترموستات داخلی این سشوار بسیار باکیفیت است و اجازه نمی دهد دمای آن از حدی بالاتر برود.

ایندکسر