این افراد می توانند با مشورت پزشک از مزایای جراحی زیبایی گوش بهره مند شوند. بهترین سن برای انجام اتوپلاستي ، بعد ازسن 5 سالگی می باشد ، چرا که لاله گوش کاملا رشد کرده و کودک برای مدرسه رفتن از اعتماد به نفس بالاتری برخوردار است. این جراحی روشی است که در آن سایز و حالت گوش ها را جراح تغییر می دهد. دکتر درخشنده دوره پزشکی عمومی را در سال ۱۳۷۴ دریافت نمودند و پس از آن در زمینه تخصصی گوش، حلق و بینی مشغول به ادامه تحصیل شدند و در سال ۱۳۸۱ موفق به اخذ تخصص خود گردیدند. وی با کسب مقام اول کشوری در بورد شفاهی و مقام چهارم کشوری در بورد کتبی موفق به اخذ دانشنامه تخصصی جراحی گوش و حلق و بینی و سر و گردن شد و دارای سابقه ۱۰ ساله در زمینه جراحی گوش و حلق و بینی می باشد و تمرکزشان بر روی جراحی صورت به خصوص جراحی و زیبایی بینی است. معمولاً گوش ها در حالت نرمال ، تحت زاویه ۳۰ درجه نسبت به سر قرار دارند. اکثر افراد بالغ می توانند پس از گذشت ۵ روز از عمل جراحی به سر کار برگردند.

تصویر یک حاکم خودخواه در زمان قاجار که خواستهاست از خود زیر این طاق یادگاری گذاشته باشد. در بسیاری از موارد، بیماران از بزرگ و برجسته بودن گوش های خود شکایت می کنند. گوش هایی که بیش از اندازه بزرگ هستند را می توان به وسیله ی جراحی پلاستیک گوش به تنهایی یا به همراه دیگر روش های جراحی که به گوش مرتبط می شوند به اندازه متناسب رساند. کدام مشکلات ظاهری را می توان به وسیله اتوپلاستی ( جراحی زیبایی گوش ) برطرف کرد ؟ بعد از اینکه گوش ها رشدشان کامل شد ، معمولا بعد از ۵ سال ، می توان جراحی اتوپلاستی را انجام داد. با انجام این جراحی می توان بسیاری از نواقص گوش را برطرف کرد. در چنین مواردی، افراد به دلیل عدم توازن و تناسب میان گوش ها و سایر قسمت های صورت خود، اعتماد به نفس خود را از دست می دهند و معمولا سطح می کنند گوش های خود را زیر لباس و یا مو پنهان کنند. برای آگاهی از هزینه عمل اتوپلاستی در ایران باید با پزشک خود پس از انجام معاینات پزشکی، مشورت کنید. 1. از شما خواسته می شود ، تا مصرف برخی دارو ها و مکمل ها از قبیل ایبوپروفن را کنار بگذارید.

به دلیل حساسیت این عمل بیمار باید به بهترین جراح زیبایی گوش در تهران در کنار هزینه مناسب آن مراجعه کند تا نتیجه مطلوب و ایده آل از آن را دریافت کنند. به مرور زمان از شدت التهاب و ورم موجود در گوش ها کاسته می شود و نتایج اصلی این روش مشخص خواهد شد. شکل برجسته گوش ، چیزی است که از زمان تولد ، توجه را به خود جلب کرده و قابل رویت می باشد. اتوپلاستی ، که جراحی زیبایی گوش نیز نامیده می شود ، یک نوع جراحی زیبایی است که هدف آن تغییر سایز، شکل و مکان گوش هاست. عمل اتوپلاستی علاوه بر برطرف کردن نقص های مادرزادی گوش به منظور بازسازی شکل ظاهری گوش نیز انجام می شود . بعضی از افراد ممکن است گوش کوچکی داشته باشند و یا گوش هایشان کاملاً رشد نکرده باشد. برای حفظ شکل جدید گوش از بخیه استفاده می شود. با این حال ممکن است در برخی بیماران، تغییراتی در ظاهر گوش بعد از جراحی مشاهده شود. تغییر مکان گوش ها در حین جراحی می تواند به طور موقت احساس پوست را در آن منطقه تغییر دهد. حتی ممکن است به نوار چسب جراحی یا مواد دیگری که در حین جراحی و بعد از جراحی استفاده می شود حساسیت پیدا کنید.

ولی این روشها در ســنین بــالاتر کـاربردی ندارند و در مواردی اگر بستن گوشها سفت باشد، باعث ایجاد خونمردگی و بدشکلی گوشها در کودک میشود و به هیچ عنوان توصیه نمیشود. چون به مرور زمان گوشت سفت تر می شود و شکل خودش را حفظ خواهد کرد. چون باعث التهاب پوست آسیب دیده می شوند و در نتیجه جراحی دیگری لازم می شود. وضعیت گوش شما از عوامل بسیار مهم در تعیین هزینه نهایی عمل زیبایی گوش خواهد بود به طوری که پزشک می بایست در ابتدا شرایط گوش و تمهیدات لازم در این راستا را ارزیابی کند. همچنین در صورتی که فرد ، از بدشکلی گوش خود در اثر آسیب دیدگی یا عوامل دیگر رنج می برد ، می تواند از درمان اتوپلاستی بهره مند شود. عوامل ژنتیکی و موقعیت سلامت ما ، مقدار رشد غضروف در گوش ها را تنظیم می کند ؛ ولی گاهی عواملی از قبیل آسیب دیدگی یا تصادف ، می تواند بعنوان یک عامل تعیین کننده در شکل گوش محسوب شود.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد درمان گوش برجسته در خانه نی نی سایت لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر