یکی از مزیت های خرید سرسیلندر با کیفیت از سایت ما، بکار گیری بهترین آلیاژ های روز دنیا در ساخت سرسیلندر هاست.جنس آلیاژ اهمیت بسیار ویژه ای در ساخت سر سیلندر دارد.آلیاژ مورد استفاده در این قطعه باید ویژگی هایی داشته باشد، که از جمله آن می توان به دارا بودن مقاومت و چقرمگی بالا اشاره کرد؛چون این قطعه باید در برابر حرارت و تنش حاصل از احتراق مقاوم باشد. گیربکس BE3 که از نوع ۵ سرعته و دستی است، وظیفه انتقال قدرت به چرخهای جلو را بر عهده دارد. تغییرات هوای ورودی روی مقدار سوخت ورودی کاملا تاثیرگذار است و تنظیم این کار را دریچه هواکش بر طراحی سرسیلندر عهده دارد. در همین رابطه بخش هایی مانند سوپاپ یا شمع ها نیز وجود دارند که از مقاومت کمتری نسبت به دیگر قطعات فولادی برخوردار بوده و زودتر از آن ها دستخوش تغییرات قرار می گیرند ، لذا لازم است تا نگاه ویژه ای به آن ها شده و به طریقی مخصوص خنک نگه داشته شوند . سرسیلندر معمولا یکپارچه و یا اگر طول موتور زیاد و یا سنگین باشد چند تکه ریخته شده و سپس سطوح لازم را تراشیده و صیقل داده و بشکل مورد نظر در می آورند. اگر میانسال هستید و خودرو را برای استفاده خانوادگی میخواهید و یا در هر سن و سالی که هستید آرامش اصل اول رانندگی شماست، در صورتیکه بودجه کافی در اختیار دارید، پژو پارس LX بهترین انتخاب برای شماست.

سرسیلندر کامل اگر یک واشر سرسیلندر در هر کدام از این سه وظیفه اصلی نتواند کار خود را درست انجام ندهد، بسته به میزان آسیب واشر سرسیلندر، نتیجه آن ممکن است یا بسیار واضح باشد یا اصلاً خود را نشان صدای سرسیلندر پژو ندهد. اگر بخار در حالت گرم بودن موتور از اگزوز خارج شود دلیل بر سوختن یا نیم سوز بودن (ترسیدگی) واشر سرسیلندر سرسیلندر سوزوکی ویتارا است. اگر دود سفید از اگروز خارج شد، نشان دهند حضور آب در محفظه احتراق است. پیشرانه این خودرو همان نمونه ۱.۸ لیتری بود که در سرسیلندرش به جای یک میل سوپاپ از دو میل سوپاپ استفاده شده است تا سوپاپ های این خودرو را که دو برابر مدل قبلی یعنی ۱۶ عدد بودند را به حرکت درآورد. موتورهای دیزل ، به انوع گستردهای از موتورها گفته میشود که بدون نیاز به یک جرقه الکتریکی میتوانند ماده سوختنی را شعلهور سازند. مصرف سوخت ترکیبی این خودرو در حدود ۹.۲ لیتر گزارش شده است که آن را زمره خودروهای با مصرف سوخت بالا قرار میدهد.

سرسیلندر ۲۰۶ تیپ ۲
کیسه هوای سرنشینان جلو، دکمه های کنترلی بر روی فرمان و سیستم تهویه هوای اتوماتیک با دریچه برای سرنشینان عقب از جمله این امکانات است. در سال ۱۳۸۹، ایران خودرو پژو پارس را با گیربکس ۴ سرعته اتوماتیک تولید و به بازار عرضه کرد. پرشیای دیروز و پارس امروز با استفاده از پلت فرم پژو ۴۰۵ طراحی شدند که در آن سال ها هنوز این قدر قدیمی نشده بود و برای بازار انحصاری ایران مناسب بود. یکی دیگر از انواع پژو پارس و از قضا پرطرفدارترین تیپ این خودرو، همین تیپ LX است. واشر منیفولد هوا یکی از مهمترین واشرها در پیشرانهی یک خودرو است. علاوه بر این یکی دیگر از نقاط ضعف این خودرو سروصدای بیش از حد موتور، خصوصا در سرعتهای بالا است که میتواند در سفرهای طولانی آزار دهنده باشد. 604417/ماشین-های-پرنده-شخصی-رنگ-واقعیت-به-خود-میگیرند با توجه به شلوغی بیش از اندازه شهرها و مشکلات دیگر، محققان به فکر ساخت ماشین های پرنده افتادهاند؛ ماشین هایی که طرح مفهومی آنها ارائه شده و هر یک دارای مزایا و معایبی است.

قفل درهای عقب لیفان ۶۲۰ در هر سمت، نزدیک به ۷۵۰ هزار تومان و قفل درهای جلوی این خودرو برای هر سمت، بیش از ۶۵۰ هزار تومان قیمت دارند. 0330 تویوتا RAV۴ مدل ۲۰۱۹؛ وحشیتر و جذابتر از همیشه! شاید نصب این موتور و کم شدن استقبال مردم از این مدل باعث شد تا در نهایت در سال ۹۶ خط تولید ELX متوقف شود. البته باید متذکر شویم که بدترین حالتی که ممکن است اتفاق بیفتد نیز ترکیدن بلوک موتور آن هم از قسمت جداره داخلی سیلندر است که باعث میشود تا کمپرس موتور از سیلندر به راهگاه آب نفوذ کند. بسته به نوع خرابی ممکن است سر سیلندر خودرو امکان تعمیر داشته باشد و یا تنها راه حل مشکل ، تعویض این قطعه باشد. یک لایه که از آلیاژ آلومینیوم و کروم، دو لایه که از فلزات نرم و پنبه نسوز، سه لایه که از لایه های مسی بخاطر نرمی آن و بهتر شدن عمل آب بندی، مقوا یا پنبه نسوز جهت مقاومت در مقابل حرارت زیاد و لایه فولادی جهت مقاومت زیادتر در مقابل فشار و حرارت تشکیل شده است. این خودرو اولین فرزند از این خانواده است که در سال ۷۹ عرضه شد. این قطعه متشکل از اتاق احتراق، میل اسبک، سوپاپ ها و میل بادامک می سیلندر و سرسیلندر پژو باشد.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد سرسیلندر هوندا ۱۲۵ لطفا از سایت سرسیلندر کوربالی ما دیدن کنید.

ایندکسر