روند پیری پوست روندی طبیعی است که با افزایش سن اتفاق میافتد، ولی برخی عوامل خارجی این روند طبیعی را تسریع می کنند.امروز همه مردم دنبال راهی هستند تا از پیری پوستشان جلوگیری کنند و یا حتی هر روز خود را جوانتر از روز پیش نشان دهند. صبح و شب پس از تمیز کردن پوست، مقدار مناسبی از کرم ضد چروک را روی پوست صورت و گردن قرار داده و با انگشتان روی تمام صورت پخش نمایید.

کرم ضد چروک و جوان کننده مای را شب ها روی پوست تمیز صورت به آرامی و دورانی ماساژ داده و اجازه دهید کاملا جذب پوست شود. همچنین ماده خشکی پوست را کاهش داده و از آن در برابر نور خورشید محافظت میکند؛ و با لایهبرداری از پوست آن را شفافتر و زیباتر میسازد. با بالا رفتن سن، کاهش بافتهای پشتیبانیکننده پوست همراه با کاهش حجم استخوان، عمق چروکها را بیشتر نمایان می سازد. از جملهی این روشها این است که تا جایی که میتوانید در معرض تابش مستقیم آفتاب قرار نگیرید همانطور که قبلا نیز بارها به این نکته اشاره کردهایم اشعهی UV میتواند آسیبهای بسیاری به پوست شما وارد کند.

محصولات ضد چروک نیز همانند سایر محصولات در انواع مختلف و با توجه به نیازهای متفاوتی تولید و عرضه میشوند که در ادامه به برخی از انواع پرطرفدار آنها اشاره خواهیم کرد. همچنین از قرار دادن آن در معرض نور مستقیم آفتاب خودداری کرده و در صورت تماس با چشم محل تماس را به سرعت بشویید. از دیگر نقاط مثبت آن مناسب برای استفاده به همراه مواد آرایشی مخصوص چشم است.

مقدار کمی از کرم را، یک روز در میان روی صورت گذاشته (روی پوست اطراف چشم و لب استفاده نشود.) و به کرم ضد چروک هیالورونیک اسید آرامی ماساژ دهید. افزایش سن باعث بروز تغییرات در پوست میشود که شایعترین آنها چین و چروک و خطهای مزاحم روی پوست است. وقتی نوبت به کرمهای ضد چروک میرسد، بزرگ نمایی زیادی در تبلیغات و بازاریابی این دسته از محصولات وجود دارد، از محصولاتی که ادعا میکنند پوست شما را یک شبه دگرگون میکنند، تا آنهایی که قول میدهند در مدت زمان کوتاهی خطوط و چین و چروکهای صورت را به طور کامل از این میبرند. استفاده از کرمهای ضد چروک چطور؟

ایندکسر