هرکدام از مشکلات بالا میتوانند باعث ریستارت شدن گوشی شما شوند. در ادامه نگاهی به مشخصات و عکس هرکدام از اعضای سری آیفون 13 میاندازیم. این روند از سال 2008 با گوشی iPhone 3G و سپس مدل پیشرفته تر همان خانواده با نام iPhone 3Gs شروع شد و این شیوه نام گذاری تا آیفون 6 ادامه پیدا کرد.

تا به حال باید فهمیده باشید که مشکل آیفون شما از کجاست. در بالا سعی کردیم تا علل خاموش و روشن شدن مکرر گوشی آیفون را برای شما بازگو کنیم. به چه صورت است تا حد زیادی قیمت آیفون گوشی آیفون طرح اصلی معایب را مشخص میکند. ساختار گوشی اپل به چه صورت است؟ از نظر من بار دیگر گوگل پیکسل ۶ پرو در این بخش ماهیت واقعیگرایانهی دوربین سلفی خود را به ما نشان میدهد که در تضاد کامل با رنگهای قرمز و سبز کم رنگ صورت در سلفی آیفون و گلکسی S21 اولترا است. دیگر نیازی نیست هزینههای سنگین را متحمل شوید و با نگرانی گوشی آیفون را بخرید چون در تکنولایف با چند کلیک میتوانید گوشی اپل خود را بخرید و آن را به سرعت از پیک تحویل بگیرید.

پس از بازگردانی سیستمعامل، دیگر نمیتوان نرمافزار گوشی را مسئول ریستارت شدن دانست. در این بین شاید بهتر باشد که یک کیت تعمیر را نیز خریداری کنید. این دو مدل از گوشی اپل هنوز هم وجود دارند و به صورت دست دوم می توانید آنها را خریداری کنید. سری گوشی آیفون ۱۳ که در چهار مدل (پایه، مینی، پرو و پرومکس) رونمایی شدند، مشخصات و قیمتهای متفاوتی دارند اما آنچه همهی این گوشیها را با هم مشترک میکند، شباهت بیش از حد آنها به آیفون 12 است. گزارشهای پیشین میگفتند که تقاضا برای آیفون 12 همچنان بالا خواهد ماند و حتی اگر شرکت اپل نتواند به هدفگذاریهای خود برای عرضه گوشی آیفون 13 دست پیدا نکند، خیلی هم متضرر نخواهد شد.

اگر صدمات فیزیکی عامل این مشکل باشند، آنگاه به احتمال زیاد ناراحت خواهید شد. به هر حال، اگر بنا به هر دلیلی نمیتوانید گوشی خود را نزد یک تعمیرکار ببرید، آنگاه شاید خودتان در عوض بتوانید آن را تعمیر کنید. بدین ترتیب اگر بازهم مشکل شما پابرجا باشد، آنگاه سختافزار آیفون شما مقصر است. گام هشتم: ببینید که آیا گوشی شما صدمه فیزیکی ندیده است؟ گوشی اپل iPhone 13 مینی از نظر ظاهری و رنگبندی دقیقا شبیه به آیفون 13 است و فقط اندازهی بدنه و مشخصات سختافزاری آن تا حدودی تفاوت دارد.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از گوشی آیفون هفت دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر